Jump to content

КК ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - УЖИВО 2022-2023


Juan Pablo Montoya

Recommended Posts

Svi redom očaj živi, sem Nedovića koji ne može sam. Dobrić prednjači, Bentil ne zaostaje, Nikola Ivanović u grču, ne sme da pokuša ništa. Odbrana očaj, imali su 15 drugih napada, ostajali sami na šutu za 3. Ovo je trebalo da bude 15+ realno...

 

Igrali smo sa punim gaćama govana sve vreme. Ajd da vidimo da li možemo da se povampirimo u drugom, kao PAO juče...

Edited by Issey
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Daj Holanda mozda ubode neku trojku, ovaj tragicar Dobric ne moze ni da se dobaci do kosa. Bentila necu ni da komentarisem on je vec zadnjih nekoliko utakmica ocajan i sve je gori. Mnogo smo nervozno usli u utakmicu, ne znam kako cemo do kraja ako ovako nastavimo.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, medobrundo said:

Izgaziše nas, dobar rezultat

 

Sve na dva igrača, ostali ne učestvuju

 

Donekle i realno u odnosu na rostere, samo su oni uglavnom bili ispod, a mi iznad potencijala.

 

S tim da je nama onemogućeno da igramo sa punim potencijalom.

 

Ali da se ne ponavljamo, to je bio i cilj kazne. 

Link to comment
Share on other sites

Osim Nede i Luce niko nije u stanju ništa da ubaci. Sasvim moguće da do kraja idu obojica preko 20, valjda će i Filip nešto da doda ali premalo je to, ovi svi ostali ko da ne postoje. I da li je do umora ili šta je, ali nismo koncentrisani, previše gubimo lopti. Teško vidim kako da preokrenemo ovo. Ali ima još 20min da se igra, pa da se nadamo.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...