Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

2 minutes ago, Dzep said:

 

Šta oni mogu da im daju? To bi bio super fit. Pretpostavljam da bi tražili Manna, pikove (ako ih imaju, a ovako napamet mislim da ih nemaju?)

 

imaju pikove na kraju decenije. mogu trejdovati dva komada od tih 4 iz 27, 28, 29 i 30.  a i imaju ove morrise i covingtone za platu. nisam siguran da bi dali manna ako vec nisu dali za hardena. mada mozda vise cene holidaya od hardena.

 

nisam ni siguran kolika bi mu bila cena posto za sledecu sezonu ima po, pa je moguce da igra samo jednu sezonu za ekipu koja ga trejduje.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Irski_srbin said:

Uprkos tradu Dame-a u Buckse, ne vidim ih  i ne verujem da ce "izaci" iz Istoka. 

 

BReBPbw.png

 

ovo je dosta tanko. opet su na jednu povredu od totalnog raspada. sigurno ce se pojacati jos sa nekim solidnim igracima ali i onda klupa ili zapravo tim od nekog petog-sestog igraca je bas sumnjiv. 

rotacioni igraci sunsa su celticsi iz sezdesetih za ove iz bucksa.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, DameTime said:

 

Apsolutno mi nije žao što si bio u pravu, naprotiv 😄 Ipak, ne mislim da je to zato što su škrtarili, već oni u startu nisu mogli da ponude previše. Kad pogledaš ovaj paket prosto je bolji od onog što bi nam Heat dao. Očigledno nije uspelo Dejmovo insistiranje na Heatu i sve što je išlo uz to (medijski). Moram da bacim i hejt na temu utapanja Jrua, mislim da bi bilo korisnije ostaviti ga uz Sc00ta i Sharpea.

 

Inače nas čeka zanimljiva sezona, volim što će ovaj duo iritirati mnoge gledaoce NBA. 

Neće zapinjati Portland ovu sezonu, tako da imJrue ne treba, a ima vrednost.

U suštini daće Dejma za Ejtona, 4 pika i još nekog mladog igrača, slično su mogli da dobiju i od Majamija, ali ponavljam nije to njihov modus operandi.

P.S. Jokić / Marej > Janis / Dame 😛

39 minutes ago, gggggggg said:

 

clippersi 

 

:smiley50:

U stvari vrlo dobra ideja , bravo dečko. Odličan bi bio fit 

10 minutes ago, freethrow said:

Zanimljivo, baš me zanima kako će to izgledati. I da li su trejdovi gotovi? I da li ćemo zaista zadržati Krisa Pola? I da li je vreme da Stef postane 6ti čovek? I ko će uzeti Cooper Flagga? So many questions...

Možda i veći prospekt od Vembija, biće opet borba tenkista 

8 minutes ago, Dracarys said:

Pa dobro, tu će biti i otpuštanja igrača nakon dedlajna.

 

Nagetsi i Baksi će biti najviše ciljani zbog jako kratke rotacije.

Nageci nemaju kratku rotaciju

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Milos 3.14 said:

Neće zapinjati Portland ovu sezonu, tako da imJrue ne treba, a ima vrednost.

U suštini daće Dejma za Ejtona, 4 pika i još nekog mladog igrača, slično su mogli da dobiju i od Majamija, ali ponavljam nije to njihov modus operandi.

P.S. Jokić / Marej > Janis / Dame 😛

 

Možda, naročito zbog uigranosti, ali ne bih nikad prešla na stranu Jokićevaca. 😛 Btw, zanima me koliko njih će vaskrsnuti u oktobru pošto je prošao haos oko reprezentacije... 

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, alpaka Bereta Sida said:

 

Kako nemaju? Sem petorke i Brauna ostatak rostera im cine lesevi Reggiea i DAJ-a, Justin Holiday i more igraca bez ikakvog relevantnog NBA iskustva. 

Odgovorio si @Dracarys. Samo što more igrača nije kratka rotacija. Slažem se da je tu dosta igrača neiskusno, ali ovo je ionako sezona gde  Marej ide na all star, to je jedan od ciljeva i gde ti novi, a ne tako mladi igrači stiču NBA iskustvo. 

4 minutes ago, DameTime said:

 

Možda, naročito zbog uigranosti, ali ne bih nikad prešla na stranu Jokićevaca. 😛 Btw, zanima me koliko njih će vaskrsnuti u oktobru pošto je prošao haos oko reprezentacije... 

Ja lično mu nikad neću oprostiti odnos prema reprezentaciji koliko god da sam fan njegove igre

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Meni je ovaj trejd dobar jer se cini ovako na prvu loptu da niko tu nije bas nesto previse profitirao a svima mozes reci da su nesto dobili tu.

