Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

1 minute ago, alpaka Bereta Sida said:

 

Nisam ocekivao da ce davati MLE fakticki za dodatnog beka jer je po svim najavama bilo ocekivano da ce vratiti Russella. Sad me bas zanima sta kontaju tu uraditi.

Koliko sam razumeo @Miki28-a, i dalje mogu vratiti Russella, Hachimuru, i Reaves-a. Sada su valjda samo ispucali MLTPE ili kako već. A ako ode Russell - nije neka šteta. Ne izgleda mi kao igrač za pobedničku košarku. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, alpaka Bereta Sida said:

 

Nisam ocekivao da ce davati MLE fakticki za dodatnog beka jer je po svim najavama bilo ocekivano da ce vratiti Russella. Sad me bas zanima sta kontaju tu uraditi.

 

zar vincent nece biti umesto schroedera a russell ostaje u svakom slucaju, ne.

 

dobri poslovi lakersa, ali ne treba zaboraviti kako su neki heatovi roleplayeri izgledali u drugim timovima nakon jedne uspesne sezone.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Stari Wook said:

Redži i DAJ prvi potpisi za Denver.

 

DAJ ih verovatno zabavlja u svlačionici.  

DAJ i njegov ostanak mi je odlican za minimalac covek je ultimate teammate i te stvari vrede. Big Government za 5 miliona...e za to vec ne znam sta da mislim sem ako nije cip za neki trade kasnije u sezoni.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Radalek said:

DAJ i njegov ostanak mi je odlican za minimalac covek je ultimate teammate i te stvari vrede. Big Government za 5 miliona...e za to vec ne znam sta da mislim sem ako nije cip za neki trade kasnije u sezoni.

Upravo sam ovo krenuo da pisem. Deandre je ok, moze on i neki minut da pokrpi u regularnoj, ako se ekipa skocka kako treba, a super je za svlacionicu.
Dok za Redzija sam bas isto pomislio, da mu daju nesto veci ugovor, da bi se lakse uklopili u plate, ako budu pokusavali neki trejd oko dedlajna. I naravno, ako sada nisu imali priliku da potpisu nista od primarnih zelja sa FA.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Stari Wook said:

Naplatio oko 55% iz igre u po i preko 45% za 3. U svetlu Cam Johnson 108/4 i npr. Brown 45/2, ovo je OK.

 

bukvalno je u samo tih 15 utakmica igrao dobro u celoj karijeri.

 

johnson i brown ipak igraju vec duze vreme dobro i nastavice tako. za hachimuru jos nije sigurno.

Link to comment
Share on other sites

Pa uvek su se valjda vise cenile dobre partije u plejofu nego u regularnoj sezoni. Narocito kod ekipa koje sebe smatraju kontenderima.
Poredjenja radi, ovo je jedno 5x bolji ugovor od one grozote koju je Portland potpisao.
Ne bih smeo da se kladim, da Rui ne bi imao slicne ili jednake brojke, kada bi dobio ulogu i slobodu koju Grent ima u Portlandu ili prethodno Detroitu. A razlika u platam je ogromna.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Znaci, za sada:

 

- Doveli smo Vincenta 33m/3y - odlican potpis, ne verujem ovde u Kenjdrek Nunn scenario, Gejbara je vredan i generalno zdrav i spreman momak, pegla difens, ispaljuje trojke, bice minuta i prostora

- Rui 51M/3Y takodje sasvim solidno, ovakav igrac nam je bas trebao i pravo je osvezenje 

- Prince za ~4M takodje sasvim solidan potpis, pokazao je znake stare 3D kosarke u Soti ala Crowder/Caroll nekada

- Reddish pise da je potpisao multiyear deal, odlicno, dati i njemu konacno sansu, nakrcali smo se solidno 3/4(D) krilima koji ce rasteretiti Brona u odbrani i biti spremni za spotup3

 

