Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

Nunn je skandalozan

Izgleda da je ova ekipa jos gora od proslogodisnje. Neki igraci su uspeli dodatno da propadnu. Prosto neverovatno da su dali Hortona za ovog gmizavca Beverlija. Ako ne bude trejda Vestbruka, mozemo komotno da donesemo Wembejamu Pelicansima.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Bude mi iskreno žao Lebrona kada ima ove pasivno agresivne šuteve sa 10 metara, a onda se setim da je sam odlučio kako će da provede poslednjih par sezona... i ne bude mi žao.

Nurkić mi se ne sviđa. Spor je i trom i nekako kao neki deda ili neka baba jadna se kreće. Kao da mu je ispala markica iz torbice i sad je traži po podu autobusa dok ga svi guraju i vređaju. 

  • Like 3
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, delgado said:

Pa sigurno nije odlucio da mu saigraci budu ovakvi invalidi

 

Ako je 90% PDF Kosarka kapiralo da je trejd za Vestbruka budalastina i da lik u svojoj decline fazi ne moze da bude koristan, mogo je i Lebron da ga ne dovede. 

Tj. ako nije on odlucio da ga dovedu, sigurno je imao leverage da ulozi veto na dovodjenje. 

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Meni jeste drago, jer smatram da ne zaslužuje te titule koje juri. I ova jedina sa LAL mu je baš dar sa neba u jako specifičnoj sezoni. Tako da mu je i ovo što je nakupio puna kapa.

 

Što se tiče ekipe, pa u najvećoj meri je on sastavljao svaku, a ne zna se koja je manje kompatibilna. Kladio se na pogrešnog superstara, pogrešno procenio i svoje mogućnosti koliko će i na koji način moći da nosi ekipu..

  • Like 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, delgado said:

Pa sigurno nije odlucio da mu saigraci budu ovakvi invalidi

Nazovite stvari pravim imenom, nije vam zao vec drago jer ga mrzite i to je to..

 

Ni ja ga ne mrzim, rekla sam ti već da možda tako zvučim ali zaista ne. Samo ako smatraš da si u top 5 ikada, a mnogi te čak i porede sa najvećim, moraš preuzeti odgovornost. I nije isti nivo odgovornosti jednog Nunna i LBJ. Možda ti deluje da nije fer, ali tako je.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, AgroLaki said:

 

Ako je 90% PDF Kosarka kapiralo da je trejd za Vestbruka budalastina i da lik u svojoj decline fazi ne moze da bude koristan, mogo je i Lebron da ga ne dovede. 

Tj. ako nije on odlucio da ga dovedu, sigurno je imao leverage da ulozi veto na dovodjenje. 

Pa šta je mogao drugo drogirani Pelinka da mu dovede? Bron je video da ne može bolje da se izvuče od Vestbruka, rekao ok, i teraj dalje.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pa dobro, šta da ti radim što imaš slabo pamćenje, pa ne znaš šta se dešavalo pre godinu dana. Bolji poznavaoci se bar sećaju kakvo je bilo tržište i da je Vestbruk jedini bio dostupan za manje asete, poenta je da niko živ nije očekivao da se on toliko sroza da ne bude kvalitetan ni za startera.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...