Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

Bentil je bio užasan, Dobrić isto.. Mitrović do zadnje 1/4, i onda se konačno sabrao..
Generalno smo na nuli sa samopouzdanjem, jasno je i Dušku pa samo ponavlja "believe". Svi oni porazi su ostavili traga.
Ja volim ove "ružne" pobede, da ne objašnjavam na koliko je to stvari bitno a nama je večeras bila nikada potrebnija.
Dovoljno sam video od Duška za ova dva dana. I više nego dovoljno za ovo malo vremena.
Klupiranje Vildoze, Holanda, Martina. Pravljenje faula kojim je dobio utakmicu. I skeniranje svega, strpljenje, vera, verovatno i skraćivanje rotacije, a i neko novo rešenje.
Naravno da će Vildoza i dalje biti pogon ovog tima. I generalno utisak je da samo možemo bolje. Bentil će brljaviti ali ne verujem da će ikada ponoviti ovoliko brljotina. Imam, utisak da će naći Dobrića Duško. Holand i Martin su mi bliži Adamsovanju ali videćemo šta misli skeletor.
Asvel loš, ali su u drugom poluvremenu peglali vrhunsku odbranu, Pons nas je ubio, sve preuzeo a brz.. Čak Neda i Vildoza nisu mogli da naprave prednost.
Nije problem pravljenje Radonje od blata, ali koliko je Radonji trebalo vremena da stekne taj status?! Malo više od poluvremena koliko smo dali Dušku fore i pošli u potragu za blatom.

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

Holand je isto besmislen u ovom timu. Od njega se od početka traži nešto što ne zna da igra. Njegovi izlasci iz bloka su loši, njegova igra sa loptom je skromna. Odbrana isto dosta upitna. On je u Bursi igrao potpuno drugačije. Čekao je povratne lopte i šutirao iz mjesta. Imam osjećaj da će da leti brzo iz tima.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Kvaratskhelia said:

Holand je isto besmislen u ovom timu. Od njega se od početka traži nešto što ne zna da igra. Njegovi izlasci iz bloka su loši, njegova igra sa loptom je skromna. Odbrana isto dosta upitna. On je u Bursi igrao potpuno drugačije. Čekao je povratne lopte i šutirao iz mjesta. Imam osjećaj da će da leti brzo iz tima.

Slazem se, ali ruku na srce, meni je danas bio stvarno korektan u odbrani. Imao je i dve ukradene lopte.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Guru said:

Mnogo me nervira ova ekipa, voleo bih da igraju za neki drugi klub.

Nemoj tako, simpaticni su.

Kao specijalno odeljenje neko, svakome fali nesto bitno, ali se trude.

 

Kalinic i dobar centar in

Holand, Martin, Radulj out

Lazic umesto Jorovica i vozi

 

eto reseno sve

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Laki21 said:

Dobra stvar:

- pobedili smo

Loša stvar:

- sve ostalo

 

Prvo i najbitnije, ovaj tim i dalje nema LIDERA. Razmenom Kalinić - Nedara dobili smo umesto čelične kite od 20cm isto kitu, ali od prekuvanih špageta.


Од свих Човићевих зајебанција, одлазак рођеног лидера Калине је највећи даунгрејд.

Заиста једино добро вечерас је побједа али следи велики рад и филтрирање ове селекције коју је тренњр на кзш и најавио.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Laki21 said:

 

- Nedović je i dalje rupa u odbrani a u napadu više štete no koristi, i kada se potpuno vrati u formu opet će glupost da nadvlada korist

 

Ovo je preterivanje u kontekstu vecerasnje utakmice. Nedovic je bio deo petorke koja je okrenula utakmicu i nisam primetio neka epohalna ispadanja u odbrani. A resio je utakmicu sa ona dva ulaza. Doduse bio je i onaj airball. Ozbiljan talenat u napadu. Ako ne racunamo Vildozu ostali nasi bekovi mogu da daju dvojku samo posle ulaza 1 na 0 a ni to nije zagarantovano. Nephodan igrac za nas.