 Vincent kao zamena za Srudera (zelim mu sve najbolje u Torontu zaista i drago mi je da je konacno dosao do nekih osetnijih para) a Prince/Reddish za Troy Brown jr-a/Malika Bizlija. Svidja mi se sto smo liferovali i njega i Bambu i zelimo da sklopimo dubinu oko LBJ i AD a ne da jurimo bzvze 3 stara, kako smo samo dobrih igraca izgubili zbog Russa - KCP, pa onda nismo imali da platimo Monka/Carusa, bzvze dali pare THTu, tacno bih se smorio da smo pustili nekog od ovih sjajnih novalija (Rui/Rivs) da odseta. Na kraju sam u fazonu aj da vratimo i DLoa, odigrao je uzasnu seriju vs Nuggz, ali komplementaran je uz dvojac i znacice dosta u regularnoj sezoni, odigrao je dobre serije vs MEM & GS, kada jezgro bude na okupu od pocetka bice sve drugacije i bolje, samo kad vise nema Kornjace!

 

 Gde je i sta radi Tomas Brajant ? Denver mu nije dao ni minuta, doveo bih ovog momka ponovo za minimalac ako je rad. Ima tu dosta poena i skokova i energije (ponekad i odbrane) za regularnu sezonu koja nam je vazna da izguramo posto ce LBJ i AD sa jacim rosterom jos manje izlaziti na teren... 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ne smatram da je Scroder nesto losiji igrac od Vincenta, naprotiv, ali za ove Lakerse definitivno Vincent potrebniji profil kao spot-up ubica i jednako dobar defanzivac. Nema dribling i prodor kao Sruder, ali treba nam municije... Za sada sklapamo veoma moderan i dobar nba roster, koji ce moci od pocetka da se uigra i gledacemo normalnu kosarku za razliku od one skoro 2godisnje katastrofe sa Russom. Neka njega kod komsija, lepo je krenulo svima posle tog trejda..   

 

 Ne odustaje se od ideje da Davis bude full time C, sada mu treba iskopati backup. Svakako smo popunili roster visokim i snaznim krilima/cetvorkama a u danasnje vreme da stavis Ruija na 5icu je isto sasvim okej protiv vecine timova. Imamo Vandu da rilja cele sezone odbranu i hasl za male pare. Kada bi neki dogovor mogli da postignemo sa Gabrielom, i on moze da bude zahvalan igracic i energetska bomba na 15ak minuta.

 

 Svakako je bolje dati taj ntlmpe na Vincenta, nego na matorog Gordona. Ako moze za minimalac daj, ako ne, vozi dalje

BREAKING: Max Strus is finalizing a 4-year, $64M deal with the Cavs,

@evan_massey

is reporting.

 

 Opa, naplati se i Maxa brat. Zasluzeno, Majamijeva undrafted deca dolaze do zlatnih polugi. Ovo verovatno znaci da Majami sprema polako teren za Lillarda, ne bih se tek tako odrekli startnog backup dvojca. Dobar posao i za Kavse, Max ce legit popuniti rupu na 3-ci. Dobijas igraca koji je spreman da rilja 40min i sta moze i ne moze. Vincent i Max su uvek bili tu zdravi i spremni kada su se svi iz Majamija lomili i odmarali.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, DameTime said:

 

Odličan posao @bodo @SteveFrancis#3 Drew je fenomenalna opcija sa klupe, želim mu sve najbolje u nastavku karijere!

Sjajan posao uradiše. Bates-Diop je isto sjajan potpis pa zatim snajper Watanabe i Kings' Chimenzie Metu. Ovo je već druga priča. Bravo za moje. Sad se mogu i ponadati necemu. 

  • Like 3
  • Love 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Darko said:

Ne znam zašto ti se svudge uviđaju Jokićevci, ali ajde. Boldovan deo je ključan - dobar je Grant, ali ne kao druga zvezda tima. Mada opet, ne dobija 40+ miliona po sezoni, tako da nije baš toliko loš ugovor što se tiče plate. Ali 5 godina ...

 

Nisam ja nigde ni rekla da je ugovor dobar i da sam zadovoljna njime. Međutim, nekom magijom se uvek vaši navijači oglase oko Granta i Portlanda. Jerami nema nijedan razlog da mu idealna uloga u NBA bude defanzivni specijalac, jer je ofanzivno vrlo potentan igrač. Isto tako, ne vidim zašto se NBA igrač ne bi naplatio najviše što može. E sad, to što je nas odrao je naš problem - igrač vredi onoliko koliko ga ceni tržište.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...