Dame i Giannis odlicno izgledaju na papiru al je to sad bez Jruea dosta tanko defanzivno, trazice se tu dosta od Giannisa i matorog Lopeza defanzivno + Portis mora da izdominira. Otisao je i Jevon Carter solidan bekap defanzivni bek, tako da ce biti veselo. Da ne idemo u dubinu i pricu da ce neko od Pat Conaughton, Malik Beasley ili Jae Crowder morati da startuje svako malo na ovu ekipu koja je imala problema sa povredama u zadnje vrijeme.

Sunsi isto nekako prosli bzvz jer sam mislio na prvi pogled da su dobili taj neki salary relief a oni jos vise digli salary plus im nakrcali nekih nebitnih role playera i sad imaju brdo igraca koji su fazon 10-12 igraci ekipe koji ce morati biti spot starteri ili dubina za plejof. Ayton za Nurkica je donekle ok ako se uz to dobije bar pik ili salary relief a oni nijesu dobili ni jedno i ni drugo. Dobili su Grayson Allena na vec mrznu ekipu igraca tamo. Morace sad ja mislim da cutuju 2 igraca barem pa ce biti zanimljivo ko ce tu dobiti pedalu. Mozda bude jos neki konsolidacioni trejd. Eto makli su Aytona koji je zadnjih nekoliko godina bio kriv za sve pa eto da vidimo jel bilo sve do njega ili moraju i drugi da se u ogledalo pogledaju.

Blazersi su mi nekako djelovali najbolje ne zbog valuea vec zbog Jruea koji bi znacio dosta tim mladim igracima koje imaju (Sharpe, Henderson, Simons, Ayton) kao mentor i veteran. Al ovi oce da ga trejduju ne bi li zakacili neki pik za njega umjesto da su trazili vise od jednog pika kojeg su dobili za Lillarda i 2 swapa. Misljenja sam da bi Jrue vise znacio na duze staze tom mladjem coreu Blazersa no taj neki pik koji ce dobiti od nekog contendera za njega. Imam osjecaj da ga iz inata nijesu trejdovali u Majami iako ni njihova ponuda nije nista bolja bila od ovoga. Na kraju su za Lillarda posle citavog ljeta glupiranja dobili Aytona, Jruea, nekog tipa sto su ga hypeovali Sunsi da je zvijer iz Belgijske lige iako je otisao sa 52 pozicije fazon, 

Sve u svemu, svi srecni, niko zadovoljan.



 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Milos 3.14 said:

Odgovorio si @Dracarys. Samo što more igrača nije kratka rotacija. Slažem se da je tu dosta igrača neiskusno, ali ovo je ionako sezona gde  Marej ide na all star, to je jedan od ciljeva i gde ti novi, a ne tako mladi igrači stiču NBA iskustvo. 

 

Pa more igraca bez ikakvog relevantnog NBA iskustva i jos 2 neupotrebjiva lesa sigurno nije ozbiljna rotacija za kontendera za titulu. Sigurno da ce oni na buyout marketu ganjati nekog i zbog tanke rotacije provjerenih igraca biti glavni favoriti za potpise. 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Chaos Is Me said:

Jel to sigurno da će Blazersi da trejduju dalje Jruea? Meni se on super uklapa uz Scoota, Aytona, Granta i Sharpea. Simons je ionako za šestog čoveka pa nek trpa protiv klupa, za više nije ako planiraju da pobeđuju.

 

Baš lud trejd.

 

ima jos godinu dana ugovora (+po) i igra na mestu gde imaju sve najbolje mlade igrace. bilo bi ludo ne iskoristiti to i dobiti jos neke pikoive i/ili mlade igrace.

 

u teoriji bi mogli sacekati kraj sezone i napraviti neki s&t.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Don Dusko said:

image.thumb.png.719e2319917296c568d0d7594663d8eb.png

 

Prso sam skroz hahah :D 

Baksi je ? jer dobijaju dosta u napadu ali dobijaju lika koji ce mozda vec sledece sezone biti negativan asset a trenutno je rupa u odbrani. Dali su Jruea koji je verovatno savrseno komplementaran igrac sa svim superstarovima, ne trazi puno loptu ali moze i da uskoci kao glavni igrac kad treba, plus igra odlicnu odbranu na perimetru. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, MrTwister said:

 Imam osjecaj da ga iz inata nijesu trejdovali u Majami iako ni njihova ponuda nije nista bolja bila od ovoga. Na kraju su za Lillarda posle citavog ljeta glupiranja dobili Aytona, Jruea, nekog tipa sto su ga hypeovali Sunsi da je zvijer iz Belgijske lige iako je otisao sa 52 pozicije fazon, 


Ostatak posta se sve slazem, sem ovoga- kako je ista slicno Majami mogao da im da? Dobili su odlicnog centra koji se uklapa u mladi core, i vrhunskog dvosmernog igraca za kog ce sigurno moci da izvuku jos nesto dobro ili da ga zadrze kao mentora za klince.

 

Oni su mi ubedljivi pobednici trejda. 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...