 

  • Like 20
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, medobrundo said:

Uvek je najbolje setiti se Simona. Čovek je u jednoj sezoni potpisao ugovor na 30 dana, bio ismevan (ja prvi), pogađao ivicu table protiv Partizana - da bi godinu dana kasnije bio jedan od nosilaca i jedna od učinkovitijih četvorki u EL. Zemlja i nebo. To je razlika koju gore navedeni elementi mogu da naprave.

I u toj sezoni kojoj je potpisao na 30 dana u pocetku je odigrao solidno sezonu...Ali da vrhunac mu je ta sledeca sezona...

Link to comment
Share on other sites

Da iskoristim priliku kao neko ko je dosta osporavao Ivanovica, ne Duska, vec Nikolu - veceras je odigrao bas zrelo. Bilo ga je sa obe strane terena i nije upadao u one zute minute. Kad bi mogao tako non-stop da igra. 
Ovome se svi nadamo...ali Džoni u ostatku EL sezone teško da će imati još jedan ovakav fizički mis-meč kao večeras sa blajhanim dečarcem P.J. Cartwright-om od 1.80cm i 77kg.
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Laki21 said:

Dobra stvar:

- pobedili smo

Loša stvar:

- sve ostalo

To bi bilo to, ipak mozda ima jos jedna dobra stvar a to je da bi verovatno ovu utakmicu pre 10-tak dana pukli sa 10+

 

Nije mi bas jasno sta je Dusko video u ovoj ekipi pa je uzeo, bas mi ne deluje kao neki pausalni lik.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, feanorlfc said:

Ovo je preterivanje u kontekstu vecerasnje utakmice. Nedovic je bio deo petorke koja je okrenula utakmicu i nisam primetio neka epohalna ispadanja u odbrani. A resio je utakmicu sa ona dva ulaza. Doduse bio je i onaj airball. Ozbiljan talenat u napadu. Ako ne racunamo Vildozu ostali nasi bekovi mogu da daju dvojku samo posle ulaza 1 na 0 a ni to nije zagarantovano. Nephodan igrac za nas.

 

 

GxksHee.png

 

Ovo je užasan učinak za tkz lidera tima i najskupljeg igrača. 

Ajmo reći da još uvek nije u nekoj formi, no i kada bude opet će biti krava koja se ritne i prospe mleko.

On jednostavno NE ČINI TIM BOLJIM.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Laki21 said:

 

GxksHee.png

 

Ovo je užasan učinak za tkz lidera tima i najskupljeg igrača. 

Ajmo reći da još uvek nije u nekoj formi, no i kada bude opet će biti krava koja se ritne i prospe mleko.

On jednostavno NE ČINI TIM BOLJIM.

 

A pogledaj koliko Luka Mitrovic cini tim boljim, iako to nikad niko ne bi ni pomislio niti video u sred utakmice. To je lepota kosarke.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Quote

Posle odlaska Vlade Jovanovića i dolaska Duška Ivanovića, krenulo je novo poglavlje u crveno-belom taboru.

"Sada je tu novi trener sa novim idejama i novim principima".

Kako izgleda rad sa njim?

"Cepanje, nema šta... cepanje. Ipak, nije to nešto novo. Svi smo se susretali sa tim tokom karijera"

Prokomentarisao je navode o treningu koji je trajao preko pet sati.

"Ma jok, nema veze sa istinom, Dva, možda dva ipo sata je trajao trening".

Nedovic

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Wingwalker said:

Svi bi da šilbujemo i kratimo pevca a niko da ovde okači koliko igrača još možemo da registrujemo za EL i zašto samo jednog?

 

20 je limit, jel tako?

Imamo po sajtu evrolige 16 registrovanih seniora, od kojih Adams vise nije u timu,a mali Topic je junior. Znaci jos 4 igraca mozemo da registrujemo.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...