Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

Ma potceniše ih Bulsi, igrali su bez Lavina sinoć, umesto da su išli na sigurno da odmara večeras protiv Filadelfije, gde je manja verovatnoća za pobedu. Ne znam ko radi u tim organizacijama, stvarno mislim da bi ih tele bolje vodilo.

19 minutes ago, Don Radonja said:

Bas govnarski potez Townsa.

Koliko je loš potez Taunsa, toliko je bar 2x lošiji potez sudija.

Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, uini said:

 

ne znam cemu im to sluzi, posto tvoje ili moje cestitanje nece dovesti top2 pika

Koliko god ja razumijem način funkcioniranja ove lige toliko se pak tankovaje kosi sa mojim poimanjem sporta. Čuj ono igram da namjerno izgubim. Užas. Kod nas je jednom revolucija nastala u klubu kad se ispostavilo da je troje igrača umiješano u namještanje utakmice. Osim fizičkog i verbalnog obračuna uslijedili su i momentalni otkazi. Mada je ovdje posrijedi uzimanje para opet se svodi na isto. Sukus je da ti namjerno gubiš. Daleko od toga da sam ja bio cistunac no ovo je za mene pak takva hereza da nemam riječi. A što se tiče Spursa,  nekako mi je drago iako su nam oni arch enemy po defaultu. Međutim meni osobno su dragi kao franšiza. Odmah iza Sunsa i Knicksa.

Edited by bodo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, bodo said:

Koliko god ja razumijem način funkcioniranja ove lige toliko se pak tankovaje kosi sa mojim poimanjem sporta. Čuj ono igram da namjerno izgubim. Užas. 

 

evo do ovde sam citao, ne da bih te grdio, nego da naglasim poentu: spursi su svoju slavu postigli na besramnom tankovanju za tim dankana.

...

bez njega nema nicega, pa ni popa kakvog poznajemo [njegovim recima].

Edited by uini
  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, SteveFrancis#3 said:

Sunkings project revival, anyone?

 

zajednicka petorka bi bila brutalna: paul booker bridges johnson ayton. ~60 pobeda

 

1 minute ago, uini said:

 

evo do ovde sam citao, ne da bih te grdio, nego da naglasim poentu: spursi su svoju slavu postigli na besramnom tankovanju za tim dankana.

...

bez njega nema nicefa, pa ni popa kalvog poznajemo [njegovim recima].

 

tankovali su jer je robinson nastradao na pocetku sezone, ne

 

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, uini said:

 

evo do ovde sam citao, ne da bih te grdio, nego da naglasim poentu: spursi su svoju slavu postigli na besramnom tankovanju za tim dankana.

...

bez njega nema nicega, pa ni popa kakvog poznajemo [njegovim recima].

To pak ne pamtim,  iskreno,  jer tada sam je još bavio fudbalom i onako usput pratio NBA bez velikog udubljivanja u istu. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, uini said:

 

evo do ovde sam citao, ne da bih te grdio, nego da naglasim poentu: spursi su svoju slavu postigli na besramnom tankovanju za tim dankana.

...

bez njega nema nicega, pa ni popa kakvog poznajemo [njegovim recima].

Kako to besramno?

Sezonu 95/96 su bili sempioni divizije, ispali od jake Jute u PO. 

Tad se Admiral povrijedio, zaredjali poraze i onda je dosao Pop negdje posle 20tak meceva u sezoni i normalno da su tankovali kasnije. To nije nista besramno i to dolazi od navijaca Lejkersa kome su Sparsi odvratna fransiza.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...