Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

Ko sad gleda stats, pomislice da je npr. Vildoza odigrao dobru tekmu, a covek omasio otvorenu trojku za izjednacenje, prosuo kontru idiotskim egzibicionim pasom, napravio faul za bacanja kod njihove aut-linije, 2x nicim izazvan utrojio igraca i bismo kaznjeni....

 

Ovo je vise off topic za statistika-bikini folder.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ne znam iskreno ni kog bismo doveli za trenera sad. Ivanovic? Zvezdan Mitrovic? Moguce ali pitanje je da li oni hoce da dodju u ovakvom momentu. Ne samo da smo uzasni vec smo prakticno ispucali i doselekciju.

 

Sve u svemu jasan je problem, nisu ovi igraci ovako losi da puknu od zadra tek tako. Ovo je krivica trenera. Ne moze se kosarka zaboraviti, jednostavno lose rotacije, lose petorke, losi tajm auti, nema vodjenja utakmice i sve se svodi na individualnost. Cak smo mogli i do pobede da je recimo nedovic pogodio trojku.

 

Ovo trenutno ne izgleda ni malo obecavajuce, ni u kom smislu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pukom srecom sam bio sprecen da gledam, sad videh rezultat i statistiku i nista mi nije jasno. Ovi ljudi dosli bez Bozica sa 6 poluigraca da probaju da izgube manje od 50 razlike i odneli pobedu. 

 

Trebalo bi mi oko 15 minuta da sastavim ekipu zadriglih basketasa iz kraja koja bi rutinirala Zadar u ovom sastavu. Definitivno ovog nesrecnika sada busi i ekipa, ovaj mec se mogao izgubiti jedino ako je igracima upravo to bio i plan.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Meni se svidja sto napokon ne krvari oci od nase igre i igramo napadacku kosarku koja prilici 21.veku a one one dekadatne krvavokolenaske petorke. Da li smo jebeno 96 poena alo, pucamo od napadackog talenta i lepe igre. Ima pomaka, ja zadovoljan. 

 

Edited by Redstar0356
  • Like 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Kao šti napisah onomad.

Svako jutro koje osvane a VJ bude jos na klupi KKCZ šteta će biti sve veća i na zalost nenadoknadiva.

Pošto znamo da se nije sam tu doveo gde jeste,postavlja ae pitanje da li ce sujetno-narcisoidni predsednik pojesti svoja govna otpustiti malog veseljaka sa klupe ,dovesti nekog ozbiljnog koji ce ovo popraviti ,podeliti uloge i krenuti da popravlja sto se da popraviti sa autonomijom u svom poslu.

 

Edited by Siki
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, berti said:

I ovo je trener Zvezde??!!!???!!! I ovaj treba da vodi Zvezdu u EL i nikad tezoj ABA ligi.

Sine, Nebojsa, teraj se u kurac!!!

 

Pa i nije nikad teza aba liga, na stranu sve sto to i nije tvoja poenta. Ovaj treba da leti, ali aba nije nikad teza, samo sto je sada za razliku od ranije Partizan favorit. I dalje je to 3-4 ozbiljne ekipe i jos 2-3 onako.

Link to comment
Share on other sites

Prvo i osnovno - sramota je primiti 98 poena u evropskoj košarci. Sramota je i izgubiti od ekipe poput Zadra, bez najboljeg igrača. Sramota je i izgubiti od ekipe sa 6 igrača u rotaciji, na domaćem terenu. Sramota je i da ti Antonio Jordano utišava publiku i trpa muda u usta. 

 

Kao što VJ kaže, ušlo se sa stavom "lako ćemo" i na to se nadovezalo fenomenalno šutersko veče gostiju. Imali smo mi sličnih utakmica prethodnih godina. Uđeš nonšalantno, odradiš lagan šuterski trening, bez truda i energije i odjednom se nađeš u problemu. Ono što nas može u ovoj ligi izvaditi iz takvog problema jeste 10-15 minuta kvalitetne, čvrste odbrane i individualni kvalitet pojedinaca.

 

Ovaj put, tako nešto nismo vidjeli i potrebno je shvatiti ko je glavni krivac za to. Da li trener Vlada ima ikakav autoritet? Da li može da stekne autoritet trenerskim znanjem, ako ga posjeduje? Da li neko drugi može bolje sa ovom grupom igrača? Na ova pitanja nemam odgovor, ali je jako bitno što prije na njih odgovoriti. Nisam baš siguran da je on jedini krivac za ovo sve.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ovo je samo cekalo da se dogodi...

Dok smo mi zabijali glavu u pesak i pisali kako je jedini kiks Panatinaikos.

Iz aviona se vidi sta ce se desiti ako ostane status quo.

Ako ne mislite da ga menjate, daj makar budzet rasteretite i pokusajte da dobijete Petruseva, Ilica, Topica, prekomandujte Saranovica na polusezoni. Bar neki benefit iz ove sezone da izvucemo.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

     Jedini nacin da se izvuce sezona je da se SILBUJE COVIC. I da se vrati Radonjic, posto ionako nece jos dugo tamo. Dok on ne dobije otkaz tamo, nekad vodi JOrovic isti nam kurac. Gazda Covi pokloniti 100k sto je zaradio na Radonjicu a mi da se zaduzimo, ako treba i da otkupimo Radonjica al bar imamo tripletu u rukavu ove godine.  

 

Ovo na snimku su Ivanovic, Simonovic od 40  leta i Luka Mitrovic.       

 

Sa 2 krstena igraca, Hollins i Kalinic, mi zakljucamo  El ekipe.  

 

Ok, nismo usli u top8 bez rusa, nismo, al nismo bili ni fenjerasi.  Falilo je malo srece, tj, falilo je da Dr ima ovakav budzet. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...