Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

1 minute ago, Dobar Los Milos said:
2 minutes ago, Don Dusko said:
Btw dolazi nam Armani koji jos nije pobedio.Cak ih je Makabi dobio a znamo kakvi su oni u gostima.

A mi smo uvek bili voljni da prekinemo tudje negativne serije.

 

Opušteno, rutiniramo i njih... 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Nisam imala pristup forumu u vreme derbija sa Partizanom pa ću sad napisati svoj komentar. Gledala sam prvenstveno jer me je zanimalo kako ćemo odgovoriti na zadatak organizacije EL derbija (mi kao Srbi) i zaista mi je drago da nismo ispali indijanci i huligani već smo pokazali da smo na nivou organizacije tog sportskog događaja.

Ono što je na mene ostavilo najveći utisak jeste Duško Ivanović. Znala sam da je odličan trener, da nije zabeležio poraze od kako je seo na klupu KKCZ, ali te večeri je čovek odradio doktorsku disertaciju na temu prilagođavanja utakmici. Kako je pronalazio petorke da savršeno odgovori ofanzivi KKP, to je zaista za udžbenike. On će izvući apsolutni maksimum iz ovih igrača i ja se nadam da vam (navijačima) neće pasti na pamet da pišete svakakve gluposti ovde kad se desi da tim doživi i neki poraz. Outcoach-ovao je najboljeg evropskog trenera svih vremena u direktnom duelu i to je zaista za svako poštovanje. 

 

P.S. Sviđa mi se Vildoza.

  • Like 13
  • Love 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Mora mnogoooo ozbiljna priprema za Armani. Veceras smo se dosta potrosili i sasvim iskreno, ocekujem da Italijani dobiju u cetvrtak. Nista strasno naravno.

Imamo sanse, ali samo uz koncentraciju 40 min, bolji pocetak meca i ukljucivanje jos nekoga osim dynamic duo-a. 
Bilo bi bolje da je Armani veceras dobio, ali sta je tu je.

 

i da, drago mi je da smo pokazali da umemo da se ponasamo kao FAVORIT i da mozemo da dobijemo utakmicu i kada ne blistamo 33 minuta 👌
 

Edited by bosMan_jr
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...