Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

Mnogo bolje drugo poluvreme za gledanje.

 

Ja se povukao, ne forsira mnogo, ali ima 18 poena. Bane i JJJ lepo igraju i okej bi bilo da se Ja ne meša mnogo ukoliko im bude i do kraja lepo išlo.

 

Rui drži Lejkerse u igri jer Lebron baš nešto tanak danas sa dosta greška u napadu.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, AlexMaxim said:

Pa ipak. lepo ga je gledati kad hoće/može da igra.

 

Naravno, u pitanju je verovatno najbolji visoki u ligi kada je full spreman, ali ono umiranje, ne može da pomeri ruku, rame, oduzelo mu se sve, 5 min kucanje iz kontakta. Dramoser.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, realno *w said:

 

Naravno, u pitanju je verovatno najbolji visoki u ligi kada je full spreman, ali ono umiranje, ne može da pomeri ruku, rame, oduzelo mu se sve, 5 min kucanje iz kontakta. Dramoser.

 

Rekla bih da je kod njega opreznost i bojazan jer se lako i često povredjuje. Razumem ga zašto pretera ponekad...

Link to comment
Share on other sites

Lebron i AD da se roknu ako ispadnu od ekipe u kojoj bitne uloge imaju Tilman, Rody, Santa Aldama pa i Kennard + roviti Ja. 

 

Inace, finala ce biti Bucksi vs Boston i Sunsi vs GSW ukoliko ne bude nekih ozbiljnih povreda. Medju te 4 ekipe ce ipak nijanse odlucivati.  

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Magia said:

Lebron i AD da se roknu ako ispadnu od ekipe u kojoj bitne uloge imaju Tilman, Rody, Santa Aldama pa i Kennard + roviti Ja. 

 

Inace, finala ce biti Bucksi vs Boston i Sunsi vs GSW ukoliko ne bude nekih ozbiljnih povreda. Medju te 4 ekipe ce ipak nijanse odlucivati.  

Daj Bože, mada mi je od pobrojanih Finix dosta neispitan materijal.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...