Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

Neverovatno kakav uticaj ima TimeLord na bilo koji ulaz u reket. Young se usrao kao da je ispred njega Mutombo iz najboljih dana. 

 

Los i nas i njihov sut spolja, ali deluje da mnogo mnogo jednostavnije dajemo koseve. 

Edited by greenenvy
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Dracarys said:

Vidim da se ocekuje nabijanje Minesote. Posle g1 slede komentari, ne moze sve sam

 

 

 

 

6 hours ago, Dracarys said:

E sad, ako mislis da cu da kopam po postovima, ne mogu.

 

Samo, bice mi zabavno citati ko je kriv. Dzamal se zalece u tri igraca, MPJ ne sme da krene u dribling, Gordon ciglari, a KCP nece da sutira.

Nemoj da brigas, to se sigurno nece desiti. Takve stvari ostavljamo navijacima laznog kralja, kojima je to ekskluziva i rade istu stvar svake godine, kad god ovaj epski zasere. Iako doticni dobija saigrace koje pozeli, maltene otkako je usao u ligu.
Mi Nugetlije znamo sta je dostojanstvo, a zalili smo se jedino kad nam je backcourt startera bio sastavljen od Sekila, ali Herisona, Kampaca i tatinog sinka Riversa. Dakle G ligasi i 10 dana ugovori.
E da, i Bartona. Za vise informacija, pogledati gde je i sta radi otkad nema Jokare da mu servira lake poene.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, freethrow said:

Smešna je Atalanta realno, ali posebno Trajče. Baš sam se nadao da će da sizrodi u boljeg igrača. Ovaj njegov arsenal i kada ga ide je baš bezveze. STavljati ga u neku ligu sa Dejmom ili Morantom je težak blasfemi.

 

+ 1

 

A otkinuće Atlanta bar jednu pobedu, preumorni su oni ovde.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...