Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

1 minute ago, srlepajce said:

Da se zabelezi da je Dobric prvi lajkovao objavu trenera 

 

Uz Guduru od bivsih :default_coffee:

 

 

Dobric i lici na momka koji voli da bude maltretiran, u sportskom i trenaznom smislu, naravno.

 

Ako od nekoga ocekujem instant bolju igru to je on.

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Nenad010 said:

Dobric i lici na momka koji voli da bude maltretiran, u sportskom i trenaznom smislu, naravno.

 

Ako od nekoga ocekujem instant bolju igru to je on.

Moraće da batali improvizacije i stvari koje ne zna da radi, u suprotnom ... :smiley13:

 

Edited by Kankkunen
  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

Donece odmah energiju, samo da je odrzi tokom sezone. Dobio je odlican pocetak sa "laksim" mecevima. Dali smo partizanima tri meseca fore.

 

Ne verujem u onakva ispucavanja Bentila pa i Vildoze sa sve Nedovicem. Ocekujem da ih pritisne da ta "muda" pokazu u klachu, ako do njega dodju.

 

Spominjao sam jos pri prvom odlasku DR Pesica i Ivanovica, ali su tad neki iz kluba goborili da su matori i nepotrebni. Posle pet godina su skontali.

 

U svakom slucaju mu zelim srecu, sem u jednom mecu naravno. 🙂

 

 

Edited by Devil In My Pants
Link to comment
Share on other sites

Dobrić, Mitrović, Lazarević i Ilić bi trebali fino da se uklope u ovu priču sa Ivanovićem. Izgledaju kao poslušni likovi i dobro su fizički spremni. Mitrović jeste imao velikih problema sa povredama, ali u ovom drugom mandatu izgleda prilično spremno. 

 

Nedović i Petrušev bi mogli da imaju problema. Prvi zbog svoje istorije povreda a drugi je nekad previše mlitav. 

 

Od stranih igrača Vildoza je već radio sa njim. Bentil neka nastavi u ovom ritmu i biće ok, a Martina su očigledno povrede usporile i nijesam siguran da li će nešto bolje izgledati.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ne znam šta su vam skrivili Simonović i Jorović, mislim oni niti se šta pitaju niti su mogli nešto da useru.. Naši su bivši igrači, prilično uspešni, stigli do reprezentacije, Jorovića je koštala i karijere... Ono, po čemu su to oni gori od ostalih naših asistenata i pomoćnika svih ovih godina?!
Ili mora sve da se opljune, kao strine s Kalenić pijace.

  • Like 1
  • Thanks 4
Link to comment
Share on other sites

Coki je kralj.....ali njegova demagogija odavno ne prolazi....sada ga buse i u E.L.....namerno mu napravili los raspored gostovanja....a saAdamsom je dobro prosao jer je bacio"samo dvesta hiljada necega"....a to sto Adams nije zaradio ni soma evra nema veze.....Gmazura podseca na Cokija,ko da ga je Coki pravio...

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, mister-no said:

Ne znam šta su vam skrivili Simonović i Jorović, mislim oni niti se šta pitaju niti su mogli nešto da useru.. Naši su bivši igrači, prilično uspešni, stigli do reprezentacije, Jorovića je koštala i karijere... Ono, po čemu su to oni gori od ostalih naših asistenata i pomoćnika svih ovih godina?!
Ili mora sve da se opljune, kao strine s Kalenić pijace.

 

Pa ono, Simon osim sto ne zna da radi posao za koji je placen i sto je upitno dal zna tablicu mnozenja, vrlo je sposoban u pravljenju abrova, burgijanju trenera i izmisljanju glupavih prica. I to mu nije prvi put. 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Covic majstor svog zanata, namerno je ovo uradio da vi izazvao epski hajp i uperio svetla velike pozornice ka sebi, u novembru, a ne u julu avgustu, kad realno nikom nije do kosarke, vec do mora i letovanja. 

 

Vazno je da se uspostavi red i rad i disciplina, da budu krvava koljena kosarkaski gledano, kao kod Deje, nemam ocekivanja neka trenutno sto se tice trofeja u ABA ligi, mora da se vidi sta i kako moze da izvuce od ovog tima. Vazno je da ekipa zalici na TIM, za ostalo cemo lako. 

