Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

1 minute ago, Miki28 said:

Ajmo malo ozbiljnosti, da se ovo zavrsi. 

Opustili su se i Lebron i AD sa bacanjima. 

 

Odbraniti nalet u naredna 2-3 minuta i orivesti seriju kraju

Kakav nalet? Ovi su u tolikom kanalu da Lejkersi ubace trecu postavu ostalo bi dvocifrena tćrazlika na kraju

Link to comment
Share on other sites

Moram priznati da LBJ kao malo do sada u plejofu lepo puca bacanja a da nisam ni gledao trenutne %, subjektivni osecaj

Ekipa je pre neko vece valjda sutirala 18/18 ili 21/21 slobodnjake u onoj tesnoj tekmi

 

 Veceras igramo sigurno, rutiniramo, dopustamo manje povratke rivala i pada nam koncentracija, ali generalno kontrolisemo i vidi se da smo znatno bolja ekipa

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ako nista dobro ce doci ova serija W' da definitvno naprave cistku, dosli su bas do kraja tunela...

 

Svaka cast Lakersima, odrzali su cas kosarke.

 

Odlican game plan Hama u celoj seriji.

 

Cestitike i Jezerasima sa foruma.

 

 

 

 

Edited by LordOfTerror
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Gledao sam dvadesetak minuta utakmice, imam utisak da se igra još 3 dana GS ne bi stigli, gotovi su. 

 

A sada poslastica - dva najbolja visoka u ligi i Denver vs Lakers. Iako sam sebično želeo da GS prođe (prognorizao sam 4-3 za njih), mislim da su Lejkersi malo bolji matchup za Denver od Golden State, kao što su neki već objasnili.

 

Očekujem dobru košarku i naravno, Denver u finalu. 

Link to comment
Share on other sites

Kakva partija Kinga, zatvorio u svom stilu. Fritrou je pisao da LBJ nije ni na 30% nivoa Curryja, ja ne mislim da je on igracki 1v1 i dan danas losiji, naprotiv. Najbolji igrac u poslednjih 10 godina, dokazano potpuno sada.

Link to comment
Share on other sites

Just now, alpaka Bereta Sida said:

Prvi put u Steph-Klay-Draymond-Kerr eri Warriorsi ispadaju u PO prije finala. Dinastija je pocela dok je LeBron bio na vrhuncu i veceras ih evo jos jednom historijskom partijom u 39oj godini ispraca u historiju :Hail:

 

S tim sto je Lebron ispracen u ''historiju'' 10 puta tom logikom. Samo menja suvozace .

  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, LordOfTerror said:

 

S tim sto je Lebron ispracen u ''historiju'' 10 puta tom logikom. Samo menja suvozace .

Bron bude ispraćen tako što uđe sa okrnjenim timom u finale lige. Kari nikad nije bio Bronu ni do kolena.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Dracarys said:

Bron bude ispraćen tako što uđe sa okrnjenim timom u finale lige. Kari nikad nije bio Bronu ni do kolena.

Kad su imali timove pribliznih kvaliteta, Lebron>Steph. 

 

Playin prije neku godinu, sada ovaj plejof. Ima neke simbolike da upravo Lebron prekida neke njihove rekorde na zapadu.

Edited by Miki28
edit
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...