Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

1 hour ago, Miki28 said:

 

U fazonu nije lose, tek prvi ovi sezone👍 

 

Kakva igracina, kakav uticaj na igru💪

 

Fascinantna je njegova želja da osvoji "nebitan" kup kao da mu je prvi trofej u životu, čovek koji ima dva trofeja Eurolige u svom CV-iju.

 

 

"Every player wants to play serbian cup"🙂

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Redko zalazim na tatu i generalno sam protiv merenja patke. Da tu i tamo malo nevinog i šaljivog bockanja je ok ali u granicama pristojnog. Ali ne mogu a da ne primetim da se u komsiluku  po pisanju  iz sezone u sezonu sve više gomilaju nebitne utakmice i takmičenja pa se ja kao bivši profi sportas pitam kako to jednom sportisti može ne stati da pobedi ili osvoji neki trofej bilo na ličnom planu ili ekipnom,  nebitno. Ja lično nisam voleo ni u tabliću da gubim. Ali sam uvek za ono u pobedi se ne uzvisi u porazu se ne ponizi 

  • Like 27
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, propolis said:

 

Fascinantna je njegova želja da osvoji "nebitan" kup kao da mu je prvi trofej u životu, čovek koji ima dva trofeja Eurolige u svom CV-iju.

 

 

"Every player wants to play serbian cup"🙂

 

Pa to je taj winning mentality, nije mu bitno gde i za šta se takmičiti, trofej je trofej. Zato i jeste veliki igrač.

Link to comment
Share on other sites

Morate da vidite pozdrav Čovića i Hollanda u pozadini na 7:43, Holland ne jebe silu 😄

 

I jedna ruzna scena na dodeli medalja sve igrace su spomenuli osim Hollanda, bas se vidi reakcija Bentila u tom trenutku.

Edited by Wakeup
  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...