Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

Мартин је јако добар у одбрани, само му фали мало висине да би купио сваки скок ксд већ због операција силних не може да скаче као пре. 

 

Што мања минутажа Марковићу (пре свега јер са њим на терену губимо опцију у нападу чак и ако је отворен шут) и Ивановића јер или нема самопоуздања када шутира или једноставно није за овај ниво. 

 

Друга трећа и четвртина четвртина до 3 минута пред крај нису биле лоше и види се да један добср играч као што је Вилдоза може да направи разлику. 

 

Бајерн се мора добити. 

Link to comment
Share on other sites

Jbs mi sve zao mi igraca

Bentila, Martina, Vildozu, Holanda itd itd

Na -2 izbaci sve koji su doveli do egala

Ma goni se u tri lepe pm "treneru"

Supak obican

Kako nam je ubio momentum :ajme:

 

Ovaj tim moze vise sigurno cak sa iole pristojnim trenerom ali sa ovim debilom na klupi tesko nama

 

Nemas bar 10 igraca koji su u sigurnih 12 nego 17 igraca pa nema niko pojma ko ce kad konkurisati za 12

Imali smo raznih trenera i "trenera" ali ovakve rotacije nisu vidjene

 

Nije lako ni igracima kad ne znaju koja im je uloga

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Decembarski said:

Nije VJ tako loš trener,jednostavno previše je zelen za ovaj nivo košarke.

Biće bolje!!!

Gori je nego sto sam ocekivao pre pocetka sezone. Ovo frljanje petorkama, hladjenje igraca, insistiranje na napadima na dezorijentisanog Dobrica… Vanserijski promasaj od trenera.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Jednostavno ne vredi...

 

I kad imamo šansu da nešto odigramo pajac na klupi to usere.

 

Ovaj brainfart kad smo prišli na dva poena i gde on vadi petorku koja je kliknula i funkcioniše je doslovno za udžbenike, lekcija "Kako usrati momentum i razjebati tim."

 

Jebeni pajser.

  • Like 14
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Neće trener nigde. Nažalost. Jeste da je zelen i da nije dorastao, ali realno mu je i roster sranje. Raduljica je sprdnja u režiji Čović/Vučić, neka kombinacija za izvlačenje para. Za Zvezdu su on i trener dva kamena vezana za noge dok pokušava da ispliva... 

 

Vildoza je čist damage control, poklopili su nam se interesi... On da oživi karijeru a mi da ubodemo i neku pobedu...

 

Jel još neko sumnja de ćemo da držimo fenjer?

Link to comment
Share on other sites

ok, imamo 5 centara, i raduljicu, i milicu i ljubicu, i kuza, i martina i peru i djoku.

ali rotacija se mora skratiti, uloge se moraju definisati.

dakle ko je prvi na svojoj poziciji, ko je drugi, a ko je tu da upadne kad prve dve opcije nema.

dakle imamo 4 pleja, ali tu se situacija mora definisati.

ako racunamo na adamsa, on da bude druga opcija. vildoza naravno prva. 

ako ne a ne vidim zasto ne bi, s obzirom kako igraju dzoni i da je markovic vec veteran tu prvo treba srediti stvari.

takodje i na centru, mora da se zna ko je prva a ko druga opcija a ko ce da mase peskirom i ulazi samo kad ove opcije nisu dostupne/ili je laksi mec u aba.

 

jebote toliko smo pretrpani da ja ne znam kako ilic izgleda a ne kako igra.

znaci mora da se zna kojih je to prvih 12, a ko ce tu biti da uskace. 

 

kvalitet imamo, tu nema dileme. ozbiljni minuti se moraju naci za petruseva.

raduljica je totalan promasaj, kuz bi isto ovo mogao da igra, da ne spominjemo koliko je kuz bolji u odbrani. mislim raduljica nije promasaj, raduljica je totalan wtf potez. 

ne znam, 4 pleja i 5 centara gde neki veteran gusi velikog prospekta nema logike nikakve. napraviti neki red majku mu. prvi pjel vildoza, drugi adams, treci dozni/stef. prvi centar hasan/luka, menja ih petrusev. raduljici peskir.

tako ce i ilic dobiti priliku.

i stakleni konacno da se vrati, tj da pocne da igra.

 

i stakleni ako ne pokida sezonu zna kako ce ostati upamcen.

dobric 1/8 trojke, daj zajebi to je ocajno. 

8/31 trojke, ne dobijaju se tako ni mnogo slabiji od reala.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Sad me na neki morbidan nacin zanima koliko Vlada treba da usere da bi mu videli ledja? Ako je to 0-10, aj da se to istrpi, pa bar posle do kraja sezone da se nesto i krstene kosarke odigra. Daleko bilo da dobijemo Bajern, na tome moze do drugog dela sezone da prezivi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...