Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

11 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Pa standardna forumaška stvar. Uvek je do trenera, ali kako mogu pojedinci ovako da igraju, nanu im njihovu? 

Pisaćemo kako trener nema pojma, loše pripremi utakmicu, loše vodi, slabo obraća pažnju na detalje, ništa ih ne nauči na treningu, loša mentalna priprema, očajne rotacije, ali opet...krivi su i igrači jer igraju kako igraju. 

Pa jbg, bude taj mix obično, ali retko kad 50-50. 

Za mene je trener najodgovorniji za formu igrača, posebno ako je taj igrač ranije pokazivao da ume značajno bolje, naročito za te mediokritete, koji nisu elitni individualci poput Vildoze, gde mu i ne treba neko da ga usmeri da bi pokazao šta ume. 

 

I nikad nećemo naučiti. Uvek ćemo pljuvati đuture. 

Slazem se. Naravno i da ima do igraca.

Dodao bih i dzonija na listu. On igra goru sezonu od prethodne takodje.

Ovo je samo rezultat potpunog nesklada onoga sto imas i sta pokusavas, neznanja, neiskustva i celog pobrkanog fudbalskog rostera.

 

Ne odnosi se tvoj post ali vidim priziva se i Tomic. Covek koji je pobegao prvom prilikom kod ovakve situacije?

Neka hvala.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ne treba Lazica i Lazarevica stavljati u isti kos, jer ovaj drugi uz dobrog trenera moze da bude elite defender na EL nivou. Lazic je i prosle sezone, kod Radonje delovao meh, dosta je usporio, godine, fizika jbg.

 

Meni je fascinantno kako se zaboravilo na Pefijevu proslu sezonu gde je lik delovao kao random plej kog smo uzeli MZT-u. I onda da trojku Partizanu u finalu ABA (posle toga air ball imao, al aj) i odjednom kao nema veze... Plus te price kao bitan za svlacionicu, jbt, mi smo jedini tim na svetu koji ima po 5 igraca bitnih za svlacionicu koji na terenu ne donose. Jel nije Branko dovoljan za svlacionicu, jel moraju jos i Pefi i Raduljica, pre toga Simon, pa Keselj i ko sve vec ne. 

5 minutes ago, uini said:

nisam gledo sinoc, jel izgledalo kao direktiva za otkaz poslusnosti, pa na koncu otkaz treneru ili smo samo truleks?

 

Spekulise po Strahinjic Banu da je Nebojsa bas nezadovoljan. Za igrace je jos letos isla prica da ga ne jebu 2 posto. 

 

Tesko da ovde moze da bude hepi end. 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Markoss said:

Spekulise po Strahinjic Banu da je Nebojsa bas nezadovoljan. Za igrace je jos letos isla prica da ga ne jebu 2 posto. 

 

Tesko da ovde moze da bude hepi end. 

 

da preformulisem pitanje - jesmo li namerno izgubili ili zato sto smo truleks

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, uini said:

nisam gledo sinoc, jel izgledalo kao direktiva za otkaz poslusnosti, pa na koncu otkaz treneru ili smo samo truleks?

 

Pa sve to uvezano...

 

Evidentno je da su neki igraci otkazali poslusnost i da kao tim izgledamo trulex a da se kao resenje namece otkaz treneru... Samo niko ne moze da garantuje da ce to biti resenje pogotovo ako se dovede suprotni ekstrem od trenutnog neiskusnog stratega. 

 

Par puta je odigrana skandalozna odbrana kada smo utrajali igrace Zadra. To ako je trenerova zamisao da pocepa diplomu odmah. Vildoza se bukvalno vukao u odbrani, skok nije postojao, u napadu jedino posle TO smo izmenili vise od dva pasa, sve ostalo daj loptu sad malo ja ti si prosli napad.

Markovic verovatno odbio da se vrati imao misterioznu povredu, Dobric nervozan kao nikad, skakao na svaki potez sto saigraca sto sudija, Bentil igrao odbranu tako sto stane u reket i bleji, Petrusev ispao svaki pik (a ovi jadnici su odigrali mozda 5 za celu utakmicu) Ilica strucnjak klupirao pod izgovorom da nema dovoljno energije, osim toga decko jedini za cetvrtinu skupio 5 skokova. Nedovic tek na kraju isao na prodor do tada samo dalekometne trojke bez nekog cimanja. Ivanovic cak i nije bio los uneo energiju neku i sa njim smo stigli prednost. 

