Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

Back-up NBA bekovi, eventualno trojke su u Evropi suvo zlato. Jogi Ferel je bio treci plej, drugi je bio u Kingsima dok su bili najgori tim lige, a najbolji je igrac Olimpije. Bacon, Mike James, Larkin, Dilejni, Mirotic, Zo, Lojd...sve ok, kidaju u Evropi, ali sam siguran da brdo NBA igraca cak i sa tih pozicija nista ne bi napravilo u Evropi. Ovi bekovi bez suta tipa Karuzo, Ras, Kedrik Nan ili 3D igraci tipa Rojsa ili Fini-Smita...i u Evropi bi bili role players samo za manje para.

 

S druge strane, godinama sam tvrdio da bi TJ Mekkonel bio kandidat za MVP EL.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Horium said:

@freethrow slomio svu elektroniku sto je imao u kuci jutros.

 

Sansima izgleda bolje ide sa trecepozivcima.

Malo je reći da da sam nemalo iznenađen ishodom s obzirom na okolnosti kao i da je ova liga puna iznenađenja ali već noćas ćemo se vratiti na fabricka podešavanja. 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, uini said:

Like match to a flame, JC burst out with an and-1 three point shot, which when reviewed for a flagrant granted the Jazz the ball after the free throw, to which Clarkson drew yet another foul on a three point shot. 7 points in like 8 seconds.

 

 

 

:lol_2:

Smejurija sta mu je sudjeno. Lik se baci na sut za 3 poena i ode 2m naprijed i kao Levert mu nije dao prostora da se prizemlji. Onda da se i ne igraju odbrane vise

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, uini said:

lepo kažu, reckless play. nije namerno ali je za ugrožavanje sezone xy igrača.

meni je skroz okej što se takve stvari sude kao namerne, dosta je povreda i bez toga

Kakav reckless play, čovek skočio da izblokira šut, a ovaj metar poleteo unapred posle šuta, da se povredio, mogao bi samo sebe da krivi.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, uini said:

lepo kažu, reckless play. nije namerno ali je za ugrožavanje sezone xy igrača.

meni je skroz okej što se takve stvari sude kao namerne, dosta je povreda i bez toga

Ovo iz primera iznad se jedino moze okarakterisati kao ubijanje kosarke, kao igre. Jer ako je ovo nameran faul, sta je onda ono sto su radili likovi poput Bouena i sl? Pokusaj ubistva, pretpostavljam.
Apsolutno je nemoguce igrati odbranu na suterima, ako se ovakve stvari dozvoljavaju. 

Kad vec govorimo o tome, ovakve stvari nikako ne doprinose prici o nikad talentovanijoj ligi, vezano za sulude poenterske brojke ove sezone,

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Sombor Shuffle said:

 Jer ako je ovo nameran faul, sta je onda ono sto su radili likovi poput Bouena i sl? Pokusaj ubistva, pretpostavljam.

 

da vidis sta je 90ih bio nameran faul.

jasno je sta vas nervira ali ipak mislim da je odluka da se takve povrede eliminisu, prioritet. meni je to okej.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, uini said:

 

da vidis sta je 90ih bio nameran faul.

jasno je sta vas nervira ali ipak mislim da je odluka da se takve povrede eliminisu, prioritet. meni je to okej.

Nema ovo dodirne tacke sa reckless play odbrambenog, lik najbolje da izadje iz hale. Lik se dobrano odrazi iza linije za 3 a doceka metar unutra i defanzivac mu ulazi u noge? Ma vazi. 

Bowen, Ray Allen i Raja Bell su bili prgavci koji su se direktno ispod sutera postavljali, sutera koji ima pravolinijsko kretanje i zbog njih je nazalost kasno, uvedeno da moras ostaviti prostora ali ovo da se baca napadac u odbrambenog i da je to flagrant i reckless play je mindfuck

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...