Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

2 hours ago, bodo said:

Za Aytona su moguće destinacije Dallas, Charlotte, PTB i Bullsi. Pišu da je i sam rekao da se veseli novom startu u drugoj franšizi. Mislim da je 99% izvesno da će biti trejdovan. Isto važi i za CP ako nadu nekoga da mu je atraktivan dovoljno expiring contract. Spominje se cak i u trejdu za Luea za kojeg su najviše zagrizli. Međutim i druge se pita. 

 

sve mi se čini da ćemo sledeće sezone imati još tanju ekipu kad poklone paula i Aytona. book, kd i posle njih potop, tj. gomila šljakera pa ćemo u playoff ovaj put sa 6/7 pozicije nakon što kd propusti njegovih 30 utakmica.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, João Palhinha said:

 

sve mi se čini da ćemo sledeće sezone imati još tanju ekipu kad poklone paula i Aytona. book, kd i posle njih potop, tj. gomila šljakera pa ćemo u playoff ovaj put sa 6/7 pozicije nakon što kd propusti njegovih 30 utakmica.

To se slažem. Ne izgleda sjajno ali bogami  ostanak Aytona je nemoguća misija i sudeći po izjavama mnogih za njega više u klubu ne postoji strpljenja. Kako za FO tako i za glavne suigrače a tu prvenstveno mislim na Booka. Živo me zanima kakav će biti u drugom klubu i da li je problem bio u treneru ili njegovoj usijanoj glavi. Za Paula se nema vise sta dodati. Nikad available kada ga najviše trebaš a i stilom igre više nije dobar fit uz ovu dvojicu. Bit će ovo jako zanimljiv off-season. 

Link to comment
Share on other sites

 

Ako nas je Joe koštao par mečeva, mora mu se odati priznanje za poslednja 2 - DRTG Bostona ispod 93. Na kraju je skontao kako da brani i Embida i celu Filu. Rekao bih da je solidan u prilagođavanjima između mečeva a lošiji u in-game odlukama. Sad mu sledi test protiv najboljeg u ligi. 

 

Uz Spo-a koji je velika razlika u ovom duelu, tu je i Butler. Brown je u Bubblu sezoni čuvao Siakama i rastavio ga, ovaj odigrao jedan dobar meč. I sad je njegova odbrana na Hardenu, koji se doduše i sam raspao, jedan od faktora koji su odlučili seriju. Meni je on najbolji kandidat za čuvanje Jimmy-a, mada ima i drugih opcija. 

 

Tatum oscilovao kroz seriju ali se pokazao kad je bilo najbitnije. Oporavio se kad je dominantno igrao trojku. Zapravo, random tvit:

 

Nadam se da će nastaviti gde je stao. 

 

I nadam se da ova rolerkoster igra napokon prestaje, ili da makar uvek peglamo odbranu pa šta bude. 

 

TimeLord takođe jedan od faktora koji su prelomili seriju. Čitah negde da je u poslednjih par godina Bam katastrofalan protiv njega i to mora da bude slučaj i sad. 

 

Bravo za Horfovu defanzivu, valjda će proraditi i taj šut. 

 

Drago mi je što smo i dalje zdravi. Na Jou i timu je da se fokusiraju i zaustave lutriju od košarke, pa da vidimo. Respekt za Heat i bez potcenjuvanja, biće teško, ali - ispadanje bi za nas bio fail. 

 

Ne treba nam fail. 

Edited by stefan81888
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

pitam se da li se udoka zajebo sto je tako rano uzeo da vodi houston. mogao je lagano da useta u nekog od kontendera.

 

bilo bi zanimljivo kada bi morey vratio dan tonyja cisto zbog hardena. usput, ne znam sta je pametnije za sixerse da puste hardena da ode ili da mu daju max na 4 godina...

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, gggggggg said:

pitam se da li se udoka zajebo sto je tako rano uzeo da vodi houston. mogao je lagano da useta u nekog od kontendera..

 

pitanje je da li je za nedokazanog trenera kismet da vodi kontendera [mislim da nije, da su bolje garancije od rocketsa na par sezona, gde se ocekuje napredak u igri a ne plejof ili neki trk unutra]

2 minutes ago, alpaka Bereta Sida said:

Bice bas veselo u Rocketsima ako se Harden vrati. Olinjali ljubitelj striptizeta sa upitnim nivoom profesionalizma kao role model mladim divljacima bez imalo savjesti KPJ-u i Jalen Greenu. Veselje u najavi. 

