Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

26 minutes ago, fasper said:

Има ли истине да ће гробари да нам дозволе ниво 400 у четвртак?

10 % kapaciteta. . Dva sektora plus tampon zona okolo.Znaci oko 1800

 

U prevodu sektor 400 iza kosa iznad semafora. 

 

Isto i kad mi budemo domacini. 

800 karata. 

 

 

  • Like 13
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Šarac said:

10 % kapaciteta. . Dva sektora plus tampon zona okolo.Znaci oko 1800

 

U prevodu sektor 400 iza kosa iznad semafora. 

 

Isto i kad mi budemo domacini. 

800 karata. 

 

 

Како да се набаве карте?:-)

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, drperce said:

Treba sad tim da organizuje posle neke tekme da gledamo argentinu i da svi ostanemo da pravimo drustvo Vildozi

 

 

Ps. Sto se tice Luke Mitrovica ja sam vec par puta pisao i prosle sezone koliko je ogroman njegov uticaj i van terena i da je pravi glue guy za ekipu i raspolozenje u njoj

Imao je Luka i solidan sut za tri nekada... da ga nisu povrede sjebale ti bi u reprezentaciji na 4 i 5 imao Luku i Jokica (pominjao sam onaj mec u FMP hali 😂) bukvalno BBIQ na milion koji nema nijedna reprezentacija ni na nizim pozicijama

 

Nije imao nikada... I povrede nemju veze s time. Koliko sam sklopio kockice do sada, u nekom trenutku neko je u USA krenuo da mu menja mehaniku šuta, pa je ispalo ovo čudo sada, nekada je pogađao nekih dvadesetak posto, pre togao.

Nekako gajim potajne nade da bi Duško mogao da učini tu nešto po tom pitanju.

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Šarac said:

10 % kapaciteta. . Dva sektora plus tampon zona okolo.Znaci oko 1800

 

U prevodu sektor 400 iza kosa iznad semafora. 

 

Isto i kad mi budemo domacini. 

800 karata. 

 

 

sve je to isto, pogotovo kad mi sabiramo 😂

Edited by Abizolirni
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Laki21 said:

 

Nije imao nikada... I povrede nemju veze s time. Koliko sam sklopio kockice do sada, u nekom trenutku neko je u USA krenuo da mu menja mehaniku šuta, pa je ispalo ovo čudo sada, nekada je pogađao nekih dvadesetak posto, pre togao.

Nekako gajim potajne nade da bi Duško mogao da učini tu nešto po tom pitanju.

Nije tacno Laki, proveri mu npr statistiku za tri poena iz sezone 2014/15 za ABA ligu, 34 posto, to je za njegovu poziciju respektabilno To je jos uvek Luka koji nije uveseljao publiku svojim sutem, sto bi rekao Andjus. Do 2017. je znao ponekad i da pripali nesto spolja u slabom procentu, sada to pokusava koliko i Kuzmic jer se desilo ovo sto si rekao. A sto se tice popravljanja mehanike, mislim da je to pluskvamperfekat, odavno je formiran igrac, a i samopouzdanje za uzimanje suta mu je nestalo.

Edited by Kosjan Willavić
  • Like 2
  • Thanks 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, drperce said:

 

 

 

 

Imao je Luka i solidan sut za tri nekada... da ga nisu povrede sjebale ti bi u reprezentaciji na 4 i 5 imao Luku i Jokica (pominjao sam onaj mec u FMP hali 😂) bukvalno BBIQ na milion koji nema nijedna reprezentacija ni na nizim pozicijama

 

 

200.webp?cid=ecf05e4786gpck9nrr43gydj42s

 

😂

 

Salim se. Kao juce se sjecam, mislim 2014 . kad sa 2 trice u 4. cetvrtini rusi KKP

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Kosjan Willavić said:

Bese i Erceg tad imao kanonadu ako se secam dobro? Taj covek je nestao sa lica zemlje,nisam cuo nista o njemu vec X godina

 

Da. Galatasaraj igrao sa skracenom rotacijom ako se dobro secam, Erceg pogodio boga oca ukljucujuci i pogodak za produzetke.

 

Kasnije se posle Ep 2015 fakticki penzionisao.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, Kosjan Willavić said:

Bese i Erceg tad imao kanonadu ako se secam dobro? Taj covek je nestao sa lica zemlje,nisam cuo nista o njemu vec X godina

Dao nam trojku sa centra za OT. To mu je bila najbolja sezona u zivotu. Odigrao posle toga solidno Eurobasket i nestao. Najcudnija odluka koju pamtim.

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Pero_Cameron said:

Dao nam trojku sa centra za OT. To mu je bila najbolja sezona u zivotu. Odigrao posle toga solidno Eurobasket i nestao. Najcudnija odluka koju pamtim.

 

Pritom je u tom trenutku imao fazon 30 godina. Cudi me da nije jos par godina iz cisto pragmaticno-monetarnih razloga nastavio da igra, makar one neobavezne lige.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Pero_Cameron said:

Dao nam trojku sa centra za OT. To mu je bila najbolja sezona u zivotu. Odigrao posle toga solidno Eurobasket i nestao. Najcudnija odluka koju pamtim.

 

  ako se dobro secam to leto ga trazio Makabi, nije hteo da igra ispod milion, ovi nisu hteli daju toliko i penzija...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Kosjan Willavić said:

Nije tacno Laki, proveri mu npr statistiku za tri poena iz sezone 2014/15 za ABA ligu, 34 posto, to je za njegovu poziciju respektabilno To je jos uvek Luka koji nije uveseljao publiku svojim sutem, sto bi rekao Andjus. Do 2017. je znao ponekad i da pripali nesto spolja u slabom procentu, sada to pokusava koliko i Kuzmic jer se desilo ovo sto si rekao. A sto se tice popravljanja mehanike, mislim da je to pluskvamperfekat, odavno je formiran igrac, a i samopouzdanje za uzimanje suta mu je nestalo.

U EL jedina sezona kad je značajnije uzimao šut za 3 je 14/15. 

11 od 63 ili 17%. Nikada Luka nije imao šut za 3.

Za ovo što sada igra, a igra najbolju košarku karijere, šut za 3 mu ne treba.

Solidno je navela bacanja. Neka nastavi tako.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...