Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

36 minutes ago, Milos 3.14 said:

Neočekivano glup komentar.

 

Inače kad već pričamo o Liliju očekujem da bude trejdovan, malo je promenio retoriku u smislu sve je ovo biznis.

Pogotovo uzevši u obzir vest iz nastavka, dobar je momenat za tankovanje.

 

 

P. S. Osećam da polovina ovih dži emova tankerskih ekipa upravo radi ritualno samoubistvo.

Aprililili

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, delgado said:

Pozdrav svima braco.

 

 Mesec mart je bio najuzbudljiviji i najkvalitetniji by far u mom zivotu, i bez obzira na sve sto mi se izdesavalo i posao uspeo sam da ispratim dobar deo utakmica uzivo.

 Javicu se na lustraciji malo da pisem o dogadjajima, ali nek se nakupi jos malo materijala u aprilu pa cemo ispisati nesto.

 Stvarno zabavna sezona od trejda za Lakerse, muke, nedace, povrede, LBJ odmara, AD odmara i onda konacno Kingov povratak, gde smo na neuklopljenost izgubili od Cikaga. Posle smo ih otresli u gostima, a onda satrali i Sotu koja je sve bolja (doduse, falice im Nazi dosta) i to je onako bas velika pobeda, uz win protiv Pelikana mozda i najznacajnija

 

 Kiks od Hjustona ne smemo da dozvolimo kao prosli put, malo je tekmi ostalo i Bronu treba da uhvati ritam i zalet neko vreme, moraju igrati obojica i odraditi rutinski Hjuston. Finiks smo dobili skoro posle pune 2 godine, na pobedu nad Klipama cekamo TRI pune godine prakticno (zadnja pobeda bubble 2020) --> tako da ako i njih uspemo dobiti, a mi trebalo bi kompletni oni bez PG-a, definitivno mozemo da zakuvamo PO. A i to nam je sansa da uhvatimo 6th i idealni scenario Kingse u prvom kolu, za to ce biti potrebne sve pobede do kraja + da nam se poklopi. 

TOOOOO NIGGA. SAD IDEMO DO KRAJA!

 

 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, freethrow said:

Patrik Beverli od zvezde Olimpijakosa, do solidnog defanzivca u NBA, pa prljavog povređivača, završava karijeru kao neki Stole Piksi lige. Fali mu frulica.

 

PatBev ce da bude jedna od zvezdi vodilja NBA New Media, mark my words.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Miki28 said:

 

Odlicno. Svidja mi se ovo oko second salary cap aprona i ovo vezano za broj utakmica da bi se uzela individualna nagrada.

 

 

JR Smith ne vjeruje. Ingram🔥

Malo sam da kazem razocaran da se ovoliko dugo vijecalo i odlagalo zarad neceg ovakvog. Neke kozmeticke ispravke koje su svakako bile logicne i dodatak ovog in-season turnira ne bi li se ucinila ova sredina sezone zanimljivijom. Dodatni incentive da igraci ostanu u svojim ekipama tako sto ce moci vise para da ponude i ovo sjebavanje raznih GSW i Clippersa da im se limitira prostor da dodaju jos talenta na vec veliki payroll i luxury tax racun. 

Spoiler

The in-season tournament could arrive as soon as the 2023-24 season. The event will include pool-play games baked into the regular-season schedule starting in November -- with eight teams advancing to a single-elimination tournament in December. The Final Four will be held at a neutral site, with Las Vegas prominent in the discussion, sources said.

Each in-season tournament game would count toward regular-season standings; the two finalists would ultimately play an 83rd game that would not count in the regular season. Winning players and coaches will earn additional prize money.


 

Link to comment
Share on other sites

Strus from downtown! Love pre toga iznudio charge DOnci, poludeo slovenac po obicaju

Uzvraca Donca tricom u padu. Dobra tekma, plejof intezititi, Dallas ako izgubi pozdravlja se polako od plejina

Edited by delgado
Link to comment
Share on other sites

 

Dalas u ogromnom problemu ali nije sve gotovo s obzirom na raspored OKC. To im je jedina nada. Primili du 129 ooena od Heata koji mislim da je ekipa koja daje najmanje poena prosjecno ili je pri samom dnu.

 

Klipani su izabrali bezaniju od Sunsa ali vrlo lako do njihovog sledeceg meca mogu biti u playin zoni i onda duel sa Lejkersima da im odluci o sudbini. Ipak drze sve u svojim rukama jer duel sa Lejkersima odlucuje a onda imaju Portland kuci da vide sta im je cinjeti.

 

I da, NO igra fantasticno a posebno Ingram u poslednje vrijeme, zaredjao je 25+ partije ko od sale.

 

Midrange masterclass Ingrama

Edited by Miki28
typo
  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

On 4/1/2023 at 9:55 AM, Miki28 said:

Manje vrijedi da bdes sampion ako si u 1 rundi pikirao Kingse? Pricam konkretno za Klipane? To je 1 runda, treba jos 2 da prodjes pa onda i finale. 

Sve to treba dobiti. 

kapitalizam je stvar procene, zato i uspeva...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...