Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

14 minutes ago, DameTime said:

 

Šta treba da dam(o)? Pristajem na sve, samo kaži...

 

P.S. Znam da nemamo šanse 🥲

On ne voli baš znojava tela 😁. Ne znam čini mi se da je razlaz neminovan i da on sam ne vidi uru da prede u drugu sredinu. 

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, bodo said:

On ne voli baš znojava tela 😁. Ne znam čini mi se da je razlaz neminovan i da on sam ne vidi uru da prede u drugu sredinu. 

 

Sa Ejtonom na centru bih potpisala da napadnemo finale konferencije, ovako je sa kljakavim Nurkićem umrla svaka nada. Ako je on DD mašina, šta bi tek Ejton bio sa ovakvim plejmejkerom?! 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Snjofko said:

Sto neko rece, ne cene ga jer cini sve da izgleda toliko lako.

 

a ko reče da ga ne cene, jedan čo'ek?

 

stalno neki štanamrade stavovi, jokića bukvalno obožavaju svi koji nešto znače u pop-nba novinarstvu. da ne pominjem one koji zaista znaju, ti su ga worshipovali pre 5-6 sezona.

muka mi je od tog pogonskog goriva u srba, gde su svi protiv nas a mi im pokazujemo. 

  • Like 7
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, uini said:

 

a ko reče da ga ne cene, jedan čo'ek?

 

stalno neki štanamrade stavovi, jokića bukvalno obožavaju svi koji nešto znače u pop-nba novinarstvu. da ne pominjem one koji zaista znaju, ti su ga worshipovali pre 5-6 sezona.

muka mi je od tog pogonskog goriva u srba, gde su svi protiv nas a mi im pokazujemo. 

Na primer

 

Ovaj lik je recimo jedan od 100 ljudi koji glasaju za MVP trofej. A ima još ovakvih bolida među njima.

 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, DameTime said:

 

Sa Ejtonom na centru bih potpisala da napadnemo finale konferencije, ovako je sa kljakavim Nurkićem umrla svaka nada. Ako je on DD mašina, šta bi tek Ejton bio sa ovakvim plejmejkerom?! 

Imadosmo i mi dobrog pleja pa mucak. 

Link to comment
Share on other sites

Iskoči mi na jutjubu kad objave ko je na kom mestu na listi u trci za MVP-a, pa bacim malo pogled na komentare.

 

Dakle, ne ceni ga narod 😁

 

A što se tiče te priče oko Srba, sa Jokićem to baš baš ne postoji. Ni u pozitivnom, ni u negativnom smislu. Ne sećam se da iko osim nas poteže tu priču.

 

Dakle, niko nije protiv Jokića jer je Srbin nego eto, tako on uzeo dve MVP titule, ali to je splet okolnosti, nisu to prave titule i nije on stvarno najbolji, nego su drugi bili povređeni itd.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Green23 said:

Na primer

 

Ovaj lik je recimo jedan od 100 ljudi koji glasaju za MVP trofej. A ima još ovakvih bolida među njima.

 

 

jedan od 100. ja ti nađem lakše njih 90 koji su u fazonu da je jokić vrj, nego što ćeš ti da nađeš 10.

uvek ima budala i/ili likova sa agendom. 

 

piše se kao da jokića nešto ne aknolidžuju a ono totalno suprotno.

11 minutes ago, Snjofko said:

Dakle, ne ceni ga narod 😁

 

dada, trolovi sa jutjuba ga mrze, kao i bilo koga, čak i dobrića.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Treba Jokicu da ljube noge i da ga worship-uju kao nikog. Nema ni izbliza tretman ni na terenu ni u medijima koji bi trebao da ima ali to se dobija osvajanjem titule. Ako u naredne 2-3 godine ne uzme titulu onda ce promijeniti narativ. 

 

Novi mezimac je Luka Doncic a od ovih sa MVP priznanjem to je Janis.

Naravno Lebron, Steph su vrh, pa onda KD, njih i nema potrebe da pominjem.

Edited by Miki28
typo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ah tek sad vidim da je njemu ja morant mvp kandidat izbora, jer igra odbranu. 

to je kao sns bota da citiramo.

 

@Miki28, nije bitno ko je trenutno miljenika, vec kako se pise i govori o jokicu. nemojte da me yebete da mislite kako ga neko potcenjuje. 

kada ka\em neko, mislim na oybiljne likove koji imaju usage na medijima

Link to comment
Share on other sites

Ponovo morao iz ofanzivnog skoka da se izbori za jedini kos. Ponovo 2 blokade. Ovo mu postaje rutina sa ovim izbijanjem lopti pored 2-3 igraca u protivnickom reketu. Cak i kad mu ne dodaju loptu nijednom za 11 minuta on pokupi sve defanzivne skokove, lupi par blokada, ima par ofanzivnih skokova. Bas koristan timski igrac, ali u Nba je to izgleda manje bitno. Degradacija timske igre do plej ofa, izuzev po nekih timova i po nekih utakmica. Ziveo Luka Doncic i izjava gledanja evropske timske kosarke pre Nba.

