Jump to content

КК ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - УЖИВО 2022-2023


Juan Pablo Montoya

Recommended Posts

5 minutes ago, DijametralnoSuprotan said:

Rece ovaj da kao nisu imali posed s tim je dozvoljeno preko pola. 

 

Bila su dva kontakta igraca KKP sa loptom, od koga je drugi, namerno vracanje lopte svom igracu od strane Lesora, tako da je lopta morala biti dosuđena nama.

 

Lazic jeste dobio zasluženo namerno.

 

Ovako ce biti sve dok o sudijama odlucuju Milija, Mare i co.

Edited by Fat Zadd
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Nini3112 said:

Mislim da je vreme da vidimo strane sudije u ABA,ovo ne.vodi nicemu

Ja mislim da bi bolje bilo da dovode strane navijače na derbi.

 

Jebote, ljudima kriv sudija koji pogriješi ili ne pogriješi, a stoka koja baca predmete iako dobro znaju šta će da se dogodi je ok, opravdano isprovocirana. Nismo mi za ovaj sport, ovaj kontinent...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ovaj prekid je iz toliko aspekata los da bi jedino bilo losije da su navijaci pretukli igrace Zvezde. Neverovatno da bilo ko pomisli da se bacanjem predmeta bilo sta moze postici a znas da jedva cekaju da isprazne dvoranu i da im se moze jos od prosle sezone. Katastrofa!!!

Link to comment
Share on other sites

Javor je biased obrni okreni.

On je vrlo svestan hejta i sta se desava, i uziva u ulozi attention whore-a.

 

Za ovo su naravno krivi maloumnici kao broj 1 ali i aba liga koja delegira ovu klosarcinu.

Treci je nebojsa koji ne moze da skine tog razbojnika s grbace vec ko zna koji put i trazi izuzece.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Sam B said:

 

Nikad normalno. Otišli smo u kurac, prosvirali smo u glavama. Ej bre svaki put pražnjenje tribina...

 

i treba. pa sledecu protiv partizana automatski prazna tribina i tako u krug.

 

meni je najtuznije sto sam se nakon shljake od 8 jutros do pola7 uvece lozio kako cu gledati basket. budala.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, uini said:

 

i treba. pa sledecu protiv partizana automatski prazna tribina i tako u krug.

 

meni je najtuznije sto sam se nakon shljake od 8 jutros do pola7 uvece lozio kako cu gledati basket. budala.

A moze i narednih 10 derbija jednih i drugih prazne tribine.I kazne propratne novcane.Pa da vidis kako ce se smiriti kasnije,Ovako Covic/Ostoja/Bokan mogu da siluju do besvesti ako se ne kaznjava zestoko.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...