Jump to content

КК ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - УЖИВО 2022-2023


Juan Pablo Montoya

Recommended Posts

4 minutes ago, medobrundo said:

Na šta liči odbrana. 25 poena, uz 2 faula ukupno. Što se mene tiče, može da se pokupi na poluvremenu. Nema sreće sa našim sujetnim matorim trenerima, koje vode neka samozaljubljenost, inat i tvrdoglavost. 

 

Ima li još neka ekipa u EL kojoj 2 najbolja napadača ne odigraju ni sekund u prvoj četvrtini? Zarad odbrane, u kojoj primiš 25.

 

I šta onda ocekuješ od tih momaka? Da ti veruju? Da ginu?

 

Jedini razlog zašto nije 10 plus je to što je Dobrić odigrao savršeno. Od toga ziviš u EL?

 

 

 

cekaj, ovi sutevi efesovih igraca su besprekorni, nemojmo samo po statistici u zivotu.

Link to comment
Share on other sites

Just now, TB Told said:

Sa ovim ste dosadni. Otvorene trojke treba da se šutiraju.

Problem je odbrana koja ne postoji.

A sto mislis da su otvorene?

 

Ovo je fazon kad neko ko ne zna da sutira a sutne pa kaze treneru pa otvoren sam!A ovaj ce njemu je li ti bajo znas li zasto si otvoren?Zato sto znas ili ne znas?

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, uini said:

 

cekaj, ovi sutevi efesovih igraca su besprekorni, nemojmo samo po statistici u zivotu.

 

Kako su nekako volšebno šutevi svih naših protivnika u poslednjih x mečeva postali besprekorni

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Don Dusko said:

A sto mislis da su otvorene?

 

Ovo je fazon kad neko ko ne zna da sutira a sutne pa kaze treneru pa otvoren sam!A ovaj ce njemu je li ti bajo znas li zasto si otvoren?Zato sto znas ili ne znas?

Šutirali su za tri Vildoza, Dobrić, Kampaco, Nedović, Petrušev, svako do njih treba da šutira kad je u povoljnoj poziciji.

Link to comment
Share on other sites

Just now, TB Told said:

Šutirali su za tri Vildoza, Dobrić, Kampaco, Nedović, Petrušev, svako do njih treba da šutira kad je u povoljnoj poziciji.

Treba ali svi ti igraci su klimavi suteri. Timovi kad vide da ih ne ide mogu komotno pustati...Jbg..Najsigurniji mi tu Nedovic i Dobric kad je u spot upu.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...