Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

Kada se prica o Adams vs Dzoni situaciji treba uzeti u obzir i ulogu koja ce biti namenjena igracu koji prezivi silbovanje, a to ce definitivno biti neka uloga sa manjom minutazom i manjom slobodom u igri s obzirom na dolazak Vildoze i povratak Nedovica. Ivanovicu je jos prosle godine namenjena slicna uloga rezervnog igraca i on u teoriji jeste igrac koji donosi energiju kada udje sa klupe, lako iznudjuje faulove kada je protivnik u bonusu i zna sebi da iskreira sut sto ga cini sasvim korektnom opcijom za tu ulogu. Kod Adamsa je kao prvo veliko pitanje da li bi prihvatio uopste manju minutazu i koliko on moze da donese kada ima loptu u rukama manje nego sto je navikao. Drugo pitanje je koliko je kliknuo sa ekipom i da li je spreman da se podredi timu. On meni vise deluje kao igrac kojem treba dosta slobode u igri i da ne bi uspeo da se snadje ako ga ogranicimo na igraca zadatka.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

adams deluje i kao da zapravo ne zeli da bude tu

pitanje je zapravo sta se sve desava u njegovoj glavi sada

tamo je bio glavna zvezda, mvp, sigurno je ocekivao da nesto slicno prenese i ovde

pogotovo sto nije dosao u barsu ili efes, vec u malu kkcz, gde je prirodno da bude glavni baja i da se sve vrti oko njega

onda je udario u tvrdo, mnogo tvrdje nego sto je ocekivao i trenutno zapravo ne ume da kupi kos

tesko padne to spustanje na zemlju, i meni se cini da on samo zeli da pobegne odavde

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Jel me zajebavate da se sad neko raduje Sakoti (ili bilo kome, nebitno sto je to... Sakota, brate...)? Kakva spincina, kako smo svi znali da ovo ide...


Covic je napravio ovo sranje, i Dejin odlazak, i postavljanje zelenog trenera, i roster skarabudzotinu. I to ne radi prvi, vec treci put. Ako neko treba da ide - to je on. Ili bar da izadje i prihvati odgovornost. Ali SPS/JULovski lakej i covek, recimo covek, kakav je on to nikad nece uraditi. Nego sad, posle manje od mesec dana sezone, kao ne valja trener. Sad ce da se abolira mladim trenerom. Ili 'nesnadjenim' Adamsom i 'bahatim' Holandom. Ili drzavom koja cas voli Zvezdu, cas mrzi Zvezdu. A tek vidi Zoca i 'crnce' tamo. Dokle vise tako?! Treci put gledamo isto. Pa jebi se bre.

 

Igracima i Jovanovicu puna podrska. Kakvi god da su, nasi su. I, naravno, kad nesto ne valja (a cesto ne valja) - konstruktivna kritika...

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

Da Dobric i Ivanovic nisu Srbi, leteli bi oni vec posle Baskonije... Kninskoj Kobri nedostaje otrov 🙂 Samo ne znam kako moze neki profesionalac, 6+ godina iskustva u Evroligi da ne zna da vodi loptu (Dobric i Lazic) kad god oni loptu spuste na parket meni je ovaj prelep sport sve ogavniji. Igraci kao sto je Branko Lazic su ENDEMSKA VRSTA, trenutno ih ima samo 2 u prirodi, ovaj nas nesrecnik i Turski Branko Lazic a.k.a Goksenin Koksal. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Igor_ said:

Samo me zanima kad ce redovni cuvari lika i dela Ognjena Dobrica ponovo kao i svake sezone da objasne kako on "izlazi iz povrede" pa zato ponovo, trecu sezonu uzastopno, ima procente od velikih 15% za tri. 

Jebem ti ja takvog sutera, koji svake sezone krene da pogadja kad vec zavrsimo takmicarsku kosarku u EL. 

Ali kao da gledam da ce protiv Fmp-a da sutira 4/5 za tri. 

Nema veze da li izlazi iz povrede ili ne. Covek vec nekoliko godina pocinje sezonu mlako ili vrlo mlako ali se digne i od novembra/decembra bude uzdanica tima i neki MVP. Ja tu zaista nemam nikakvu dilemu. Meni je samo zao da i Davidovac nije tu.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, СтелаРоса said:

Kada se prica o Adams vs Dzoni situaciji treba uzeti u obzir i ulogu koja ce biti namenjena igracu koji prezivi silbovanje, a to ce definitivno biti neka uloga sa manjom minutazom i manjom slobodom u igri s obzirom na dolazak Vildoze i povratak Nedovica. Ivanovicu je jos prosle godine namenjena slicna uloga rezervnog igraca i on u teoriji jeste igrac koji donosi energiju kada udje sa klupe, lako iznudjuje faulove kada je protivnik u bonusu i zna sebi da iskreira sut sto ga cini sasvim korektnom opcijom za tu ulogu. Kod Adamsa je kao prvo veliko pitanje da li bi prihvatio uopste manju minutazu i koliko on moze da donese kada ima loptu u rukama manje nego sto je navikao. Drugo pitanje je koliko je kliknuo sa ekipom i da li je spreman da se podredi timu. On meni vise deluje kao igrac kojem treba dosta slobode u igri i da ne bi uspeo da se snadje ako ga ogranicimo na igraca zadatka.

Konstruktivno i smisleno . Dobar komentar .

24 minutes ago, NikadProtivKaline said:

kog sad saleta?

Ne znaju ljudi da pišu

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Neki dogadjaji su okolnost. Što znači da se na njih ne može uticati. Kao npr na činjenicu da je verovatnije da Makedonci izbace komunikacijski satelit nego što će neka sila izbaciti Lazića iz Čokijevog rostera.
Neka ga tu, neće nam svanuti bez njega. Da smo doveli trenera sa integritetom imao bi ulogu kao i kod Saše ''nećete me prevariti" Obradovića. A što se tiče Vlade...bolje i za njega i za Čokija da se ne odlaže neminovnost. Zlatne ribice ne plivaju u ovim vodama pa da se neko nečem dobrom nada...Šta ako igrači odbiju da izgube od Trinkija uprkos hali - gali rotacijama...?





  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Benito said:

Pao zeli da raskine ugovor sa Andrews-om, da smo neki klub pa da se resimo Dzonija i Adamsa i dovedemo ovu macku 😊

Tanak je Andrews igrac za EL.
Bolji od Adamsa i Dzonke svakako, ali nije neko kime bi se trebalo odusevljavati.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...