Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

1 hour ago, bodo said:

Book jest moj prvi igrač ali KD je jednostavno druga dimenzija. Ovdje spašava Booka koji se zadriblao I izgubio loptu a oni u naletu i prišli na samo 5. U nastavku im je još smjestio tricu i doviđenja. 

 

sad će @gggggggg da ti kaže kako nisi nikad gledao duranta pa nam kačiš ovde njegove klipove. that's a no-go.

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, João Palhinha said:

 

sad će @gggggggg da ti kaže kako nisi nikad gledao duranta pa nam kačiš ovde njegove klipove. that's a no-go.

Ja sam mu se uvijek divio,  strogo igrački gledano. Ne ulazim u njegov karakter i prirodu njegovih raznoraznih čudnih izjava i stavova. To je nešto sasvim drugo ali igrački ne mogu se ga nasititi gledajući ga. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, João Palhinha said:

 

sad će @gggggggg da ti kaže kako nisi nikad gledao duranta pa nam kačiš ovde njegove klipove. that's a no-go.

 

:classic_laugh:

 

komicno je koliko ste ostljivi na svaki post koji se tice sunsa ovde. neko bi rekao da to ide uz igrace u vasoj ekipi. 

 

sto je najbolje nisam rekao nista negativno za phoenix ali mi skacete na svaki post po defaultu. 

  • Like 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Miki28 said:

Zna se ko je spreman💪 

Daleko je i ta potencijalna 1 runda, tek za 2 nedelje. Sasvim dovoljno vremena.

Ja bih pre prihvatio plej in, nego peto mesto. Izbegavanje Sansa i Nagetsa do finala zapada. Za sesto mesto treba imati srece, jer svi hoce direktan plasman i lakse protivnike.

 

Zato je naidealnije da pobedimo Jutu i pustimo Kliperse. Od Klipersa imamo slabiji TB, a od Voriorsa i Pelikansa jaci. Imamo idealne poluge da dohvatimo sesto mesto.

Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, Dracarys said:

Ja bih pre prihvatio plej in, nego peto mesto. Izbegavanje Sansa i Nagetsa do finala zapada. Za sesto mesto treba imati srece, jer svi hoce direktan plasman i lakse protivnike.

 

Zato je naidealnije da pobedimo Jutu i pustimo Kliperse. Od Klipersa imamo slabiji TB, a od Voriorsa i Pelikansa jaci. Imamo idealne poluge da dohvatimo sesto mesto.

Uvijek bi prije birao Denver nego Sunse. Sunsi bas ne leze Lejkersima. 

 

Uostalom vidjecemo u ova 3 dana sta i kako, znace se posle meceva sa Jutom i Klipanima kako gdje ko stoji

Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, Dracarys said:

Prema novom pravilu, od sledecih sezona igrac nece moci da konkurise za individualne nagrade, ako ne odigra 65 utakmica. Znaci igrac moze da ima 40 ppg, ako ima 64 utakmice, nece uci u all NBA.

do mojega. to iskljucuje kljakavog iz bilo koje price o nekoj od nagrada i nasoj nadi da cemo da ga uvaljamo nekom na bazi qrca zbog toga. sta nam rade...

 

ne znam za vas ali meni je dulel feniks - lejkersi epik kripl fajt. kakav bi to samo kljaka soudaun bio. pa ako jedan od dvojice kljakavi, durentula zavrsi seriju auditorium bi bio VAUUUU. kakav bi to festival lomljenja i urlikanja bio :64:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ovim putem zvanično upućujem zahtev ligi, Davidu Sternu i njegovom VD Adamu Sliveru, da se od sada zvanične statistike rade pace adjusted jer ovo nema više nikakvog smisla. Sipa se po 40, po 50 poena kao da su u pitanju sve bolji i bolji igrači, što jesu, ali ne toliko.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

PLAYER                    MIN    FGM    FGA    FG%    3PM    3PA    3P%    FTM    FTA    FT%    OREB    DREB    REB    AST    STL    BLK    TO    PF    PTS    +/-


Klay Thompson G    39:06    9        28    32.1        5        16     31.3       2         2     100         1            4          5        4        1         0        1      3       25     0

Stephen Curry  G    36:52     8        28    28.6       2        14     14.3       3         3     100         1            2          3        4        0         2        3      1       21    -5

 

Sa  ovakvim šutom, a izgubili 2 poena razlike. :krstipd4: 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...