Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

3 hours ago, Sam B said:

 

Za sve postoje kazne po pravilniku, i ako smo nesto prekrsili trebamo biti kaznjeni. Nema potrebe niko da "sa zadovoljstvom" sprovodi bilo sta, emocije nisu potrebne u sprovodjenju pravila. Nisam takodje ni primetio ni izvinjenje ni kaznu za sudiju koji stoji dva metra iza Mirotica i "ne vidi" gazenje linije.

 

Daleko je evroliga od nevinasca.

 

Nije direktno odgovor tebi ali jesi mi dao slagvort za ovo.

 

 

samo kažem da ako hoćeš da se igraš kako si neki knele evrolige, koji se jedno dogovori pa radi kako smatra da je kul, onda ne možeš da očekuješ da se ljudi polome oko tebe, naprotov, čekaće svaku priliku da te zajebu.

 

mi imamo dugačku istoriju i širok spektar odjebavanja ljudi i institucija, pa se pre ili kasnije nađe neko jači da tebe malo yebucka.

1 hour ago, leki bg said:

Ovaj topic postaje ozbiljno uzasan u zadnja 2 dana sa raznim teorijama zavere...

 

But_It's_Honest_Work_meme_4.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sigurno je još neko primetio da je tokom tekme sa Barsom zalizani 2-3 puta prilazio Dozetu i nešto su se žustro raspravljali dok mu je Miško pokazivao nešto na svom telefonu...sad, da li je to bilo do minutaže Petruševa ili je tada dobio neki bitan info koji mu ruši sneška...?






  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Problem sa licnim greskama said:

Registracija Nikole ce biti zavrsena izmedju polufinala i finala u Kaunasu.

Ako mozemo jednog campazza da vozimo po seoskim putevima (aba liga) ne vidim razlog da ne vozimo jednog polonaru ili koga vec 😁

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, mille plateaux said:

Cuj, Bodiroga…🙄

Ako u ovoj zemlji postoji jedan covek od koga sve zavisi, taman kao i nas budzet, onda apsolutno otpisujem mogucnost da ovaj sme bilo sta i u bilo kom obliku da minira u kombinacijama u kojima je nas klub.

Kao prvo, zna se dobro kome je i kako drzava izotimala da bi Bodi uvalio svoju bulju u neke ugostiteljske price, a bogami, bice da ih ima i u gradjevinskim. Kao drugo, zna se isto tako sta je radi(o) po Square nine-u, a pod tri kad mu vidis ovako izoblicenu facu, znas koliko mu je sibanje srcu mila rabota.

I sad neko da pomisli da ovaj sme da iznamesta faraonske planove, a ne sto je samo istom tom faraonu duzan u ozbiljnoj meri, vec za raznorazna nedela moze sutra da dobije ozbiljan feljton u Informeru, Kuriru, Telegrafu.

Tako da nek’ uziva u funkciji i da ga cesce vidjamo u Areni kraj Ostoje i Savica.

Ima i nas koji ne znamo o cemu se radi. Moze li opsirnije? 😁

Link to comment
Share on other sites

""EuroLeague regulation says that the Finance Panel has to issue the ruling within 30 days when it considers that the exchange of communications is complete."

Op..op...znači Faku mož tablice da preuzme i nakon srpskog EL derbija i da opet sve bude regularno.
Bar će imati vremena da lagano diže formu sa jednom tekmom nedeljno i da provodi kvajliti tajm sa zemom Vildozom...dok nama sisaju srž po evropskim metropolama.

Čokijev poslovni model:
dodjem ti...
nek nas tuže...
seci uši krpi dupe i
presipanje iz šupljeg u prazno, zaigrao mu je najzad pred vratima kao ciganska mečka baš kada je bio na pragu krune svoje karijere: "All in" EL sezona sa sve usputnim poliranjem parketa Pionira komšijskim dresovima i Ostojinim ešarpama.

Mi smo sada sumnjivi i za ovo pravilo da nam na plate tima ne sme otići više od 65% prijavljenog budžeta...i to je zasigurno morao da prepegla i dodatno nabudži.
Ako i to bude moralo da prodje ovu dvostepenu reviziju sa istim vremenskim rokom do donošenja odluke...onda daj bar da uvalimo Fakua nekom ,,na ime kupca,,.



  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

meni samo nije jasno jel smo drzavni klub i puni kesa ili nemamo mesec dana da resimo dug?

svi pricaju puni smo para, i mi dobijamo ko i komsije i pare nisu problem. 

pa stize kampaco, pre njega vildoza, pa se najavljuje jos jedan igrac.

pre par dana potpisan kako kazu najveci ugovor u istoriji srpskog sporta a mi i dalje ne mozemo da registrujemo igraca?!

