Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

3 hours ago, Miki28 said:

Los Angeles discussed a trade with the Detroit Pistons that would send both Bojan Bogdanovic and Nerlens Noel to the Lakers. The Pistons have insisted on a first-round pick in exchange for Bogdanovic, meaning the Lakers would have to give in and move a future first to the Pistons. Los Angeles would also need to send players to Detroit to satisfy the salary-matching rules in a trade.

 

@delgado sta kazes?

 

 Pakuj.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ne znam dal ste stigli da prokomentarisete ovu situaciju oko Hawksa, ali situacija djeluje prilicno komicno i neozbiljno jer je sin od vlasnika fransize rapidno napredovao u zadnje 2 godine da je sad prakticno covjek koji se uz Trae Younga najvise pita u toj fransizi. Momak od 27 godina (sin vlasnika Nick Ressler) je navodno donio na GM sastanak trejd iz NBA2K igrice i pitao da li i kako moze to da se zapravo izvede i u NBA 😄 


Nakon sto su skrajnuli/dali otkaz Schlenku koji je navodno bio protivnik onakvog trejda za Dejountea, novi GM Fields i Nick Ressler su doveli svako po jednog druga, Fields nekog novinara sto je pratio Warriorse da bude head of scouting, a Ressler nekog svog druga ubacio da bude zaduzen za cap strategy. Cijena Collinsu isto tako pala da se sad trazi samo neki pristojan igrac u zamjenu za njega pa i bez pikova, i dat signal agentu njegovom da i on proba da nadje trade partnera. Jedan od realnijih scenarija je trejd u Indijanu za Duartea i 2 protected pika prve runde (od Boston i Cleveland najvjerovatnije) + salary filler.

U sustini, djeluje da bi moglo relativno brzo da dodje do neke ozbiljnije rekonstrukcije onog rostera pa sad na koju stranu vidjecemo.

 

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

citao sam na athleticu. jadni hawks navijaci.

 

sad ovo sa korverom kao neki pr potez ili sta...

 

ne kaze se za dzabe da odlican fo pravi najvecu razliku u nba.

 

inace huerter je gostovao kod lowea pre neku nedelju i na pitanje kako je bilo igrati sa youngom on odgovori da je bilo i dobrih i frustrirajucih momenata. nije bilo ono tipicno on je dobar igrac, sjajan saigrac bla bla bla nego ga je i prozvao malcice. 

Edited by gggggggg
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Vecina igraca prelako upada u te front office pozicije bez ikakvog prethodnog znanja i iskustva, vec samo preko tih veza koje su ostvarili tokom karijere. Ne vidim kako ce Korver tu nesto mnogo da pomogne u ovoj situaciji, slicno je i sa Fieldsom. Svi misle da to mogu usput nauciti taj posao, iako je vecina toga nesto sa cime se dosad nijesu susretali nit ih je interesovalo previse dok su igrali. Ali te veze koje imaju sa ostatkom lige su neprocjenljive.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, SteveFrancis#3 said:

 

Umorio sam se kaceci ovaj video... U pitanju je pjur sajens

 

 

Zanimljiv video, hvala sto si ga podelio sa nama.

 

Ali i sam autor kaze da crte lica kao sto ih ima Oubre vise voli mladja populacija (da ne kazem siparice), a i ja generalno nisam fan tog pretty boy/flower boy estetike u muskarcima pa automatski ga nize ocenjujem nego sto bi neko drugi.

  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Horium said:

Ali i sam autor kaze da crte lica kao sto ih ima Oubre vise voli mladja populacija (da ne kazem siparice)

 

🙄😑

 

Zez na stranu, postoje karakteristike lica koje su univerzalno privlačne, bez obzira na pol. Kod žena su to npr. punije usne, visoko postavljene jagodice, kod muškaraca takođe visoko pozicionirane jagodice, određen oblik vilice itd. Ne volimo kad nešto preterano odskače, a bitna je simetrija; u nekim istraživanjima je dobijeno da je najprivlačnije lice ono sastavljeno iz prosečnih vrednosti za svaki deo lica (što objektivno ne postoji). Prijatno sam iznenađena da je neko odradio ovako validnu analizu na Oubreu 😄 Kad se pogleda video primeti se da je dečko zaista konvencionalno lep po određenim parametrima.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Snjofko said:

Jel mi se čini ili se Nugetlije jedine ne raduju ovako kretenski posle nekog dobrog poteza, nego onako iskreno skakucu i raduju se kao deca?

 

Ako je istina, jos jedan razlog da se navija za njih.

Zato sto oni igraju iz ljubavi kosarku a ostali samo zbog para pa otud takve reakcije.

  • Like 2
  • Love 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Kingsi su prvi napad cele NBA lige, wow.

 

Nisam se previse fokusirao na njih ove sezone, osim sto povremeno primecujem da su u pozitivnom skoru i u realnoj borbi da direktan ulazak u PO, sto nije mala stvar nakon 15+ godina tavorenja.

 

Medjutim, posebnu paznju mi je privukao dvomec sa ovim mojim nesretnicima, gde su im Kingsi utrpali 135 i 139, respectfuly. Znam da su Rokeci posvadjani sa odbranom, ali sam onda kopao po drugim mecevima, gledao pojedinacne i timske ucinke. Dosta interesantan sastav, izbalansiram igerckim kvalitetom gde nema superzvezde, ali ima dosta dobrih igraca gde svako moze da istupi, ne samo Fox. Klupa im je takodje fina, a Sabonis ispada pun pogodak u trejdu.

 

Mislim da ih 1 vrhunski starter i jos 2 odlicna igraca na klupi dele od toga da budu bas bas zajebana plejof ekipa.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...