Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

1 hour ago, Kankkunen said:

Ako nekog zanima Kamagate, a pominje se na forumu ...

SK-4  20:30 Košarka - Eurocup: London - Paris DIREKTNO

 

Odgledao malo bas zbog njega i oci mi iskrvarile, majko milosna na sta lici EC kosarka🙄

To malo sto sam video, nevidjeni atleta, ali slabo sta drugo, ostavljam rezervu da je mali uzorak. Mnogo bi moralo da se radi sa njim, instat kvalitet nikako.

Nisam se bolje proveo ni uz Buducnost - Turk Telekom, ali mi je Jones iz TT ostavio znatno bolji utisak, e on bi vec mogao odmah da bude upotrebljiv, ako nemamo prevelika ocekivanja od zamene za Martina

Edited by Gudura
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Zvezdan said:

Nadam se da ce do Barse biti resena ta zabrana, definitivno da nije bas tako lako resiva, cim ne mogu da to rese od 1. decembra

 

Navodno je trebalo poslati dokaz da su isplaćene zadnje tri plate.

 

1 hour ago, Leonard said:

Ni kluba sa vise administrativnih radnika, a kostantnou problemima oko administracije

 

Zetovi, šurnjaje itd

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Gudura said:

Odgledao malo bas zbog njega i oci mi iskrvarile, majko milosna na sta lici EC kosarka🙄

To malo sto sam video, nevidjeni atleta, ali malo sta drugo, ostavljam rezervu da je mali uzorak. Mnogo bi moralo da se radi sa njim, instat kvalitet nikako.

Nisam se bolje proveo ni uz Buducnost - Turk Telekom, ali mi je Jones iz TT ostavio znatno bolji utisak, e on bi vec mogao odmah da bude upotrebljiv, ako nemamo prevelika ocekivanja od zamene za Martina

Baš to, on je zanimljiv za 2+1 ugovor što je neizvodljivo. Nama treba za sad i odma.

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Gudura said:

Odgledao malo bas zbog njega i oci mi iskrvarile, majko milosna na sta lici EC kosarka🙄

To malo sto sam video, nevidjeni atleta, ali slabo sta drugo, ostavljam rezervu da je mali uzorak. Mnogo bi moralo da se radi sa njim, instat kvalitet nikako.

Nisam se bolje proveo ni uz Buducnost - Turk Telekom, ali mi je Jones iz TT ostavio znatno bolji utisak, e on bi vec mogao odmah da bude upotrebljiv, ako nemamo prevelika ocekivanja od zamene za Martina

Pricao sam vec o njemu, Jonesu treba samo upotrebljiv PG i on vec sledece sezone moze da igra u Makabiju, Milanu... Moja vlazna zelja ranije je bio Space Cam, sada nemam pojma gde nastupa, sada je Jones ili Nick Perkins...

Link to comment
Share on other sites

Ovo sada već potpuno izmiče kontroli i pretvara se u U Zvezdu, zna se!, bukvalno se kupe svakakve gluposti sa društvenih mreža i naširoko piše o igračima koji nemaju veze sa nama i to dva dana nakon što smo dobili kapitalno pojačanje i dan pre nego što igramo utakmicu u EL... Bilo bi lepo malo raščistiti ovaj haos i uvesti neka pravila za pisanje na ovoj temi, ili oživeti omiljenu letošnju temu pa rokati ovakav sadržaj tamo. 

 

  • Like 32
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...