Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

Just now, ZvezdaJeZivot said:

Vidi, preostaje samo da se iskljucis iz svih drustvenih aktivnosti ako ces da budes moralan. A posto pratimo ovu Zvezdu i navijamo za nju, nismo ni mi neke velike moralne gromade. Tako da….

 

hajde da se nadjemo u petak u 18h i prebijemo nekoga ti i ja, pošto nismo tolike moralne gromade, jer navijamo za zvezdu?

  • Like 2
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Suma sumarum..."mi imamo pare"...prelazni rok moze da pocne (otvarajte temu 😄), Kampaco ce da nas uveseljava po Aba parketima do daljnjeg sudeći po načinu na koji gazda odgovara na pitanja o njemu...Ostalo sve po starom, malo pljuc po komšijama, malo po medijima, malo po društvenim mrežama i po Aci Srbinu 😄 al je zato onaj mali plej ok (Roko Len Ukic).

Edited by ZiS
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, uini said:

 

hajde da se nadjemo u petak u 18h i prebijemo nekoga ti i ja, pošto nismo tolike moralne gromade, jer navijamo za zvezdu?

Kod tebe je sve crno ili belo. Sem dresa kluba za koji navijas. 😄 Mi smo u top 5 zemalja u Evropi po najmanjem broju ubistava po glavi stanovnika. Tako da korupcija da, nasilje ne. 😄

Edited by ZvezdaJeZivot
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, ZvezdaJeZivot said:

Vidi, preostaje samo da se iskljucis iz svih drustvenih aktivnosti ako ces da budes moralan. A posto pratimo ovu Zvezdu i navijamo za nju, nismo ni mi neke velike moralne gromade. Tako da….

 

Piši ovakve stvari u prvom licu jednine. Molim te.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, ZvezdaJeZivot said:

. 😄 Mi smo u top 5 zemalja u Evropi po najmanjem broju ubistava po glavi stanovnika. Tako da korupcija da, nasilje ne. 😄

 

internet kaže da ovo nije tačno, ukoliko se nismo drastično popravili u ove dve godine zlatnog doba:

https://www.statista.com/statistics/1268504/homicide-rate-europe-country/

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

setio se i Bože Miličevića
Čuj...šatro se setio...palo je ozbiljno prevrtanje po fiokama i registrima tokom procesa skautiranja neprijatelja koje će okrpiti na najgrotesknijoj KZN u istoriji kluba:
I novinari ludi što ga nakon prva dva odgovora išta više pitaju.
Na koliko godina ugovor?
Zini da ti kažem...
Koja cifra je u pitanju...?
ZDTK
Kaće Kampaco ?
ZDTK

...ko masonska loža da je sazvala konferenciju.

Trunku jednu nije napredovao u segmentima izvrtanja činjenica, komunikacione distrakcije i dezavuisanja ali je postao grand master sarkazma koji kod njega ima najiritantniji oblik verbalnog bezobrazluka.

Da ima pravde...neko bi nas poštedio ove burleske samo kratkom objavom:

,,Meridijan je novi naslovni sponzor KKCZ".

Jebo mi pas kanarinca što sam ovo odgledao...nikad da naučim.


  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Wingwalker said:

A Čoki je uspeo i da me razočara.
Trunku jednu nije napredovao u segmentima izvrtanja činjenica, komunikacione distrakcije i dezavuisanja ali je postao grand master sarkazma koji kod njega ima najiritantniji oblik verbalnog bezobrazluka.

 

to je čovina zona komfora. kada može da se kurči izbacivanjem floskula koje otvoreno pokazuju goli pimpek i niko ne može da mu prikenja išta.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Nevezano za ovu konferenciju, još jednom molba za forumaše da povedu računa o pisanju na ovoj temi. 

Svesni smo količine aktivnosti u i oko kluba, ali imajte meru. 

Počeli smo da dajemo warn-ove, nemojte da moramo i da kažnjavamo za budalaštine. 

 

Doprinesite diskusiji, nemojte da svedete pisanje na besmislene oneliner-e.

Nemojte samo da kačite tvitove i linkove ka vestima, izdvojite nešto iz njih i prokomentarišite. 

Ne morate da kačite vest o svakom slobodnom košarkašu kao potencijalnom pojačanju. 

Počnite da poštujete kolege i isčitajte šta ste propustili kako ne bi bilo duplih objava koje svako malo moramo da brišemo. 

 

Svako dobro 

  • Like 5
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...