Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

13 minutes ago, Kontra said:

Iako je ova reakcija redakcije BasketNewsu preterana trebalo bi ipak reći i da je tvit Hasana neprikladan. Trebalo bi neko iz kluba da radi sa igračima koji imaju problem u odnosima sa javnošću (znam da neće).

Stvarno sram ga bilo, covek okacio gif na drustvenoj mrezi, u 2023 godini..budala

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Benito said:

Stvarno sram ga bilo, covek okacio gif na drustvenoj mrezi, u 2023 godini..budala

 

Znači sadržina GIFa nije važna? Možeš bilo šta da staviš ljudima koje ne poznaješ u poruku ako je GIF?

 

Ja se stvarno izvinjavam što ne dobacujem do ovih savremenih vidova komunikacije. Izgleda da se ostarilo i da me je vreme pregazilo.

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, suptil said:

@Wakeup Ajde prvo Zeljko posto je osvojio sve u EL dosadilo mu to takmicenje neka predje u Uleb novi izazovi pa kad probije led jer je ledolomac onda mi da krenemo tim utabanim stazama, stim da cemo priznati vizionarstvo Zeljkovo sa sve potpisom i pecatom. 

Ne trebaš da praviš komparaciju na tom nivou između klubova. Igrala je Zvezda godinama EL, Partizan nije i da se zamene uloge i da Zvezda ode u Fibino takmičenje neće se klub raspasti. Nije ovo isto takmičenje kada ga je igrao Partizan i sada. Mnogo se podigla Liga Šampiona. Misliš da Pionir ne bi bio pun posle grupa, kada bi se ušlo u eliminacionu fazu.  Razumem ja orestiž i sve to ali nekad mora racionalno da se razmišlja. Trpiš preveliki pritisak svaki dan od takmičenja kojem težiš i ako držiš do sebe lepo digneš ruke i pređeš u organizaciju koja bi te širom dočekala. 
 

Misliš da bi Uleb-u prijalo da Zvezda ode pod okrilje Fibe. Pa oni imaju jako puno problema da organizuju EC, Zvezda bi im jako dobro došla ako ne zbog EL bar zbog EC. Biće jako puno promena i samo ispratite leto na relaciji dva takmičenja. Zvezda treba sebe da gleda a ne Partizan i da teži onom što je u datom trenutku najbolje za klub.  

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Clash said:

Navijac Vose u kosarci ne postoji.

Postoji. Ja sam gledao godinama. Pogledam i sad u KLS-u. Ostaće upamćeno da 2013 nismo igrali zbog 150k eur Aba Ligu i Eurocup. Pa poguran Radnički Kg, čija je to sramota?

Igrala je Vojvodina i EL možda se mlađi ne sećaju ali bila je jedne sezone opasna ekipa sa Gurovićem, Čankom, Radonjićem, Tepićem, bio i jedan ozbiljan stranac msm da se zvao Kebu tako nešto… Ali nije ovo tema oko KK Vojvodine pa da ne idem off topic.

Edited by Wakeup
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Kontra said:

 

Znači sadržina GIFa nije važna? Možeš bilo šta da staviš ljudima koje ne poznaješ u poruku ako je GIF?

 

Naravno da jeste bitna sadrzina, ali u digitalnoj eri kada neko vice shut the fuck up koliko god agresivan appearance imao na GIF-u to nije nikakva pretnja, nasilno ponasanje ili slicno. Smesno je cak i kada nekome hoces da napakujes, stfu kao top5 akronima digitalne ere je prosto nemoguce tumaciti drugacije osim ako imas beef sa nekim pa posegnes za jadnim pokusajima ili jednostavno hoces da dignes malo dramu, klikove, visibility. Jadna mi je i ova replika jer se takodje hvata bezbednosti, da se razumemo. Izrazito debilna situacija koje ne zavredjuje vise od lajka/lol-a.

  • Like 5
  • Love 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, kendrick said:

 

Naravno da jeste bitna sadrzina, ali u digitalnoj eri kada neko vice shut the fuck up koliko god agresivan appearance imao na GIF-u to nije nikakva pretnja, nasilno ponasanje ili slicno. Smesno je cak i kada nekome hoces da napakujes, stfu kao top5 akronima digitalne ere je prosto nemoguce tumaciti drugacije osim ako imas beef sa nekim pa posegnes za jadnim pokusajima ili jednostavno hoces da dignes malo dramu, klikove, visibility. Jadna mi je i ova replika jer se takodje hvata bezbednosti, da se razumemo. Izrazito debilna situacija koje ne zavredjuje vise od lajka/lol-a.

