Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

Jbg, za pobedu smo ove godine imali bar 10 suteva i ubacili smo 0... Odvratni smo u klachu kada nema Rivsa ili kad se ne napravi akcija za neciji sut, ovo silovanje i tapkanje LBJ i Rasa se nisu zavrsavala na dobro.. Srecom upade mi poziv par minuta pred kraj smene/poslednjih par min meca, nisam video ovo uzivo, samo sam pogledao par isecaka po par min.

 

 Ne moze se nista prigovoriti ni Lebronu ni Russu, igraju muski, Russ igra stvarno odlicno i zbog toga smo i ovako osakaceni u stanju da pariramo najboljim ekipama lige i gubimo za dlacicu. (DAL+PHI) .. Sutra sledi Hjuston i tu nema govora, mora da se pobedi sto ubedljivije, posle koliko sam video igra se i sa Memfisom(kuku majko), ali i Portlandom i Klipersima, e tu vec nema izgovora za kiks, moraju da dobiju obe ekipe ako misle da naprave neki plejin run...

 

@Miki28 Jos 364 poena do istorije. Drugi igrac u istoriji sa preko 38K+ poena u 38 godina. Neverovatno...

Link to comment
Share on other sites

Ona "ekipa" GSW od sinoć liči na razbijenu bandu u kojoj su međuljudski odnosi na apsolutnom minimumu, a napraviti neki graf tih odnosa bi bilo izuzetno zabavno.

1 minute ago, uini said:

a koga će da Fuje ako bol opet zakuca?

ovo je i meni zaparalo mozak.

 

Lejkobov sin meanwhile histerično cepa trejd mašin na NBA2K...

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, 033zero330 said:

Pomislio sam, kad je krenuo napred, klasika sa strane o tablu, koju obično maši, ali čak ni to ovog puta...

 

Zapravo je hteo dodati sedmici u uglu, koja je već prethodno pogodila trojku, ali nije uspeo, jer su ga izblokirali.

 

Ne znam, ne izgleda mi ovo, kao klasičan Westbrick na kraju, iako tako ispada po automatizmu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Na stranu GSW, koji je zaista negledljiv i besmislen, tužan utisak mi je ostavio Zach Lavine. Retko "prazan" igrač, ne znam da li je inače ovakav, ali toliko pasivan kada nema loptu u ruci. Imao je odličnu partiju statistički i pored očajnog šuta, ali nekako ga ne bih poželeo u timu. Ne znam.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Bas tako, hteo je da baci pass Troyu u korner... 

Nema sta da se prigovori Russu za ovu sezonu, kao nikome - ni treneru, ni 1 igracu, prosto ne moze se pored tolike osakacenosti, GS i Finix su pravili lepe uspehe poslednjih sezona pa pogledajte gde su oni sa istim problemom.. 

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, freethrow said:

Na stranu GSW, koji je zaista negledljiv i besmislen, tužan utisak mi je ostavio Zach Lavine. Retko "prazan" igrač, ne znam da li je inače ovakav, ali toliko pasivan kada nema loptu u ruci. Imao je odličnu partiju statistički i pored očajnog šuta, ali nekako ga ne bih poželeo u timu. Ne znam.

 

Slažem se. Doduše poželeo bih ga u timu, ali ne kao jednu od prve dve opcije. 

Link to comment
Share on other sites

Dobar je strelac LaVine ali on van poena slabo doprinosi. Do sada u karijeri nije igrao pobedničku košarku. Bullsi ni prošle sezone ne bi ništa uradili da Derozan nije stavio ekipu na krkače.

 

Opet, on mi je maksimum do koga mogu doći neki od ovih nahajpovanih mladih volume scorera poput Jalen Greena.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Chaos Is Me said:

Dobar je strelac LaVine ali on van poena slabo doprinosi. Do sada u karijeri nije igrao pobedničku košarku.

 

dobar je lavine i asistent za taj tip sg-sf šutera, ima oko 4-5 ast po sezoni.

koliko god da su mu u startu povrede pomogle da izoštri basket skilove, toliko verujem da su i sada zaslužne za te, retko korisne partije, kada se porede sa statsima.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Chaos Is Me said:

Mislim da su te asistencije posledica čistog volumena, uglavnom je to obično dodavanje nekom da opali trojku.

 

ima on i neku rudimetarnu 2na2 igru sa visokima. slažem se da nisu neke ozbiljne asistencije ali nije ni onaj gunner koji ne vidi ništa osim koša

Link to comment
Share on other sites

Nema Lavine trenutno mnogo da ponudi u nekoj ozbiljnoj ekipi osim tih poena. Koliko god bio tu dobar u odbrani sve vrati jer je tu nikakav faktor. Opet, najprije ce on ostati od svih ostalih u Bullse, sto zbog ugovora što zbog toga što je nešto najbliže što imaju nekom building bloku. Povreda Lonza im je sjebala sve planove jer bez njega ova ekipa ne može da funkcioniše u oba smjera. Neki scenario koji se može dogoditi ako se ne trejduje niko, da probaju jos jednom sledece sezone sa tim Lonzom jer ne mogu efikasno da tankuju a ne mogu ni da se takmiče. Mislim da ni ovi iz uprave ne znaju što da čine tu jer taman pomislis kad ih neki Orlando dobije da je vrijeme da ih sve razbucas, oni pokidaju vs neke dobre i kvalitetne ekipe ka sinoć vs Warriorsa.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Phoenix Suns center Deandre Ayton is trade eligible today, and though he still has veto power the way he’s carried himself this year you might expect him to welcome any trade that comes his way.

 

 

Pijaca se otvara. 

Edited by bodo
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, bodo said:

Phoenix Suns center Deandre Ayton is trade eligible today, and though he still has veto power the way he’s carried himself this year you might expect him to welcome any trade that comes his way.

 

 

Pijaca se otvara. 

 

Šta treba da dam(o)? Pristajem na sve, samo kaži...

 

P.S. Znam da nemamo šanse 🥲

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...