Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

1 minute ago, Miki28 said:

Ovo je nedopustivo, 2 promasene otvorene trojke Reavesa i DLoa a ovamo ofanzivni skok Gordona.

 

 Defanzivni skok nam je bas liability uz pomenutu odbranu tranzicije, u off skoku smo dobri

 Bruce Brown nas bas ubija, mozda bi trebalo probati njegovog prezimenjaka stavili na njega (Troyceta)

  

 Ruija ne vaditi iz igre nikako

Link to comment
Share on other sites

Reaves je meni odvratan lik, samo gleda kako će da iznudi faul.

 

Razbijanje klasično ovde, i Murray je vruć, Jokara u megatron modu.

 

Covpa bi morao da daje svako veče 30 poena da se anulira sva defanzivna beda.

 

Lebron rezervisan, drži ga Gordon sjajno za sada.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

DLo ke sramotan vcrs, ocajna odbrana a u napadu se sramoti. 

Kakav je ovo sut gdne bacas airball i ostavljas protivniku 8 sekundi🤦‍♂️

 

Perfektna igra Denvera, ubili su nas na skoku i u tranziciji. 

 

One 2 promasene trojke uzastopno a Jokic sa druge strane posle of skoka Gordona su definitivno ubile momentum.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Stakor je stvarno kriminalan, i opet ide u prilog ona statistika koja kaze da Stakor mora dati nesto da bi pobedili, kada je on ovako uzasan kao 3 opcija nema leba

 

 Miki je u pravu, imali smo prvo Rivs pa Stakor pokusaji da nas priblize na -6, potom off skok Gordona -> Trica Jokica i ode na 9 i sada je vec 18 nakon sto je Murray sve zivo ispogadjao. 

 Da probamo u drugom poluvremenu malo da nadjemo neku igru, ali tekma je gotova, most likely i serija. Ne vidim kako mozemo da ista uradimo bez dobijenog GEJM 1 znajuci koliko Denver ima jak domaci teren..  Potuceni smo do kolena bukvalno 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Dracarys said:

Ovo je gotovo. Kod Nagetsa su svi upaljeni kao šibice zato što je G1. Naloženi su opasno.

Nije jos gotovo ali ako nastave ovako Lejkersi da igraju u odbrani i tranziciji onda jeste. 

 

U svakom aspektu igre su izgubili.

36-13 u skokovima, sta dalje reci

Link to comment
Share on other sites

- koristis postavu s 3 beka da bi bolje branio Jokiceva urucenja i opet si kasnio na skoro svako

- zrtvovanjem visine nemas ama bas nikakav defanzivni skok sto ti je jedan od najjacih aduta

- Nuggetsi za poluvrijeme promasili 27 suteva naspram 26 promasaja Lakersa i odnos skokova je 36-13 u korist Denvera

 

Jebena sramota. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Bila je ovde tema da Nagetsi lose brane tranziciju ali pobogu kako li ga brane onda Lejkersi ako su Nagetsi losi u tom segmentu. 

Fina sansa za Denver da rese pobednika van zadnjih pet minuta ako ostanu ovako fokusirani. 

Rezultat za Lejkerse jos dobar ako se uzme u obzir da je 36 (16 Jokica) -13 u skokovima. Neverovatno.

Edited by Problem sa licnim greskama
Link to comment
Share on other sites

Ja ne znam, ljudima izgleda još nije jasno da je Jokić najbolji košarkaš na svijetu. Danima slušam Dejvis zaključava reket, te udvajanje, babl... Ja da vam kažem da tu odbrane nema. Ako krenu da ga udvajaju svaki napad će biti otvoren šut jer vidi sve, a sa Marejem, Porterom, KCP-om, Braunom teško da se isplati to.

 

19-16-7-2Blokade za poluvrijeme. Nerealno. A ostali prate, ubrzali su ritam, ne znam koliko Lejkersi mogu da prate ovu brzu košarku. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...