 

pa jel imamo pare, jel nas finansira kim dzong kao i komsije ili nemamo?

takodje vesna rece da su odnosi sa bodirogom odlicni.

cekajte mi smo duzni vladi yo-u (bilo kome) i ne moze dok ne regulisemo, kao da toga nije bilo pre. pa svi to znaju i zna se da se dugugje tokom sezone i da se ne ispalcuje na vreme.

kako komsije nemaju tih problema, a bili su u debelim dugovima prema igracima + neki su i bat podizali?

znaci za njih ima a za nas nema kesa? ili ukrao filip? ili je vesna sujetna pa kao nece da ispalti i trea inat?

ko koga ovde jebe?

potpises kao najveci ugovor ikad i to pompezno predstavis i ne mozes da platis neke dugove.

 

odavno je bilo vreme, ali nikad nije kasno da i mi pocnemo da se zahvaljujemo kimu seceru.

koliko vidim oni nikakvih finansijskih problema nemaju, cak stavise, imaju koliko hoce, ocistili 5+ miliona...

 

jos najrealnije je da spanci koce jer imamo 3 vezane sa njima. 

nema logike da nemamo kes, kad svi i vesna vicu da imamo.

cuj ne moze da igra? 

kao svi klubovi el su svo ovo vreme uvek sve redovno izmirivali i nisu imali nikakvih dugova. kako da ne. 

sta god da je sport nije u pitanju.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, drakon1 said:

Ako mozes, ajd' leba ti, za nas malo generacijski zaostale, mentalno sporije i u mnogo cemu neupucene da nam rasclanis:


-

Brate, ne mogu. Podseti me drugom prilikom, sve cu natenane da obrazlozim i napisem sta znam. Kao i nekoliko i te kako afirmativnih stvari koje kruze o njemu kao dobrom coveku.

Lezim na hirurgiji vec nekoliko dana, u teskim sam jebenim bolovima i trenutno mi dodje da uzmem sekiru i odsecem sebi desni kaziprst, da prenesem bol na drugu stranu.

A kako sam mogao jutros da ostavim post? Tako sto su mi radili analgetici, pa su prosli, a ne smem da uzimam nove.

Izvini, veruj - ne veruj, sta da radim.

 

ziv bio

 

ps. Sibanje je u vezi koksa

 

31 minutes ago, Everlook said:

Ima i nas koji ne znamo o cemu se radi. Moze li opsirnije? 😁

Moze, kad i ako preteknem

  • Like 1
  • Love 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Wesley Sneijder said:

Po ovome, 30 dana od zavrsetka komunikacije je rok za odluku. Znaci, teoretski, mogu do marta da nas jebu

Napisali su da smo i pre zvanicnog potpisa Kampaca sve poslali Evroligi. Finansijski panel od tog trenutka ima mesec dana da pogleda celu dokumentaciju i odluči da li zabrana može da se skine. Kampaco je dosao 19. decembra, tako da Finansijski panel teoretski može i posle utakmica protiv Valensije, Reala i Monaka da odluci. No, u samom tekstu piše da će najverovatnije do početka sledeće nedelje sve biti poznato. Možda i već za utakmicu protiv Valensije, iako je realnije da ne igra. 

Link to comment
Share on other sites

Na našu veliku žalost, nema ništa od plejofa/TOP8 EL ni ove sezone, ko zna koje već za redom, a kamoli od nekog 7. ili višeg mesta na tabeli koje bi trebali/morali da jurimo ako stvarno i ozbiljno hoćemo da uradimo nešto ove sezone u EL (pravi iskorak), to jest da napravimo neki konkretan i kvalitetan rezultat u istoj.

 

To je to od ove naše EL sezone, nastavlja se po starom sa prosipanjem iz šupljeg u prazno - ABA liga je prioritet.

Edited by Шутер из блока
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Čvarkov said:

Bilo bi lepo da klub konačno izadje sa nekim saopštenjem za sve nas koji smo uzeli godišnji sledeće nedelje da znamo da l' da batalimo isti. 

Pa ako od Kampaca zavisi da li ćeš gledati Zvetdu ili ne, ne znam šta da ti kažem....

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Dosli smo do toga da Bodiroga treba da sredjuje nesto KKCZ i KKP i da se to smatra normalnim jer "nasi smo, kome ako ne svojima?". Zbog takvog nacina razmisljanja se i nalazimo u ovakvom stanju u kojem se nalazimo, zato sto se svuda gleda veza pa se i sport posmatra na isti nacin.

 

Da smo normalni, kao sto nismo, ocekivali bi od novog rukovodstva da vrati stari format po grupama, da se vrati sportski princip u takmicenje, da se ukinu licence i da ABA liga ima 3 predstavnika u EL (ili 2 + 1 u kvalifikacijama) i da se prestane sa glupostima poput minimalnog budzeta.

 

Umesto toga, ponasamo se kao Del Boy u onoj epizodi u kojoj ga Rodney i deda ubedjuju da ih aristokratija smatra seljacima, a on im odgovori da su mozda oni seljaci, on svakako nije.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...