Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

3 hours ago, gggggggg said:

james iskusno bezi od stewarta. 

Ma ko beži, Stjuart prijavio povredu 3 nedelje da bude uverljivije

 

Znao sam da se može pobediti uprkos Vestbruku i ostaloj bandi.

 

Dejvis je fenomenalan. Zaista su mi bile smešne priče o njegovom trejdu.

1 hour ago, uini said:

 

za 14mins je imao 4-4 iz igre (2-2 za 3) plus 3 blokade i asistenciju. nije lose u najmanju ruku.

 

minuti mu jako variraju od tekme do tekme, kao i svima koji se ne zovu sga ili dort.

...

 

Kakve veze imaju SGA i Dort sa Jovićem.

Link to comment
Share on other sites

grofe, koliko lakersi imaju pobeda sa vozdom a koliko bez njega? ozbiljno pitam jer ne znam ali slutim da je tu negde.

2 minutes ago, Dracarys said:

 

Kakve veze imaju SGA i Dort sa Jovićem.

 

decko je pitao za pokua, joviceve hajlajce sam razdvojio .... od teksta, posto forum spaja brza dva posta

Link to comment
Share on other sites

Igrali su sa oslabljenim Bruklinom kući i sa ekipom koja je među najslabijim kada je zdrava, a ne polomljena.

2 minutes ago, uini said:

decko je pitao za pokua, joviceve hajlajce sam razdvojio .... od teksta, posto forum spaja brza dva posta

Ja pomislio počeo si da mešaš Pokua i Jovića, kao onaj lik sa mima kada se okrene ka drugoj devojci (Joviću)

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, uini said:

dobro, sam cu da guglam.

 

edit

sa vozdom nuggets i pelicans, gde je vozdara dominirao protiv denvera a protiv pelicansa bio cca 5i najbolji igrac.

 

bez vozda bruklin i pistonsi.

Bio je protiv Pelikana deseti najbolji igrač, veoma je loše 9/23 iz igre 8 asista i 2 blokade.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, freethrow said:

Hvala @uini i i hvala Niksima na viteškoj borbi i sportskom nadmetanju, na buđenju Kleja (racionalna partija, dobri šutevi). Uvek je čast ali i obaveza kada se igra protivu Niksa.

 

Warriors 111, Knicks 101: Scenes from a classic crap first quarter ripple effect

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, LordOfTerror said:

Jel ovo za Pokua pricate o minutazi?

 

On se povredio juce (ponovo) i nije se vise vracao...

A otvorio je utakmicu odlicno, kakve dve blokade je udario Aldami i Morantu. A i povreda mu je dosla malo priglupo. Prosledio je pas saigracu za tri poena umesto da je  sutirao sa metar odstojanja od kosa  i onda u borbi za skok doskoci nezgodno.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...