Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

8 minutes ago, uini said:

 

tako i ja krenem basket. al posle pravim blokove i rolam se iz popa na midrange

Dobro, ali su Seltiksi verovatno najstabilnija ekipa po pitanju rezultata u poslednjih nekih deset godina.

 

Imaju kontinuitet, tim su i fali im malo.

 

Ovo je sad rizik, ti krenes na basket tako, ali da si budala, onda sa tim stavom i igras. Sta je Porzingis i kako razmislja? Ne znam trenutno, ali znam kakav je bio i po meni nije vredan rizika.

 

A Braun i Tejtum 25 i 26 godina, nije kao da Seltiksima istice vreme i moraju da rizikuju.

 

Bumo videli, ne..

Edited by Snjofko
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Snjofko said:

 

A Braun i Tejtum 25 i 26 godina, nije kao da Seltiksima istice vreme i moraju da rizikuju.

 

bavio se simmons tom temom - koliki je prozor za jednu ekipu koja igra zajedno, bez obzira na godine. i došao je do nekih 3 do 8 sezona, istorijski gledano;

celticsi valjda imaju 5 konferencijskih finala u 7-8 sezona, što (statističko-istorijski gledano) opominje da nema tu previše prostora za manevar za ovu ekipu

 

sezona ili dve tops.

 

naravno to je statistika istorijskih događaja ali generalno zvuči smisleno. koliko uopšte može neka ekipa da fura zajedno, pogotovo ako ne uspeva da napravi taj poslednji korak

1 minute ago, freethrow said:

ovo je čupavi Pul, čupavi Pul kent hrt ju hiz not ril

 

a kapiram, zavitlavam se jer imaju sličnu zurku

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Miki28 said:

Gafford, Wright? @alpaka Bereta Sidasta mislis?

 

Wright meh, previse upitan suter. Gaffrod je zanimljiva opcija ako bi bio dostupan za neki mal povrat. Dobro rjesenje za backup peticu. Kad vidim za kakav je paket Zinger otisao u Boston tacno mi bude krivo sto Pelinka nije sta pokusao smislit. 

Vidio sam negdje da se pominje Bamba + Beasley + 17. pick za DFS+Royce +21. il 22. pick. Ne znam sta da mislim o tome. 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, uini said:

 

bavio se simmons tom temom - koliki je prozor za jednu ekipu koja igra zajedno, bez obzira na godine. i došao je do nekih 3 do 8 sezona, istorijski gledano;

celticsi valjda imaju 5 konferencijskih finala u 7-8 sezona, što (statističko-istorijski gledano) opominje da nema tu previše prostora za manevar za ovu ekipu

 

sezona ili dve tops.

 

naravno to je statistika istorijskih događaja ali generalno zvuči smisleno. koliko uopšte može neka ekipa da fura zajedno, pogotovo ako ne uspeva da napravi taj poslednji korak

 

a kapiram, zavitlavam se jer imaju sličnu zurku

Pa ok, ja se slazem da se osvezi, promeni malo, doda. Ne slazem se sa izborom Porzingisa.

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, alpaka Bereta Sida said:

Vidio sam negdje da se pominje Bamba + Beasley + 17. pick za DFS+Royce +21. il 22. pick. Ne znam sta da mislim o tome. 

 

netsi pre par meseci odbili dva pika prve runde za fsmitha i sada bi ga dali za bezveznjaka bambu i beasleya?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, alpaka Bereta Sida said:

 

Vidio sam negdje da se pominje Bamba + Beasley + 17. pick za DFS+Royce +21. il 22. pick. Ne znam sta da mislim o tome. 

 

Verovatno neke zelje Lejkers fanova, inace Bamba i Beasley nikakvu vrednost nemaju a DFS i Royce su pozeljni u pola ekipa. 

 

Sto se tice cestitki, zelja i pozdrava, da li bi KAT bio savrseno resenje za Nikse? Umesto Randlea naravno, doneo bi sut, ne drvi puno loptu, a imali bi dovoljno igraca da ga pokrivaju u odbrani. 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Magia said:

Verovatno neke zelje Lejkers fanova, inace Bamba i Beasley nikakvu vrednost nemaju a DFS i Royce su pozeljni u pola ekipa. 

 

Zapravo vecina Laker fanova nije bila odusevljena tom idejom. DFS ima iza sebe poprilicno losu sezonu, a obojica su se solidno raspala u PO. Opet nisam ni u ludilu mislio da ce Zinger otici za ovako smijesan paket pa me vise nista ne moze iznenadit. 

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, alpaka Bereta Sida said:

Vidio sam negdje da se pominje Bamba + Beasley + 17. pick za DFS+Royce +21. il 22. pick. Ne znam sta da mislim o tome. 

