Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

On 2/17/2023 at 9:45 PM, medobrundo said:

uz sve gluposti sudija, oni jesu bolja ekipa trenutno, ne pravi se 15 razlike u prvom poluvremenu (samo) tako što te guraju sudije

 

duško je u nekom trenutku ispustio ovaj tim i to se vidi već jedno mesec dana

 

umesto da par tako kvalitetnih bekova iskoristimo za uspostavljanje neke dinamične up tempo igre, da koristimo i tranziciju, da se traži pas više.. mi smo se nekako zakucali na izolacije, pa čak i u slučaju Kampaca.. daj mu loptu pa gledaj kome će da asistira kao da je mađioničar.

 

sve u svemu, nije to lepo posloženo, a kad je tako, ni pojačanja -- ma kakva bila -- ne znače previše 

 

On 2/18/2023 at 12:05 AM, medobrundo said:

valja napomenuti da smo, od trenutka kad smo se sabrali pa do kraja utakmice, napravili seriju 57-29

 

da prevedem za ostale -- 28 razlike za 22 minuta

 

e, to je statement!

 

jasno je da bismo slično gledali i u EL i da bi ovaj tim već maltene bio u top 8 da nije bilo teških rezultatskih krađa i jednokratnih nezavisnih finansijskih panela 

 

sad nam i u EL treba takav statement 🙂

 

😆

 

u razmaku od dva sata. kojem medi verovati?

 

On 2/18/2023 at 9:34 AM, Problem sa licnim greskama said:

Svaka cast Luki Spasovskom, inace velikom grobaru, koji je ispljuvao mentalno stanje Lesora i nepostojecu samokontrolu momka u svom pocastu. 

Terapija dok nije kasno, bato.

 

ja ne verujem da je luka grobar, pre ce biti da glumi i deluje da loze ljude da su kao jedan cigan i jedan grobar. nijednom nije bio nesto odusevljen pobedom partizana niti je hvalionesto posebno, ali zato kad treba da se pljune sve seva. pritajeni grobar - skriveni cigan.

inace zanimljivo voli nikse, cesto spominje da ide na pijacu i koristi forice kao sto je vazi al na plazi sto sam cuo samo ovde od jednog forumasa :whistling:

 

kad smo kod luke s, podkast kad objasnjava sto bi on radio da je jokic.

kanadski marinko 🤣 dodji vamo jeli bre sta ti bre mamu bre majmuncino ^^

seres mi u rucak i zapisavas dasku ^^

iscepam se svaki put kad cujem.

 

i onda ovaj kaze... kuzma i sta ti meni bre

🤣

 

On 2/18/2023 at 10:23 AM, Geronimo said:

Inace, dobro je da je jedno Lesorovo postavljanje bloka svirano. Zaista ne mogu sebe zvati strucnjakom za sudjenje, ali recimo njegovi blokovi u give n go akcijama na boku su mi uzasno problematicni, bukvalno te blokove postavlja iz kretnje i presiroko. Takodje, kad menja ugao bloka meni sve to smrdi na faul u napadu, ulazi u igraca, igra rukama...

 

bas tako kao sto si opisao, ti blokovi traju sec maksimalno i odmah se otvara. to je slicno radio i cirbes i sudjeno mu dosta prekrsaja u napadu.
 

11 hours ago, uncletima said:

giphy.gif

 

kakav no look asist kapitena... klasa!

 

10 hours ago, Kosta said:

Za sve one koji kazu da ne napredujemo kao klub - nekada je Schilb bio pojacanje, a danas Campazzo. Nekada je Blazic Jaka plazio jezik KKP klupi, a danas Nedovic ubode dagger i reakcija je stone cold mirnoca 😈

Zvezda ♥️

 

ne diraj jaku! 

plazio se, naravno da se plazio i to je bas bio kup kad je sam doneo trofej.

 

6 hours ago, Gojko said:

Pa morao je kad mu je to posao.

Mada ja bih lično voleo da nam Vlasta uvek predaje pehar ❤️

spacer.png

 

kakva ekipa! meni i dalje draza od recimo sadasnje, ovi imaju jos mnogo da rade, osvoje i da prestignu ona razvaljivanja u plej ofu aba.

odzo, jebeni mo faje, bili ubica, dr stratos, deda&dobric, vaskrsli borisa, pa kc rivers, majk, rile...

i beli cp3 na pleju jer smo tako u mogucnosti.  ^^

demoliranje u plej ofu, bili trokorak za titulu. veoma draga ekipa i sezona.

 

1 hour ago, Clash said:

Je li rekao da bi igrao u NBA ali ga sjebala povreda primicaca i treneri forsirali decu od politicara?

 

rekao je da je velika nepravda sto pogresan marko uzima trofej kao pomocnik.

 

da su se kockice slozile sad bi simon imao recku u duelu sa zocom, ali dobro ima vremena.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Kvaratskhelia said:

Ja bio prije do grada, vozio me taksi. Ulazim u auto, kad Marko Simonović za volanom. Simone, okle ti tu? Brate, ostao sam bez posla, pa taksiram malo dok ne iskoči nešto drugo. Bolje i ovo nego da sjedim cijeli dan kući.