 

 

Na 75 poseda, apsolutno u svemu bolji osim u asistencijama a i tu je znacajno bolji, cak neuporediv po pregledu igre, nego covek maltene ni da nema loptu u rukama u napadu, gro asistencija mu iz ofanzvinih skokova:

 

spacer.png

 

#Horfordoverrated

#Kornetunderrated

#FreeKornet

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, uini said:

 

jedan od 100. ja ti nađem lakše njih 90 koji su u fazonu da je jokić vrj, nego što ćeš ti da nađeš 10.

uvek ima budala i/ili likova sa agendom. 

 

piše se kao da jokića nešto ne aknolidžuju a ono totalno suprotno.

 

dada, trolovi sa jutjuba ga mrze, kao i bilo koga, čak i dobrića.

Znaš i sam da je narativ, međ' većinom rek'o bih, da su njegove dve titule - Stiv Neš titule.

 

Sa tim da ja ne potcenjujem time Stiva, nego ti isti.

 

Nije tako bilo sa Janisom npr., iako ni on posle b2b MVP-a nije imao prsten.

 

Jokić se ceni, ali se ne ceni na nivou kome bi trebao b2b MVP i takva igračina.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Snjofko said:

Znaš i sam da je narativ, međ' većinom rek'o bih, da su njegove dve titule - Stiv Neš titule.

 

Sa tim da ja ne potcenjujem time Stiva, nego ti isti.

 

Nije tako bilo sa Janisom npr., iako ni on posle b2b MVP-a nije imao prsten.

 

Jokić se ceni, ali se ne ceni na nivou kome bi trebao b2b MVP i takva igračina.

Steve Nash nezasluzeni 2xMVP. 

 

Naravno da je bilo i sa Janisom, urnisali su ga 2019 posle Toronta a i 2020 nakon ispadanja od Majamija kao MVP i DPOY mada je malo ublazilo povreda u game 6 ali je bilo materijala. Tek je izdanjem u plejofu 2021 i titulom i FMVP dobio validaciju.

Link to comment
Share on other sites

Prosjecan enbiej pratilac: hehe Westbrick popusio u zadnjem napadu, hehe kako je los.🙄

Enbiej expert level 5(Kosta): svaka cast Westbrooku(u top 50 svih vremena, btw), uz Brona jedini ima onu stvar da finisira tekmu ♥️

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

ne kapiram zašto bi to bio problem? mvp je individualno priznanje a titula cilj svake nba franšize. normalno je da se giannis daleko više ceni onda kada je uspeo da dovuče svoj tim do titule.

 

da li postoje bolji PG i PF od stoktona i melouna? teško ali nisu uzeli titulu i onda su zapostavljeni.

@Miki28 to je potpuno prirodno iako nije fer.

 

btw, jokića sa nula nba finala bill simmons,fan celticsa, poredi sa larry freakin birdom. 

jedino zbog delgada ne smem da kažem kako je larry bird najbolji igrač ikada, posle jordana.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, uini said:

ne kapiram zašto bi to bio problem? mvp je individualno priznanje a titula cilj svake nba franšize. normalno je da se giannis daleko više ceni onda kada je uspeo da dovuče svoj tim do titule.

 

da li postoje bolji PG i PF od stoktona i melouna? teško ali nisu uzeli titulu i onda su zapostavljeni.

@Miki28 to je potpuno prirodno iako nije fer.

 

btw, jokića sa nula nba finala bill simmons,fan celticsa, poredi sa larry freakin birdom. 

jedino zbog delgada ne smem da kažem kako je larry bird najbolji igrač ikada, posle jordana.

Pa ja nemam problem sa tim, ja prvi tako rezonujem. Nije fer ali jednostavno ja ne mogu CP3, Hardena, Postara, Stocktona, Barkleya da stavim u top 20 igraca ikada, jednostavno ne ide. To ne umanjuje njihovu velicinu jer su u pitanju veliki igraci oni su taj tier 2, u tier 1 ipak ide ona posebna grupa igraca koji pored individualnih priznanja imaju i titule. Medju tim su nijanse, neke vise ili manje pa cak i subjektivni osjecanje prema tom i tom igracu dok jednostavno ne ide da ja CP3 i Stocktona stavim u parelu sa Magicom koji ima i individualna priznanja i 5 titula.

Edited by Miki28
typo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Snjofko said:

Iskoči mi na jutjubu kad objave ko je na kom mestu na listi u trci za MVP-a, pa bacim malo pogled na komentare.

 

Dakle, ne ceni ga narod 😁

To je zato što oni koji se slažu sa objavom lajkuju i ne osećaju potrebu da komentarišu kao ovi što se ne slažu, pa negativni komentari upadaju u oči, a zapravo je mnogo više afirmativnog mišljenja o Nikoli kao emvipiju.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...