Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

Reče Jokić da će Džamal prvih dvadeset utakmica biti loš. I stvarno je loš, procenti ga uništavaju, trebaće mu baš dosta vremena da se vrati na neki svoj nivo. Ja smatram da on neće ove sezone dostići svoju formu, možda sledeće ili za par sezona, tako to ide kod najtežih povreda...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, DameTime said:

Ne znam ko mi je "pravi" kontender izuzev Baksa i Dubsa. Na Zapadu je krkljanac veliki, dok mi je na Istoku dosta ekipa ni tamo ni ovamo. 

 

Ne znam, ja bih morao da dodam Boston (pa i Kliperse koliko god da trenutno nisu u formi).

 

Sansima i Fili ne verujem ama ic.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Horium said:

 

Ne znam, ja bih morao da dodam Boston (pa i Kliperse koliko god da trenutno nisu u formi).

 

Sansima i Fili ne verujem ama ic.

 

Je, meni su pre početka sezone Klipersi bili u opticaju a i Boston. Ali početkom sezone, ipak i to nešto govori...

 

Sansima nekako uvek ne verujemo pa dogegaju do kraja. 😄 Fili naravno ne verujem, kao npr. ni Denveru, Bruklinu i sl. Ne znam, zeznuto je, jedino dvema gorenavedenim ekipama skroz verujem. 

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Darko said:

Rekoh ja kada se taj trejd desio, užasan potez Minesote i pljačka od strane Jute. Mislim da će na kraju biti jedan od najgorih trejdova svih vremena, stvarno WTF potez.

 

Problemi Minesote su na prvom mestu Towns koji ne da ne napreduje nego regresuje iz godinu u godinu, odbrana pacova a bogami ni ovaj Edwards nije daleko jer je na putu da postane glorifikovani DeGrozan.

 

Tek onda dolazi Gobert koji i ne igra toliko lose, imao pre neko vece 20,20. Ne znam sta ste ocekivali? 6-1 skor?

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Dracarys said:

Sparsi i Džezeri imaju 5-2 :wicked:

Spursi su definitivno najugodnije iznenađenje za sad no Utah ima na papiru sasvim pristojnu ekipu i za sad i igra u skladu s tim iako mi se čini da su ih mnogi precrtali unapred. Po meni su ipak za respekt bar dok PO ne počne. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

lJiNAcy.pngkrXyOMJ.png

 

nesto sam gledao ovaj 2010. draft ekipu i bas je depresivna lista. od ovih koji su uspeli svi se redom tesko povredise a ostali igraci osim whitesidea, bledsoea i stephensona nisu se nista posebno proslavili. nekoliko role igraca i to je to.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, bodo said:

@SteveFrancis#3 kako te se dojme dosadašnji  nastupi i igra Landalea. Čini se popriličan upgrade u odnosu na McGeea. Trpa baja u second unit. 

 

Nije toliki dinosaur kao McGee pa ce ga lakse biti ostaviti na parketu u utakmicama koje eksuli nesto znace. Ne treba imati prevelika ocekivanja, ipak je ovo regularka i to sam pocetak, bice kod njega uspona i padova u igri. Duga je sezona.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Dracarys said:

Reče Jokić da će Džamal prvih dvadeset utakmica biti loš. I stvarno je loš, procenti ga uništavaju, trebaće mu baš dosta vremena da se vrati na neki svoj nivo. Ja smatram da on neće ove sezone dostići svoju formu, možda sledeće ili za par sezona, tako to ide kod najtežih povreda...

Mogao bi Jokic da podigne svoj nivo igre za pocetak, jer ovo sto trenutno igra je neki top 30  nivo a ne top 10, u kojem bi trebao da se nalazi.

Edited by Miki8
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Miki28 said:

Kako li onda tek igraju tih 29 igraca kad je ovo Jokicevo top 30.

Pa to je kada ljudi nemaju blage veze o čemu pričaju. On je već postavio takav standard da mu je ovo ispodprosečna igra. Skorerski je slabiji, ali to je zato što hoće da uključi sve u igru, ipak ima i 8.4 asistencija.

 

Takođe, on jeste da ima 21 ppg, ali on ima prejebenih 69TS%. On kada bi se podigao na 26-27 ppg, vratio bi TS% na nivo iz prethodne sezone u kojoj je bio MVP!

Edited by Dracarys
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, bodo said:

Spursi su definitivno najugodnije iznenađenje za sad no Utah ima na papiru sasvim pristojnu ekipu i za sad i igra u skladu s tim iako mi se čini da su ih mnogi precrtali unapred. Po meni su ipak za respekt bar dok PO ne počne. 

 

Jashta, Juta je sastavljena od tih hijena, ballhoga i neuspelih superstarova, bukvalno najvise lice u ovoj ligi na neku placenicku bandu koja ratuje u Africi.

 

 

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, KfJ said:

 

Jashta, Juta je sastavljena od tih hijena, ballhoga i neuspelih superstarova, bukvalno najvise lice u ovoj ligi na neku placenicku bandu koja ratuje u Africi.

 

 

Nisam shvatio da li si ironičan ili je to zaista tvoj take u vezi sa njima. Kako god meni petorka Sexton, Clarkson,  Markkanen, Olynyk i Vanderbilt te još Conley,  Beasley I THT zvuči pristojno. Ne kažem sad da su bomba ali za neku poziciju do 10. po meni jesu. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...