Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

7 minutes ago, Miki28 said:

Ako se ovako nastavi odosmo na 8 mjesto i duel sa Klipanima u playinu💪💪💪

 

A 6i su Pelikansi? to bi bila najsavrsenija opcija ako vec ne mogu Lejkersi odmah na Sunse. 

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, freethrow said:

Dejm je trebalo da pomogne a ne da repuje, ozbiljno. Stef je igrao celu onu treš sezonu, jurio top skorer rekord. Ovo kažem kao neko ko voli Dejma i Portland generalno.

 

Slažem se, zaista bih volela da mi neko objasni zašto je shut down-ovan pogotovo u ovakvoj sezoni. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, freethrow said:

 

Drej ga hvata za oko i diže u vazduh, GP2 mu lomi ruku u vazduhu tako da nezgodno pada na člana stručnog štaba Zazu Pačuliju koji mu drobi kičmu drobilicom za kičmu koju je slučajno poneo na utakmicu da pokaže Miloju jer mu je ovaj kazivao o Hemofarmu.

 

Neee, ne želim(o) nijednu povredu nikome, pa ni Bruksu, zaista.

pa ne zelim mu ja povredu, samo da mu neko razbije nos

neka igra sa maskom posle

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Sreća pa se konačno završava regularna sezona večeras, ne gledam ništa prethodnih dana, imam utisak kao da su preseason games. Nakon večeras se sve zaboravlja i kreće period godine kada standardno zapostavljam porodicu, posao, prijatelje, život i generalno spavanje.

  • Like 3
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Bas mi se ne dopada mentalitet Nagetsa. Otkako su obezbedili prvo mesto(ne matematicki) krenuli su da se zezaju i da otaljavaju utakmice.

Samo da im se to neobije o glavu. Nije lako preci iz lelemud u ozbiljan mod.

Edited by Don Dusko
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Chaos Is Me said:

Sreća pa se konačno završava regularna sezona večeras, ne gledam ništa prethodnih dana, imam utisak kao da su preseason games. Nakon večeras se sve zaboravlja i kreće period godine kada standardno zapostavljam porodicu, posao, prijatelje, život i generalno spavanje.

 

Jedan od najjačih momenata je kad sam se posle neke od tekmi u seriji DEN-PTB 2021. pojavila na poslu sa podočnjacima do poda. Kolege me pitaju o čemu se radi, a kako da objasnim da nisam spavala te noći jer je utakmica trajala fazon do pola 7. Još pre toga vozim se u 33, gužva nema gde igla da padne, ja stojim i čitam komentare na netu i samo što ne zaplačem (pošto smo izgubili, ofc). Ahh, lepa vremena. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...