Tanko je to, nema tu suta uopste. Ljudi sutiraju 35% iz igre. 

Jedan i nekako bi prosao. 

 

Svakako da ce Netsi ici na to sa ciste plate, moraju dati nov ugovor Cam Johnsonu. Treba im suta jer ce izgubiti Seth Curry. Previse je da imaju 3 kamenjara u ekipi u vidu O'Neala, DFS i Simmonsa. 

 

O tome kolik porez placaju da ne pocinjem, zaboravili su ljudi izgleda kakvu su ekipu imali prethodnih godina i kolike su im plate bile.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, alpaka Bereta Sida said:

 

Zapravo vecina Laker fanova nije bila odusevljena tom idejom. DFS ima iza sebe poprilicno losu sezonu, a obojica su se solidno raspala u PO. 

 

Za razliku od Beasleya i Bambe koji su porobili u PO :roflmao: 

 

Smart je odlican igrac i plus je jako bitan zbog iskustva i tog grinda koji donosi. U napadu moze igrati i sa i od lopte, a u odbrani prakticno cuva sve, tako da verujem da bi ga pozelela maltene svaka NBA ekipa. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Magia said:

 

Za razliku od Beasleya i Bambe koji su porobili u PO :roflmao: 

 

Smart je odlican igrac i plus je jako bitan zbog iskustva i tog grinda koji donosi. U napadu moze igrati i sa i od lopte, a u odbrani prakticno cuva sve, tako da verujem da bi ga pozelela maltene svaka NBA ekipa. 

 

Smart je uz sve svoje vrline debelo limitiran igrac i Boston je za njega dobio za klasu boljeg igraca i jos 2 picka prve runde. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, alpaka Bereta Sida said:

 

Zapravo vecina Laker fanova nije bila odusevljena tom idejom. DFS ima iza sebe poprilicno losu sezonu, a obojica su se solidno raspala u PO. Opet nisam ni u ludilu mislio da ce Zinger otici za ovako smijesan paket pa me vise nista ne moze iznenadit. 

 

a sta bi ti da daju browna ili tatuma za porzingisa na jednogodisnjem ugovoru?

Link to comment
Share on other sites

 

:thumbup:

Pametan je Porzingis, uslov za trejd je da on uradi opt-in i da dobije ovo produzenje na 2 sezone te tako ce imati 113/3 ugovor u naredne 3 sezone a onda sa 30 godina da potpise jos jedan jak dugogodisnji ugovor.

 

Celticsi dobili ozbiljno pojacanje, 2 FRP a izgubili role playera koji je zamenjiv. Jos krstenog pleja na FA i prejaki su

Edited by Miki28
typo
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Snjofko said:

Dobro, ali su Seltiksi verovatno najstabilnija ekipa po pitanju rezultata u poslednjih nekih deset godina.

 

Imaju kontinuitet, tim su i fali im malo.

 

Ovo je sad rizik, ti krenes na basket tako, ali da si budala, onda sa tim stavom i igras. Sta je Porzingis i kako razmislja? Ne znam trenutno, ali znam kakav je bio i po meni nije vredan rizika.

 

A Braun i Tejtum 25 i 26 godina, nije kao da Seltiksima istice vreme i moraju da rizikuju.

 

Bumo videli, ne..

Slazem se, najstabilniji su od svih da ne uzmu titulu. Cak i Raptorsi i Nuggetsi uzese prvu istorijsku.

Tako im malo fali🤣🤣🤣  

Da ne oformise prvi supertim i Big 4 bilo bi uskoro 40 godina proslave, ovako uskoro punoletstvo

Edited by Miki28
typo
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, DameTime said:

Boston i LAL su KKP i KKCZ NBA košarke. Stalno upiru prstom jedni u druge, uvek se njima čini neka nepravda uprkos poziciji moći i sve bi za džabe, samo na ime. 

 

boli glava od fejk rivalstva

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, DameTime said:

Boston i LAL su KKP i KKCZ NBA košarke. Stalno upiru prstom jedni u druge, uvek se njima čini neka nepravda uprkos poziciji moći i sve bi za džabe, samo na ime. 

Doveli Brogdon za FRP koji Indiana proslijedi Denveru plus Theis i neka 4 nebitna lika. 

Doveli Porzingis i 2 FRP za Smarta.

 

Protesti bi se organizovali da Lejkersi odrade takav trejd😀 pljacka Dame, pljacka. Jos se cude ljudi, otisao Smart kesurina od 38% iz igre a dobijaju Porzingisa koji odigrao brutalnu sezonu i ulazi u prajm. Da je Smart znao ista u napadu mozda bi i uzeli titulu. Ovo sa Porzingiom me brine, konacno dobar potez

Edited by Miki28
typo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...