Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

5 minutes ago, Pacino said:

Zar nije i Radonjić znao da pravi "hokejaške" izmene na kraju nekih utakmica? Sećam se baš da je Lazić ulazio da igra odbrane na kraju, ali ne znam umesto koga i koliko mi se čini, mi smo dobijali te utakmice.

Ma, bitno je nekog namazati, ništa drugo.

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Chaos Is Me said:

Ovo što KKP i Makabi trenutno igraju je NBA za naš nivo. Just saying.

 

Stvarno jeste. Ali i jedni i drugi imaju ipak dosta bolje i kompletnije napadače. I takođe odbrane bez, odnosno tragikomična odbrana na obe strane. Makabi pre koje kolo primio 120 poena. Tako da, uspeo bi to Radonja da bije i ove sezone.

 

Meni najžalije zbog Holinsa. Tako bi nam legao, a tako nepotreban ovom Makabiju.

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, Chaos Is Me said:

Ovo što KKP i Makabi trenutno igraju je NBA za naš nivo. Just saying.

 

Igraju u skladu sa ozbiljnim EL rosterima koje posjeduju. 

 

Mi bi mogli da se ugledamo na Žalgiris, mada i oni imaju ozbiljniju domaću osovinu.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Partizan ima suđenje u EL kakvo mi možemo samo da sanjamo. Lesoru se ništa ne svira u odbrani, a napravi minimum jedan faul kada preuzme nižeg igrača. 

 

Videćemo šta će biti u ABA ligi u derbiju, ali mislim da je ovo sezona u kojoj moramo biti mnogo bolji u derbiju, da bismo mogli da budemo egal. 

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, NikadProtivKaline said:

glupe su vam te avansne price o sudjenju...kad su oni duplo jaci

Igraju dovoljno bednu odbranu da se mozemo nadati barem nekoj pobedi,ali nameste da mogu igrati i sa handcheck-om tako da nista.

 

Ajmo moderatori da cujem razlog?U rekordnom roku brisete a sad nema nikog,vazi.Sram vas bilo.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, NikadProtivKaline said:

glupe su vam te avansne price o sudjenju...kad su oni duplo jaci

Mogu da budu i 12 puta jaci,zasto ne reći nešto što je činjenica?

Nema to veze sa alibijem bilo kakvim.

Evo gledam tekmu,na Lorencu i na Boldwinu u toku jednog napada komsije naprave bar 5 faulova,Lesor pogotovu.

Ali utisak veceri je Makabijeva odbrana.Kakav bol u preponama kod momaka u zutom.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Opustite se ljudi.

Ekipe nisu ni za poredjenje, Partizan igra u skladu sa rosterom koji ima, a to je top 7-8 rostera u Evropi. Imaju duplo vise euroligaskih igraca od nas koji imamo 4 na papiru, a na terenu i manje.

Njihova prva petorka moze da igra u bilo kom EL timu, ozbiljan tim za ozbiljne novce.

Da je ostao Radonjic i Kalinic pa da se posibamo, ne pomaze ni sto je Covic upalio self distruct mod.

Nismo ista liga i sto pre ljudi to shvate bice im lakse, treba se samo opustiti i gledati basket.

  • Like 19
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Sam B said:

Treba videti možemo li odložiti ove derbije dok Duško malo ne zategne.

Ovo trenutno deluje kao komotnih +20 za njih.

 

Nema Duško čarobni štapić, naš roster nije kadar da se nosi sa ozbiljnim EL timovima. 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, medobrundo said:

 

Stvarno jeste. Ali i jedni i drugi imaju ipak dosta bolje i kompletnije napadače. I takođe odbrane bez, odnosno tragikomična odbrana na obe strane. Makabi pre koje kolo primio 120 poena. Tako da, uspeo bi to Radonja da bije i ove sezone.

 

Meni najžalije zbog Holinsa. Tako bi nam legao, a tako nepotreban ovom Makabiju.

 

Nisam baš siguran, Partizan ima baš ozbiljan napadački potencijal.

 

Što se Hollinsa tiče jebiga, i Dalibor Ilić bi tako legao Cedeviti npr a kod nas nije ni u 12.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Cavani said:

Opustite se ljudi.

Ekipe nisu ni za poredjenje, Partizan igra u skladu sa rosterom koji ima, a to je top 7-8 rostera u Evropi. Imaju duplo vise euroligaskih igraca od nas koji imamo 4 na papiru, a na terenu i manje.

Njihova prva petorka moze da igra u bilo kom EL timu, ozbiljan tim za ozbiljne novce.

Da je ostao Radonjic i Kalinic pa da se posibamo, ne pomaze ni sto je Covic upalio self distruct mod.

Nismo ista liga i sto pre ljudi to shvate bice im lakse, treba se samo opustiti i gledati basket.

 

Niko nam nije kriv što nismo znali pametno da potrošimo lovu koju smo imali. Mogli smo i mi imati 7-8 evroligaških igrača. 

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

jbg mislio gazda Čova da će ovaj put ubosti i pokazao svima Kako sve moze sam,Ali se opet zaigrao i zajebao.

Po treci il cetvrti put.ne znam ni sam.

Ali porediti budzete I stavljati ih u istu ravan je neozbiljno i zlonamerno.

 

 

Edited by Siki
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Siki said:

jbg mislio gazda Čova da će ovaj put ubosti i pokazao svima Kako sve moze sam,Ali se opet zaigrao i zajebao.

Po treci il cetvrti put.ne znam ni sam.

Ali porediti budzete I stavljati ih u istu ravan je neozbiljno i zlonamerno.

 

 

 

Nije se on zajebao. On uživa u ovom seksu koji nam radi. Voli čovek.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Volter said:

 

Niko nam nije kriv što nismo znali pametno da potrošimo lovu koju smo imali. Mogli smo i mi imati 7-8 evroligaških igrača. 

To je pitanje za gm Covica, mada sumnjam da smo i mi mogli da priustimo 4-5 igraca od po milion i da smo suzili roster.

Raduljica i Nedovic dodaju na utisku da imamo novca jer su wtf potezi, ostalo je manje vise u granicama normale, uz naravno losu selekciju.

Ja sam uvek za kvalitet pre kvantiteta.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, medobrundo said:

 

Stvarno jeste. Ali i jedni i drugi imaju ipak dosta bolje i kompletnije napadače. I takođe odbrane bez, odnosno tragikomična odbrana na obe strane. Makabi pre koje kolo primio 120 poena. Tako da, uspeo bi to Radonja da bije i ove sezone.

 

Meni najžalije zbog Holinsa. Tako bi nam legao, a tako nepotreban ovom Makabiju.

Partizan igra preozbiljnu odbranu poslednje 2-3 tekme, a od početka sezone štite obruč najbolje u EL . Lesor igra top, a sve što zasere Ledej i Naneli pokrpe.

Nismo mi ista konkurencija sa njima ove sezone i neme potrebe da tupimo zube pogotovo na ovoj temi.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...