 

Što se tiče ovog dela za nasilno ponašanje ja sam se u inicijalnom postu odmah ogradio od reakcije BNa, koja je neadekvatna. Sa ovim odgovorom familije Čović ova situacija je otišla u zonu apsurda.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, John Terry said:

 

Ako pogledaš čitavu istoriju našeg sporta videćeš da je uvek neko poguran. Najčešće Zvezda i Partizan, tako da teško da je bilo koji uspeh kod nas delo isključivo poštenog i predanog rada. Šta ćeš, taki smo.

Ma naravno, znam ja kako to sve funkcioniše. Mrzim ovakve insinuacije tipa navijač Vojvodine u košarci ne postoji? Pa Kalinić koga obožavate je veliki navijač Vojvodine (što naravno nije toliko ni važno)

Samo klub nam je u haosu, guraju se neki manje bitni klubovi itd… Evo sad je Rebrača na čelu kluba mada mi ne uliva nikakvo poverenje ali eto imaju neki jasan plan da se vratimo makar u Aba Ligu za nekoliko sezona. Mada iskreno sumnjam.  Vojvodina je prošle godine bila najtrofejnije SD u Srbiji. Okej u manje važnim sportovima ali eto postojimo tu smo… 

Edited by Wakeup
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Wakeup said:

Postoji. Ja sam gledao godinama. Pogledam i sad u KLS-u. Ostaće upamćeno da 2013 nismo igrali zbog 150k eur Aba Ligu i Eurocup. Pa poguran Radnički Kg, čija je to sramota?

Igrala je Vojvodina i EL možda se mlađi ne sećaju ali bila je jedne sezone opasna ekipa sa Gurovićem, Čankom, Radonjićem, Tepićem, bio i jedan ozbiljan stranac msm da se zvao Kebu tako nešto… Ali nije ovo tema oko KK Vojvodine pa da ne idem off topic.

Vojvodina se malo, malo pa fuzionisala sa svim klubovima u Novom Sadu i jedan po jedan gasila. 

Sramota je da drugi grad u Srbiji nema bar stabilnog ABA ligasa a da ne pricamo o nekom jacem klubu.

I mada je BG naravno kriv za sve, u ovom slucaju su za to kriva rukovodstva Vose i slavni ostali kosarkasi radnici po Novom Sadu.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Wakeup said:

Ma naravno, znam ja kako to sve funkcioniše. Mrzim ovakve insinuacije tipa navijač Vojvodine u košarci ne postoji? Pa Kalinić koga obožavate je veliki navijač Vojvodine (što naravno nije toliko ni važno)

Samo klub nam je u haosu, guraju se neki manje bitni klubovi itd… Evo sad je Rebrača na čelu kluba mada mi ne uliva nikakvo poverenje ali eto imaju neki jasan plan da se vratimo makar u Aba Ligu za nekoliko sezona. Mada iskreno sumnjam.  Vojvodina je prošle godine bila najtrofejnije SD u Srbiji. Okej u manje važnim sportovima ali eto postojimo tu smo… 

Nije insinuacija nego zajebancija.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Clash said:

Vojvodina se malo, malo pa fuzionisala sa svim klubovima u Novom Sadu i jedan po jedan gasila. 

Sramota je da drugi grad u Srbiji nema bar stabilnog ABA ligasa a da ne pricamo o nekom jacem klubu.

I mada je BG naravno kriv za sve, u ovom slucaju su za to kriva rukovodstva Vose i slavni ostali kosarkasi radnici po Novom Sadu.

Ma ko krivi Bg, da li sam ja bilo šta naveo protiv Bg. Krivi smo sami ali je jasno da mnoge stvari ne zavise od nas samih i da su sa dosta stvari umešane više institucije. Mislim da trebamo da prekinemo sa Vojvodinom, gušimo temu. 

3 minutes ago, duško matić said:

Ako dobijemo sutra, kum i ja uzimamo karte za F4, rešili smo 😄

 

Nego, obzirom koliko je ovde ljudi fascinirano sudijama i sudjenjem kako niko nije uradio statistiku naših pobeda i poraza kad nam sudi taj i taj 😄 To bi bilo zanimljivo videti.

Da ti ne rušim sneška rasprodato je 😄

Biće možda nekih dnevnih ulaznica i tjt.

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Kontra said:

 

Znači sadržina GIFa nije važna? Možeš bilo šta da staviš ljudima koje ne poznaješ u poruku ako je GIF?

 

Ja se stvarno izvinjavam što ne dobacujem do ovih savremenih vidova komunikacije. Izgleda da se ostarilo i da me je vreme pregazilo.

Tako se i ja osecam,bukvalno nekom kretenu trebas da objasnjavas da niko mu ne misli lose nego da se ne slaze sa njegovim pisanijem.Bulgakov je ovu situaciju opisao bolje od mene pa sam copy/paste za svaki slucaj.🤓
 

"Izgleda da će uskoro tolerancija da stigne do tog nivoa da će pametnima biti zabranjeno da razmišljaju, zato što to ponižava osećanja glupih."

Mihail Bulgakov

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...