Meni upravo Simon dostavio Glovo! Otvaram vrata, drzi onu zutu torbu, izvlaci kutiju sa picom, i kaze "Iiiiiiiizvoooliiiteeee!" (u stilu Ilije Kovacica kad Simon da trojku). Ja zinuo... kaze "da, da, to sam ja". Nisam nista mogao da progovorim, uzeo onu picu koju sam platio online, samo pogledao iza njega, da nije neka skrivena kamera, i zatvorio vrata. Nisam coveku ni baksis ostavio. Sad mi zao... 

  • Like 2
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Decembarski said:

Predrag Saša neobično veseo i zadovoljan.


Ovaj put je bio ispod svakog nivoa.
Cak se spustio ispod njegovog, sto je tesko dostizno.
Drago mi je da je neko istakao ove slike, ja sam zapazio to u TV prenosu.
Toliko o KSS, reprezentativnim selekcijama, njihovim rezultatima i svemu povezanim sa tim.
Dno profesionalizma, pa da je najveci partizanovac na planeti, to mu ne osporavam.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Laki21 said:

 

Realno, sada kada smo skoro kompletni, trebali bi da ih zgazimo, ovo je u potpunosti realna kvota, oni sem sistema zaista imaju jako slabašan kvalitet. Sve ispod 10-15 razlike bi bilo prvoklasno iznenađenje.

 

Samo je bitno da ne uđemo u tekmu po sistemu lako ćemo.

 

Verujem da će i igrači i stručni štab ovu utakmicu shvatiti maksimalno ozbiljno. Energija mora da bude na nivou od samog starta, u suprotnom možemo sebi ozbiljno da zagorčamo život.

 

Ja ne očekujem laganu pobedu, ali svakako joj se nadam. Umeli smo da se opečemo na Albu više puta u nekim, nazovimo ih bitnim utakmicama, kada smo već upisivali pobede. Sa druge strane je Luke Sikma i ništa nikome nije garantovano.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@Laki21, @Milos 3.14ja sam zenu svoju, Laki ti si je imao priliku upoznati ostavio za njen 50. rođendan i krenuo za Ljubljanu gledati Zvezdu tada u Tivoli. Jest da je plan u početku bio drugačiji i da smo trebali nas četvoro skupa za Ljubljanu ali na kraju je ispalo tako. Još dan danas nisam okajao grehe 😁

  • Ha-ha 2
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, Milos 3.14 said:

@Laki21 desilo mi se svojevremeno. Ne znam šta je više iznerviralo moju gospođu, to što sam zaboravio ili to što sam zaboravio zbog tako trivijalne stvari kao što je košarkaška utakmica ( koju eto nisam zaboravio i mislio sam o njoj tri dana ).

Za nauk svima .

 

in-hell.gif

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Sector said:

 

Po meni Dobrić nije dovoljno dobar ni za jednu poziciju da bi bio go-to guy i on je najkorisniji iz drugog plana.

 

Ali to je nebitno za ovu diskusiju, on je konstitucijom bek i u CZ igra beka. Glede pomenutog Papapetrua, on igra nisko krilo gdje mi odgovaramo sa Lazićem i Lazarevićem, koji su napadački irelevantni igrači, dok je u defanzivi potpuno druga priča. Moj zaključak bi bio da Grk nije igrač od kog će zavisiti naši budući ishodi sa KKP, što ne znači da me neće demantovani sa nekom 15+ partijom jelte, ali nije neko ko vreba iz prvog plana KKP.

 

Ne slazem se skoro ni sa cim vezano za Dobrica, pa da ne zatrpavamo temu. Kod nas je ipak nekakvo krilo, jer igra pored dva beka i dva centra na terenu. Uglavnom. Da li dovoljno dobro krilo, bolje da se ne nastavljamo.

Link to comment
Share on other sites

Dobric je limitiran na driblingu i kreiranju za sebe, zato je i tesko odrediti koju poziciju igra. 

Inace mnogo je opet ova, da se ne izrazim ruzno, nezasluzena MVP nagrada odvojila od realnosti, krece opet kninska kobra ludilo, i onda ce u prvom ozbiljnijem mecu Ogi da nestane, ali ce zato uvek da napuni u ovim prijateljskim mecevima sa Mzt-om, Fmp-om, Megom.... 

 

Inace, zamisli da si MVP bilo cega, a u tvom timu ima nisu ni u prva tri po prosecno ubacenim poenima na turniru, o ostalim kategorijama da ne govorim😂

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Igor_ said:

Dobric je limitiran na driblingu i kreiranju za sebe, zato je i tesko odrediti koju poziciju igra. 

Inace mnogo je opet ova, da se ne izrazim ruzno, nezasluzena MVP nagrada odvojila od realnosti, krece opet kninska kobra ludilo, i onda ce u prvom ozbiljnijem mecu Ogi da nestane, ali ce zato uvek da napuni u ovim prijateljskim mecevima sa Mzt-om, Fmp-om, Megom.... 

 

Inace, zamisli da si MVP bilo cega, a u tvom timu ima nisu ni u prva tri po prosecno ubacenim poenima na turniru, o ostalim kategorijama da ne govorim😂

 

Ja recimo pamtim da je kidao u plejof serijama u dosta ABA sezona. Uskoro ce jos jedna pa cemo videti.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...