Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

2 minutes ago, bosMan_jr said:

Sad ce neko da nam objasni da je jedna Baskonija koja ima roster kakav ima dala 1.4m (cifra koja je ovde pisana kada nam je objasnjavano da smo nerealni) Henriju krajem oktobra. LOL

 

Pa sigurno mu je cena sad malo pala jer smo vec usli dobrano u sezonu a verovatno je za njih imao popust kao njihov bivsi igrac sto je cest slucaj. 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, bosMan_jr said:

Sad ce neko da nam objasni da je jedna Baskonija koja ima roster kakav ima dala 1.4m (cifra koja je ovde pisana kada nam je objasnjavano da smo nerealni) Henriju krajem oktobra. LOL

Pa kako izgleda i oni su cekali Vildozu, pa kada nisu uspeli okrenuli se Henriju 🙂

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, bosMan_jr said:

Sad ce neko da nam objasni da je jedna Baskonija koja ima roster kakav ima dala 1.4m (cifra koja je ovde pisana kada nam je objasnjavano da smo nerealni) Henriju krajem oktobra. LOL

a ima i nekih da objasne kako eto baskonija ima 1-2 skupa igraca, par prosecnih i sve ostalo klinci

i da nece da reaguju kad im se neki igrac povredi

kad ono medjutim

 

 

sto se tnjiter naglabanja tice, bukvalno random tviteras napisao laso + luvavu kao neku svoju zelju i odmah krenulo lozenje

sad ce portali da krenu da prepisuju pa ce tviterasi na njih da se pozivaju kao izvor:)

Edited by NikadProtivKaline
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, ǝɔɐɟ ǝdɐʇ said:

 

Ja pretražio taj heštag i našao vest da Kari i Klej dolaze kod nas. Ima čak i slika njih u našim dresovima. Čova mađija! 

Nije smesno, pisu ljudi koji imaju info sad ako oni lazu, lazem i ja.

Zato sam i pitao jel ima istine

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Samo Nedara kad se vraća u bivši klub dobija najveći ugovor u karijeri, tako beše? 

Ja nisam to napisao, i jedan i drugi gledaju da se naplate sto je moguce bolje, samo mi zdrav razum i roster Baskonije govori da je Henri u ovom trenutku dobio milion maks, a ne 1.4m

Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, ǝɔɐɟ ǝdɐʇ said:

 

Ja pretražio taj heštag i našao vest da Kari i Klej dolaze kod nas. Ima čak i slika njih u našim dresovima. Čova mađija! 

 

Ma nema sanse. Ajd jedan jos i nekako al obojca... 😁

Link to comment
Share on other sites

Mi smo jedan komican, jadan klub. Presmesno je koliko smo nestrucni. Koliko jebenih doselekcija nama treba da bismo jednu pobedu u evroligi ostvarili, i ko to skautira igrace koji su onda nepozeljni samo dva meseca ili mesec dana od pocetka sezone. Sta su skauti gledali?

 

Sad ocemo tog Luvavua? Onda cemo da ga teramo jer se nije snasao za tri dana?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, bosMan_jr said:

Ja nisam to napisao, i jedan i drugi gledaju da se naplate sto je moguce bolje, samo mi zdrav razum i roster Baskonije govori da je Henri u ovom trenutku dobio milion maks, a ne 1.4m

Ma nisam tebi odgovarao. Više sprdnja sa onim ciframa koje su se pisale za Kumaru i u koje baš i ne verujem. 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...