Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

6 minutes ago, alpaka Bereta Sida said:

Hvala Westbrooku i sudijama za poklonjenu pobjedu Portlandu 

 

 

 Kakav zlocin koji traje je Vestbruk, potpuno neverovatno. 
 Vogel je imao muda da klupira degenerika i zato je dobio otkaz. Sta je mislio ovaj tuzni korisnik kreka Darvin Ham kad je vratio u igru ovu spodobu ? 

 Sudije zlocinci, jebem im sve po spisku kad su nasli na nama da silje q.. Sve najgore u zivotu trojici picketinaTM

  • Love 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, DameTime said:

Idemo breee, 3:0 🥳 B2b utakmica sa 41 pts za Dejma, ne postoje reči kojima mogu da opišem koliko volim tog čoveka. Nurkić i Simons večeras očajni, gomila izgubljenih lopti i primljenih poena iz reketa, Grant je imao nekoliko važnih šuteva. @delgado @Dracarys i @Miki28 čestitke na poštenoj borbi. Dobri ste bili, LBJ fenomenalan u drugom poluvremenu, ali onaj takeover AD-a kako smo preživeli... No jbg, znate koliko je sati kad je Dame tu 😄 

Sad je sasvim jasno da Lejkersi nemaju šta da traže sa Portlandom što se tiče regularke. Ostaje nam samo da navijamo da Kingsima ide dovoljno loše da se uguramo kao deseti u plej in!

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Dracarys said:

Sad je sasvim jasno da Lejkersi nemaju šta da traže sa Portlandom što se tiče regularke. Ostaje nam samo da navijamo da Kingsima ide dovoljno loše da se uguramo kao deseti u plej in!

 

Polako, ovo je bio jedan susret i tek je početak sezone. Ovo ste mogli da dobijete i ako ćemo jezikom delgada (one tri pičketine su vam ukrale pobedu 😄 ) realno je bilo i fer da dobijete. Jeste poraz ali nismo vas nabili 30 razlike.

 

I ja moram još jednom da napišem koliko volim Dejma. DameTime out. 😋

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, DameTime said:

 

Polako, ovo je bio jedan susret i tek je početak sezone. Ovo ste mogli da dobijete i ako ćemo jezikom delgada (one tri pičketine su vam ukrale pobedu 😄 ) realno je bilo i fer da dobijete. Jeste poraz ali nismo vas nabili 30 razlike.

 

I ja moram još jednom da napišem koliko volim Dejma. DameTime out. 😋

Nadam se da se ovo nece ukoreniti ovde...

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Covjek je jednostavno degenerik. Nema se tu sta puno diskutovat. U moru maloumnih poteza ovaj od veceras mu je medju najgorim. Vodis, 30ak je sekundi do kraja, Bron i AD igraju odlicne utakmice i ti bez ikakve jebene potrebe potezes nekakav midrange u 3. sekundi napada koji naravno promasujes jer imas govno, a ne sut. To normalna osoba ne moze uraditi. Lik jednostavno mora biti zakucan na klupu jer je vrlo vjerovatno najveca high volume stetocina u historiji lige. Pa Kobe u onoj zadnjoj sezoni u karijeri nije bio ovoliki raspad jbt dan. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, gggggggg said:

 

zasto, odigrao je solidno

 

 Najbolje je igrao dok je bio na klupi.

 Ne kontam sto mi je obrisan post, a dobro mozda i kontam. Hocu reci najbolje smo igrali dok je Troy Brown Jr bio u igri, bilo je par smislenih napada i lepih akcija. 

 

 Rasel Vestbruk, zlocin koji traje. Tesko mi je pao ovaj poraz pre svega zbog dobrih partija ove dvojice, dugo nisu ovako odigrali kao tandem. I jer smo gubili sve vreme, na kraju dosli na tik pobede i eto malo RW malo sudije i ode mast u propast. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Meni je najjaci utisak ovog meca Nurkic, koji apsolutno 0 zelje pokazuje da izadje na ove suteve Lakersa i jos povrh svega nema kad nijesu poentirali preko njega ko god i kad god su probali 😄 

 

Onda iz nekog razloga izlazi 12m od kosa posle timeouta na Lebrona koji lagano zavrsava ono bez pomoci, a drugi timeout, ostaje Bron u missmatchu sa Lillardom i promasuje ono.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Dracarys said:

Da je Atlanta ozbiljna ekipa, ne bi gubila od ovih duduka 20 razlike.

 

i nisu bas ozbiljni. ovaj murray mi izgleda kao mladi wbrook, slucajno ili namerno. jebes pleja kad pola terena ne vidi a na njemu dva slobodna igraca i tako celu tekmu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, delgado said:

A da neko skapira da GM Lakersa nije Lebron, nego Rob Pelinka ? Nemamo dokaze da je Lebron 'doveo' / trejdovao bilo koga, toliko o tome.

da se osvrnem na ovaj post

 

mozda ne znas,derozan je bio zavrsen,ali onda lbj odlazi na veceru sa westbrukom,i ostalo je istorija

 

imas samog derozana u podkastu kod barnsa i detaljno sta je bilo

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...