Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

Sedma u nizu 😳.I dalje mi je tesko da poverujem da su ovo isti igraci kao pre mesec dana.Raduju poeni Lazica i Lazarevica.Momci ce u cetvrtak imati najtezu utakmicu u sezoni,ako je kojim slucajem dobiju,vec su osvojili jedan trofej sto se mene tice...

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, marko_pantelic said:

Mislim da sam prvi put video Duska Ivanovica nasmejanoj tokom utakmice, negde 1 min pre kraja. Sedeo sa pomocnicima i smeje se.

Vidite da covek ume i da se smeje 😄

Kad smo kod pomocnika, veoma je bitno i da Simonovic i Jorovic sede gde dod da sede a ne na klupi pored Ivanovica.

  • Like 3
  • Thanks 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Quote

Duško Ivanović posle nove Zvezdine pobede: Verujem u igrače, a oni veruju meni

 

Trener košarkaša Crvene zvezde Duško Ivanović rekao je posle utakmice 9. kola ABA lige u kojoj je njegov tim pobedio Studentski centar (92:76) da je duel u Podgorici bio veoma zahtevan za crveno-bele.

“Izuzetno zahtevna utakmica je ostala iza nas. Znali smo to, jer je SC Derbi kvalitetna ekipa, koja se odlično snalazi u tranziciji, koja ima odlične šutere. Nedopustivo je bilo opuštanje tokom trećeg kvartala, ali smo na vreme uspeli da podignemo nivo igre i stignemo do pobede, jako bitne pobede, protiv odlične ekipe”. Rekao je Ivanović.

On je dodao da je međusobno poverenje ključno za seriju od sedam pobeda od kad je postao trener Crvene zvezde.

“Šta se promenilo u ekipi kada sam ja došao? Ja se ne bih bavio niti precizno znam kakva je ekipa bila pre mog dolaska. Rekao sam momcima da verujem u njih, a od njih tražio da veruju u mene za sada sve ide po planu, idemo dalje”, rekao je Ivanović.

 

  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Milos 3.14 said:

Naš dovla >> podgorički dovla i to nije čak ni blizu


Ma slican je to nivo, samo nas Dovla nije imao Nedovica i Vildozu - evo, bas bih voleo da vidim na sta bi licila ova Crvena zvezda bez njih dvojice i koliko bi to pobeda imala. A njih dvojica zajedno pojedu pola budzeta KKB/KKCOL.

Link to comment
Share on other sites

 da se ja pitam  Lazarevic bi mi bio u timu pre Holanda...Lazarevic moze da doprinese na mnogo vise nacina nego Holand...

  ono sto mi se svidja kod Holanda je sto je pozitivno lud lik i verovatno dobar za svacionicu...ne znam dal je neko primetio, on sa svakim saigracem ima razlicit pozdrav pre utakmice..to mi je bas bilo ludo kad sam primetio...

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, hakeem said:

on sa svakim saigracem ima razlicit pozdrav pre utakmice

 

Jebiga, moras nesto da izmislis da bi im pokazao kako si im potreban. Sledece je verovatno da ce svakom da kupuje sladoled razlicitog ukusa.

 

On a more serious note:

Izgleda da nama stvarno treba bek a ne krilo, koliko god mi mislili da je krilo potrebno. Dobric, Lazic, Lazarevic, to su nam trojke. Dusko ce dovesti beka.

 

Misterija je samo sta je sa Daliborom. Nemoguce da toliko ne zna.

Edited by Sam B
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Jučer nekoliko lepih ceonih i backdoor cutovanja. Lepih dvojnih blokova za Nemanjiu i Dobrica gde ostajaju sami na šutu pod 45.  nazalost bili su promašaji većinom. Shortrollovi I sa Petrusevim kako neka novina čini mi se. I jedna sjajna timska obrambena sekvenca tokom 3. prije nego šta su oni ušli u seriju i stigli nas gde smo sve izrotirali i prisilili ih da ne upute šut u propisanom vremenu. Jeste da su to studenti ali je ipak izgledalo strašno. Vidi se Duškov impact samo tako. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Odgledao sam sinoc podcast Kuzma i Luka

 

Kuzma rece jednu zanimljivost kako od kada je Dusko tu igraci kasnije izlaze na zagrevanje

20-25 min pre pocetka tekme max 

Pominje taj fazon iz Spanije. Skariolo kaze izveo minut pre 

 

Da mi je cuti govor iz svlacionice pre izlaska :classic_dry:

 

 

Ko zeli da odgleda 

Edited by srlepajce
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Sam B said:

Misterija je samo sta je sa Daliborom. Nemoguce da toliko ne zna.

Ne znam samo sta je misterija. 

Bentil i Petrusev na 4, Kuzmic, Martin i Mitrovic na 5. Gdje da ga stavi?

S obzirom da voli da igra sa 3 niska tu onda mora biti mali Topic za svaki slucaj. Ostaju ti pozicije 2 i 3 a tu su Lazic, Dobric i Holland/Lazarevic. Stvarno ne znam gdje da ga ubaci?

Nek trenira, ceka svoju sansu i da je ugrabi. 

 

Petrusev kod Ivanovica vise nije cunj u odbrani vec itekako zna da zastiti obruc ali ima tu jos dosta da se radi.

Edited by Miki28
typo
  • Like 14
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...