 

A uvek postoji i da cuvena divlja karta, ako je drzava platila ovima, moze i Covicu. A mogao bi Bodiroga da pogura malo, iako naginje ka Robiju, u interesu srpske kosarke je da imamo dva kluba tamo, nemam nista protiv i sto su Partizanu dali divljakusu ove sezone, sta fali, odlicna promocija za Grad Beograd i drzavu Srbiju. 

Samo to treba pametno da se iskoristi, bez nekih niskih bocnih udara i jednih i drugih. 

 

Naravno, to je sve bliza dalja buducnost, mozda ovaj tim ( a mislim da je tako ) ima mnogo mnogo veci potencijal od ovoga do sada pruzenog i vidjenog na terenu. 

Link to comment
Share on other sites

 
Pa ono, Simon osim sto ne zna da radi posao za koji je placen i sto je upitno dal zna tablicu mnozenja, vrlo je sposoban u pravljenju abrova, burgijanju trenera i izmisljanju glupavih prica. I to mu nije prvi put. 
E jbg, znači burgija trenera i tako burgija i sebe, jer sa trenerom uglavnom ide i stručni štab. Mislim, toliko glupi nisu nii oni koji ne znaju tablicu množenja.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Markoss said:

 

Pa ono, Simon osim sto ne zna da radi posao za koji je placen i sto je upitno dal zna tablicu mnozenja, vrlo je sposoban u pravljenju abrova, burgijanju trenera i izmisljanju glupavih prica. I to mu nije prvi put. 

Ovo blage veze nema sa istinom. Nije bilo nikakvih izmišljanja priča pošto je "trener" vlada toliko bio loš da se samo čekalo da se onaj iz ćoška probudi. Da je bio pravi trener ne bi prihvatio početnike za pomoćnike ali ugovor na tri godine je primamljiv za svakog karijeristu. Što se abrova tiče u KKCZ je za to zadužen vujčin i uvek podobni Šone. Oni su i po banović strahinji i svuda gde treba da se pusti priča.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, mister-no said:
17 minutes ago, Markoss said:
 
Pa ono, Simon osim sto ne zna da radi posao za koji je placen i sto je upitno dal zna tablicu mnozenja, vrlo je sposoban u pravljenju abrova, burgijanju trenera i izmisljanju glupavih prica. I to mu nije prvi put. 

E jbg, znači burgija trenera i tako burgija i sebe, jer sa trenerom uglavnom ide i stručni štab. Mislim, toliko glupi nisu nii oni koji ne znaju tablicu množenja.

 

Simonovica je na klupu postavio Covic, a ne Jovanovic. Nema Simon veze s ovim, sve i da ga sklone da ne sedi na klupi, dobice funkciju u FMP-u ili u mladjim kategorijama, tako da je on zasticen fino. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Lazic i Simonovic su ljudi od poverenja u Covicevom master planu. Sta zatrazi od njih, to ce i uraditi. Posebno se to odnosi na Lazica, koji ce i nakon karijere, biti sasvim sigurno u vrhu upravljacke strukture , ako to zeli. Ili u najgorem slucaju u FMP.
Lazic je skoro 15 sezona u FMPu i Zvezdi, moglo bi se reci, kucni prijatelj sa Covicem, grubo receno " na prs' u bulju" sa njim. 

Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, mister-no said:

Ne znam šta su vam skrivili Simonović i Jorović, mislim oni niti se šta pitaju niti su mogli nešto da useru.. Naši su bivši igrači, prilično uspešni, stigli do reprezentacije, Jorovića je koštala i karijere... Ono, po čemu su to oni gori od ostalih naših asistenata i pomoćnika svih ovih godina?!
Ili mora sve da se opljune, kao strine s Kalenić pijace.

 

Jorović ništa, nemam pojma šta zna a šta ne, ali što se Simona tiče, par puta sam ga (nesrećom) slušao u nekim intervjuima, čovek  ima vokabular od 100 reči.

Mogao bih da se opkladim da ovog trena mogu da nacrtam više (smelenih) akcija od njega, da nam obojici daju tablu i kažu crtajte, imate dva minuta fore.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...