 

ako sam u nesto siguran, to je da dzemo ne ide u hjuston, nema logike za obe strane

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Dracarys said:

Ne vidim kako se zajebao. Ako je ovaj draft toliko dobar kako pričaju, mogu ubosti franšiznog igrača. 

 

Povratak Hardena, maksimalni ugovor, odmah od sledeće sezone borba za plej of.

 

matori harden + upitni rukiji = asiguran playoff vs voditi booker+durant/antetokounmpa/embiid

 

bas tezak izbor, nema sta.

Link to comment
Share on other sites

Just now, MrTwister said:

Ako Harden dodje, Green i KPJ idu preko vrata sigurno. Nema ovaj namjere da igra sa njima a ni oni tu da njega gledaju tako da je to najrealniji neki scenario.

 

zasto bi rocketsi to uradili?

ja ne vidim rezon, taman da ne racunaju na obojicu - bolje je budziti im statse i slicno. plus nije harden neka vruca roba.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

U Hjustonu mu je siguran posao na duže vreme, trener Milvokija je dobio otkaz iako je osvojio titulu, logike bez. 

 

1 minute ago, MrTwister said:

Ako Harden dodje, Green i KPJ idu preko vrata sigurno. Nema ovaj namjere da igra sa njima a ni oni tu da njega gledaju tako da je to najrealniji neki scenario.

Pa već su bili rumori kako se Hjuston raspituje šta može dobiti za Džejlena Grina.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, uini said:

 

zasto bi rocketsi to uradili?

ja ne vidim rezon, taman da ne racunaju na obojicu - bolje je budziti im statse i slicno. plus nije harden neka vruca roba.

Zato sto Harden ne bi dosao da se zajebava tamo no da se napravi neka konkurentnija ekipa oko njega kao prosli put a sad imaju i municije za tako nesto. I Sengun bi mozda preko vrata mogao otici ako im padne Wembanyama.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, uini said:

 

pitanje je da li je za nedokazanog trenera kismet da vodi kontendera [mislim da nije, da su bolje garancije od rocketsa na par sezona, gde se ocekuje napredak u igri a ne plejof ili neki trk unutra]

 

ako sam u nesto siguran, to je da dzemo ne ide u hjuston, nema logike za obe strane

 

udoka je dokazaniji nego sada vec skoro pola coacheva.

 

nema logike za houston, to smo rekli jos ranije, to je jasno. harden jednostavno zeli da iskulira poslednjih par sezona u svojoj karijeri i to je to.

 

kpj bi sigurno bio visak, za greena nisam siguran. pogotovo u prvoj sezoni. harden vec ima 33 godina, jasno mu je da ne moze sve sam.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, MrTwister said:

Zato sto Harden ne bi dosao da se zajebava tamo no da se napravi neka konkurentnija ekipa oko njega kao prosli put a sad imaju i municije za tako nesto. I Sengun bi mozda preko vrata mogao otici ako im padne Wembanyama.

 

nisu rocketsi = lakersi, imho (niti je dzemo = vozd, u svakom smislu)

1 minute ago, gggggggg said:

 

udoka je dokazaniji nego sada vec skoro pola coacheva.

 

nema logike za houston, to smo rekli jos ranije, to je jasno. harden jednostavno zeli da iskulira poslednjih par sezona u svojoj karijeri i to je to.

 

kpj bi sigurno bio visak, za greena nisam siguran. pogotovo u prvoj sezoni. harden vec ima 33 godina, jasno mu je da ne moze sve sam.

 

ne slazem se za dokazanost udoke, jedna serija ne cini prolece, pogotovo sto je to u sustini cheta stivensa breda.

1 minute ago, alpaka Bereta Sida said:

 

Oni svakako besmisleno rade otkako je Harden trejdovan (a i zadnju sezonu prije trejda kad su doveli Westbrooka). Tu me apsolutno nista ne moze iznenaditi. 

 

 

ne rade besmisleno, vec tankuju i traze talente koji rade pos'o za njih.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ceta brada stevensa je izgledala uzasno u playoffu pre udoke (ometlao ih je brooklyn) i bilo je price da vise uopste nisu hteli da igraju za njega. udoki je trebalo vremena, ali ih je lepo postrojio i igrali su najbolju kosarku u ligi nekoliko meseci.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...