Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

Ayton je mnogo zvučnije ime i generalno bolji igrač od Granta. Takođe, Scoot tek treba da pokaže od čega je napravljen, taj isti Ayton je bio prvi pik na kudikamo jačem draftu od ovog letos, mada vreme će sve pokazati. Blazersi sada imaju dobar mladi core na svim pozicijama, da li hoće da tankuju ili sa Jrueom da budu kompetentni odmah to je pitanje, po meni Jrue i Scoot mogu da funkcionišu zajedno, a i super bi bilo ako bi Simonsa prešaltali u ulogu šestog čoveka i microwave strelca što on suštinski i jeste. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, uini said:

scoot je tu glavni baja od prvog minuta, grant numero due, onda ayton dok se sharpe ne pokaže ovako ili onako ili nekako trejduju granta

 

Scoot vozi traktor, ostali će da otvaraju kapiju. Moja procena je ipak da nakon njega ide Sharpe, pa Grant/Ayton/Simons. Mislim ako želimo da razvijamo Sharpa vreme je da dobije neku veću ulogu, taman uz Scoota koji je isto mlad.

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, uini said:

@Chaos Is Me, ja pricam o usageu i mogu da se kladim da ce usage od prve tekme biti 1 scoot 2 grant (mada me ne bi iznenadila ni zamena nesta u prvih par meseci) 3 verovatno ayton

 

Ako žele da tankuju, da, i ja bih dao Grantu što više šuteva, oprobani recept za tenk. Ako hoće da probaju da pobeđuju onda on dolazi na produkciju igrača za popunu petorke što i jeste.

Link to comment
Share on other sites

Definitivno trejd iz vedra neba

 

- Milvoki definitivno ima zvucniju ekipu sada ali pitanje je koliko su dobili - Jrue je fantastican plejof ratnik i Milvoki je upravo trejdom za njega dosao do titule odmah te sezone, + gube Allena koji je dobar defanzivac. Nek su izveli pa da se DameTime raduje

- Finix ocigledno morao da se otarasi Ejtona pa onda daj sta das. Ajton bi ipak bio elitna 4. opcija, Jusuf to nije. Sada imaju 3 ubice i gomilu dead weighta, nesto kao Heat za vreme velike trojke. 
- Portland za Lilarda prakticno dobio Jrua i Ajtona, fantasticno prosli, ali ako ce da trejduju dalje Holideja, predlazem isticuci ugovor DLoa (2. sezona team-option) i recimo Prince/Cam Reddish ;D 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, delgado said:

Definitivno trejd iz vedra neba

 

- Milvoki definitivno ima zvucniju ekipu sada ali pitanje je koliko su dobili - Jrue je fantastican plejof ratnik i Milvoki je upravo trejdom za njega dosao do titule odmah te sezone, + gube Allena koji je dobar defanzivac. Nek su izveli pa da se DameTime raduje

 

Lav juuu 🥰 

 

Samo nemojte da ih izbacite baš u prvoj rundi i sve će biti okej 😄 

Edited by DameTime
Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, Chaos Is Me said:

Iskreno ne znam zašto bi tankovali. Imaju mladog franšiznog igrača na beku (ili ga barem tako projektuju), mladog startera na krilu, mladog centra, mladog šestog čoveka. Šta im još treba i zašto bi tankovali dalje?

 

ne znam ni ja zašto bi tankovali, ti si postavio stvari kao pobeda ili smrt.

ja ne mislim da će tankovati ali mislim da će im narednih par sezona prioritet biti 1/ nadogradnja scoot hendersona u allstar contendera (ili više) i 2/ nadogradnja rostera;

 

ne verujem da će namerno gubiti utakmice ali mislim da neće pobeda biti prioritet, već nekav zalog za budućnost u kojem će biti spremni da pobede znače nešto više

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, DameTime said:

 

Dolaze bolji dani! 

 

Nego,

spacer.png

 

spacer.png

 

spacer.png

 

:lol_2:

pamtim ga još kad smo okupirali jednu tribinu u maloj dvorani doma sportova u Zg kad je gostovala Zvezda. može @Chaos Is Me potvrditi to. još onda ga nisam mogao svariti. a sad je još i Allen tu. šta je to nama trebalo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...