 

Sta se desava na treninzima ne znam ali ovo sto gledamo na utakmicama ulazi vec u treci mesec patnje i evidentno je da nesto mora da se ucini, ali sam apsolutno siguran da dolazak jos jednog igraca nece resiti nista samo ce uvecati trenutne probleme kao sto ce dolazak novog poslusnika na klupu uciniti da se ogole jos vise problemi ne igraca koliko nepostojece uprave. 

 

Nebojsa Covic je ove igrace doveo na kilo, sa Raduljicom se usemio u ko zna koji tal a Jovanovic sve to gledao sa strane i klimao glavom. Sam pao sam se ubio. 

  • Like 11
  • Thanks 6
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Tamburinjo said:

Nebojsa Covic je ove igrace doveo na kilo, sa Raduljicom se usemio u ko zna koji tal a Jovanovic sve to gledao sa strane i klimao glavom. Sam pao sam se ubio. 

 

malo bi me razočaralo da jovanovića ne optuže za jovanjicu 😱

Link to comment
Share on other sites

Meni i nije izgledalo da su igrači prodali tekmu. To što se igra neodgovorno je druga stvar i samo može da zaliči na nešto tako, ali mislim da su baš zapeli da preokrenu.

Mislim, imali smo napad za izjednačenje, a bilo je minus 19 na 12 min do kraja. Promašili smo par prilika za potpuni preokret i to je to. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Meni i nije izgledalo da su igrači prodali tekmu. To što se igra neodgovorno je druga stvar i samo može da zaliči na nešto tako, ali mislim da su baš zapeli da preokrenu.

Mislim, imali smo napad za izjednačenje, a bilo je minus 19 na 12 min do kraja. Promašili smo par prilika za potpuni preokret i to je to. 

Kljucan je bio onaj ofanzivni skok Ramljaka  posle promasene trojke na -1 cini mi se pa ga Neda faulirao i bacanja. Iskopali smo sebi preduboku rupu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Miki28 said:

Kljucan je bio onaj ofanzivni skok Ramljaka  posle promasene trojke na -1 cini mi se pa ga Neda faulirao i bacanja. Iskopali smo sebi preduboku rupu.

 

A da ovo... Nedovic pravi faul komentatori kazu uf ovo je peta Lazarevicu. Igrac Zadra ide na bacanje njih dvoje opet kako je Lazarevic u igri ima pet penala. Zasto niko ne signalizira treneru Jovanovicu? Mora da je zapisnicki sto pogresio.

Ide izmena izlazi Lazarevic oni ne staju...izlazi Lazarevic jer ima pet penala...

Posle 5 min ulazi Lazarevic oni u cudu... A kako sad ulazi kad ima pet penala sudije ne znaju sta rade, da nije zapisnicki sto propustio da unese licnu...

 

O jebem vam sve Nedovicev faul bio 😄 😄

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 11
Link to comment
Share on other sites

Meni i nije izgledalo da su igrači prodali tekmu. To što se igra neodgovorno je druga stvar i samo može da zaliči na nešto tako, ali mislim da su baš zapeli da preokrenu.
Mislim, imali smo napad za izjednačenje, a bilo je minus 19 na 12 min do kraja. Promašili smo par prilika za potpuni preokret i to je to. 
Ma da. Nema zavere, ali neozbiljna igra, bez plana, hijerarhije.. Ne pamtim kada smo ušli u utakmicu i da prvih koliko valjda 5 minuta nemamo šut za dva a imamo pripaljenih 6,7 trojki. I posle ko god uđe do kraja ima slobodu da pripali kad hoće Pefi, Laza.. Totalna divljina, koja btw odgovara Zadru.
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Meni i nije izgledalo da su igrači prodali tekmu. To što se igra neodgovorno je druga stvar i samo može da zaliči na nešto tako, ali mislim da su baš zapeli da preokrenu.

Mislim, imali smo napad za izjednačenje, a bilo je minus 19 na 12 min do kraja. Promašili smo par prilika za potpuni preokret i to je to. 

Moguce.Ali ovakvi porazi bas bole i bas mogu da uticu na koheziju u timu.Pogotovo ako trener nema nekog autoriteta.

 

Mozda bas ova utakmica bude okidac za lelemudanje kasnije...Jbg.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, uini said:

okej, ovo ne izgleda kao neka slucajnost, makar ja tako dozivljavam opis.

Not really. Ovo je samo posledica ranije vidjenog, kurcobolje u odbrani, kaubojstine u napadu...onda ti naleti tim kome sve ulazi i to je to.

 

Sistemski problem koji mislim da nije moguce resiti ni promenom trenera. Nosioci spolja su previse nestalni i takvi su celu karijeru i to ova sezona nece promeniti.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...