Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

1 minute ago, Dracarys said:

Denver nije uspeo da zatvori seriju. Edvards je rekao posle trećeg meča da nije kraj i večeras je oduvao Jokića.

 

Rekao sam, GSW je dobio seriju u Game 3.

Čuj oduvao Jokica a ovaj im ubacio skoro 50 😂, šta ti pričaš u ove jutarnje sate 

  • Like 8
  • Thanks 5
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, drperce said:

Najvece iznenadjenje sinoc da Grof nije uspeo da sjebe Nikse svojom prognozom.

Ne verujem Niksima, ali kad uspes da sjebes grofovo prokletstvo znaci da si pravi tim

 

malo je pro-forme bacao džinks, nekako se osetilo da nije to -to.

šalu nastranu, pričali smo o tome kako cavsi targetiraju brunsona; thibs je predugo čekao da ubaci quickleyja na garlanda, ono je bila komedija početkom treće četvrtina, raščišćena pista za sletanje aviona a ne za lake poene. garland u trećoj brzini prođe pored brusona a julije, koji valjda za to vreme računa napamet koliki mu je fg percentage, ne da nije na strani pomoći u reketu, zapravo je na strani pomoći glupom đeret alenu, iznakucavao se čovek u 5mins a ne mođe da trtne celu seriju.

 

kada su upali IQ i obi freakin' toppin, stvari su se vratile u normalu.

obbi toppin igra sjajnu odbranu u odnosu na randlea, toliko o tome.

 

uglavnom, jeste grof jak ali thibs bi morao promptnije da reaguje. ovo je baš bila last minute ponuda.

Edited by uini
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Odgledao Boston, uglavnom  ispucavanje (pogotovo prva polovina). Druga polovina, ipak nešto bolja-obostrano. Atlanta loša- Collins:smiley5:horor. Impozantno je kako onaj Trae uništava sve oko sebe, ali na kraju ima "neke" brojke. Samo Hunter i delimično Deojunte (1/2),da su nešto odigrali. Bogi usvom stilu...solidan (koliko je iskorišćen)-opet popio po glavi.

A sada "moji" Kelti :smiley2: (sorry @DameTime). Nadam se da se niko neće ljutiti od kolega, onih "pravih" Kelta, ali igra mora da se  popravi, jerbo biće svašta, tj. ništa od prstena. Jaylen mnooogo "stabilniji" igrač od Jasona (da ne kažem bolji), bekovi + Williams III - dobri. Al... solidan ( mislim u odnosu na očekivanja), al' mora bolje. Dobro, Tatum je imao par blokada 👍, ali postoji i prodor, ako šut ne služi. Eto najkraće što sam mogao , (mrzi me da kucam i nisam spavao mogo), pa su mi rečenice verovatno pune gtršaka :ajme:, koje neću ispravljati.

giphy.gif

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, DameTime said:

 

Ne znam na šta ciljaš. Svakako Bucksi i bez Janisa nisu smeli da dozvole sebi da Heat povede u seriji. 

Upravo na to, to što ti misliš da bi oni trebalo da dobiju Majami i bez njega, znači da on nije MVP. 

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Green23 said:

Upravo na to, to što ti misliš da bi oni trebalo da dobiju Majami i bez njega, znači da on nije MVP. 

 

Ne, ne znači to. Za ovu MVP nagradu su više od Embiida kukali i bunili se samo Jokićevi fanovi. 

Lagano brt, ne igramo plej of a za nekog mora da se navija 😁 @AlexMaxim

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Samo da dodam, dobro igra Denver bez Jokića, sa njim na parketu su bili -14. Mada je to možda preuveličano zbog Minnesotine grozne klupe. U svakom slučaju, dobar je tim, šteta za Nikolino promašeno bacanje pre produžetka, najverovatnije bi bila metla. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, DameTime said:

Lagano brt, ne igramo plej of a za nekog mora da se navija 😁

Hvala, ove reči mi mnogo znače :classic_rolleyes:, nego šta će biti sa Nurkom i Jeramijem?

 

7 minutes ago, Darko said:

Nikolino promašeno bacanje pre produžetka

Malo popustio sa FT linije u poslednje vreme.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, DameTime said:

 

Ma slažem se, Drew nam je idealni drugi centar, a treba nam prvi. Samo bojim se da plaćamo što Jusuf čuva klince Dejmu.

Nemam ništa protiv, ako samo bude čuvao klince..., nego imamo i "krila", da otvorimo "Oregon airlines".

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, AlexMaxim said:

Nemam ništa protiv, ako samo bude čuvao klince..., nego imamo i "krila", da otvorimo "Oregon airlines".

 

Od toga bismo imali više vajde. Nešto se udaralo na sva zvona prošlih nedelja da će Dame igrati sa još jednom superstarom sledeće sezone. Znači ili će biti trejdovan ili ćemo nekog dovesti (ne znam koga i ne znam čime). Heat ima šta da da za njega u tom trejdu...

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, DameTime said:

 

Od toga bismo imali više vajde. Nešto se udaralo na sva zvona prošlih nedelja da će Dame igrati sa još jednom superstarom sledeće sezone. Znači ili će biti trejdovan ili ćemo nekog dovesti (ne znam koga i ne znam čime). Heat ima šta da da za njega u tom trejdu...

FA lista ne obećava, bar što se nas u naših "malih" potreba tiče, kao i kompatibilnosti sa Dame-om imo (koliko se sećam), a i Oregon je daleko, toliko da i ona airlines kompanija nije od velike pomoći.

Možda da dovedemo Bogija :s_w:?

Edited by AlexMaxim
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, AlexMaxim said:

Dame, nakon pročitanih postova sa našeg topic-a

 

giphy.gif

Dame, nakon sjajnog posla GM-a

 

giphy.gif a navijači giphy.gif

1 minute ago, uini said:

inače, brojke možda nisu toliko spektakularne ali mitchell lobbinson rutinira allena i moblieyja u skoku, pogotovo ofanzivnom.

videćemo kako će ići do kraja, za sada utepava glorifikovani frontcourt cavsa.

Želja KNICKS-a je toliko zarazna, da su Cavs-i  bukvalno i brutalno progutani u svim linijama, a bogami i na sideline-u.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...