Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

Sad će Ćoki da objavi da smo pokušali sve da dovedemo Duška, pokazaće sms, ali da je odbio naše više nego povoljne finansijske uslove za naše prilike, ali bez brige.. Simonović će obavljati funkciju trenera par nedelja dok se Šakota vrati iz Sokobanje sa terapije.

  • Like 6
  • Ha-ha 7
Link to comment
Share on other sites

Nisam listao i ne znam da li je neko pominjao scenu iz Tau Keramike, kada je Ivanović trenirao Macijauskasa koji je krenuo da povraća na treningu. 

 

I pita ga Ivanović - gde si krenuo, a ovaj će - u toalet da povraćam... A Ivanović mu kaže: imaš ovde kofu, povraćaj pa nazad na trčanje, da ne gubimo vreme sa odlascima u toalet....

 

Ali niti mi imamo kalibar Macijauskasa u timu, niti smo Tau Keramika, niti je Ivanović onaj Ivanović od pre 20 godina, a ni ova košarka nije kao ona. Tako da je sve to zajedno jedna mehčina na kvadrat.

 

Pri tome, zaista ne mislim da je doktor robotike iz Železnika budala, ali se izborom Jovanovića sapleo na isti kamen o koji se saplitao i kada je postavljao Lazića i Alimpijevića. A svi znamo šta je onaj koji se dva puta saplete o isti kamen...

 

U Čovićevom slučaju, čak tri puta.

 

Čak se i videlo u kadrovima iz Pionira, posmatrajući Čovićevu facijalnu ekspresiju protiv Zadra i neuobičajene grčeve na njegovom licu da je svestan kraja Jovanovićeve ničim izazvane misije u CZ. I neko bi možda pomislio - tako mu i treba kad ga je birao, pa neka sad guta žabe dok gleda stotku od Zadra usred Beograda...

 

Ali ja ipak ne bih išao toliko daleko i ne bih merio rep ostarelom i zanemoćalom vuku. Ipak je to čovek koji se nalazi u predvorju doline staraca i ne treba likovati nad sudbinom starog čeljadeta..

Edited by Nek grmi jako
  • Like 9
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Micko81 said:

Duško Ivanović je moj rođak i ja ti mogu potvrditi da je teška ciganštura

Bjelopoljac? 

8 minutes ago, Nek grmi jako said:

Nisam listao i ne znam da li je neko pominjao scenu iz Tau Keramike, kada je Ivanović trenirao Macijauskasa koji je krenuo da povraća na treningu. 

 

I pita ga Ivanović - gde si krenuo, a ovaj će - u toalet da povraćam... A Ivanović mu kaže: imaš ovde kofu, povraćaj pa nazad na trčanje, da ne gubimo vreme sa odlascima u toalet....

 

Ali niti mi imamo kalibar Macijauskasa u timu, niti smo Tau Keramika, niti je Ivanović onaj Ivanović od pre 20 godina, a ni ova košarka nije kao ona. Tako da je sve to zajedno jedna mehčina na kvadrat.

 

Pri tome, zaista ne mislim da je doktor robotike iz Železnika budala, ali se izborom Jovanovića sapleo na isti kamen o koji se saplitao i kada je postavljao Lazića i Alimpijevića. A svi znamo šta je onaj koji se dva puta saplete o isti kamen...

 

U Čovićevom slučaju, čak tri puta.

Pa uporan covek

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Nek grmi jako said:

Nisam listao i ne znam da li je neko pominjao scenu iz Tau Keramike, kada je Ivanović trenirao Macijauskasa koji je krenuo da povraća na treningu. 

 

I pita ga Ivanović - gde si krenuo, a ovaj će - u toalet da povraćam... A Ivanović mu kaže: imaš ovde kofu, povraćaj pa nazad na trčanje, da ne gubimo vreme sa odlascima u toalet....

 

Ali niti mi imamo kalibar Macijauskasa u timu, niti smo Tau Keramika, niti je Ivanović onaj Ivanović od pre 20 godina, a ni ova košarka nije kao ona. Tako da je sve to zajedno jedna mehčina na kvadrat.

 

Pri tome, zaista ne mislim da je doktor robotike iz Železnika budala, ali se izborom Jovanovića sapleo na isti kamen o koji se saplitao i kada je postavljao Lazića i Alimpijevića. A svi znamo šta je onaj koji se dva puta saplete o isti kamen...

 

U Čovićevom slučaju, čak tri puta.

 

sve se slažem ali ujedno i verujem da duško ivanović može da se promeni, a ujedno gledam tom thibodeaua kkao fejkuje da se promenio.

ivanović je dobar euroleague trener ako bi uspeo da se prilagodi današnjem kontekstu. to još uvek ne znamo, tako da bi ova akvizicija mogla biti sve od nula do strava.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Inace, ne bih ja toliko kukao nad zlom sudbinom Jovanovica, tip sad moze tri godine da sedi i ne radi nista, a novac samo stize na racun.

 

Naravno, novi trener takodje kosta (i te kako!), pa mi je zanimljivo kako ce sad da se opravda onaj standardan narativ "Partizan se gura da bude sampion, imaju mnogo veci budzet".

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Kosjan Willavić said:

Nisam znao da je Ivanovic zvezdas?

nisam ni ja znao to a pratim basket već 45 g. i gledao sam ga uživo nekoliko puta. ali da je bio opaki prangijaš to jest. sigurno jedan od top 5 u bivšoj nam državi.

Edited by bodo
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, goldberg said:

Inace, ne bih ja toliko kukao nad zlom sudbinom Jovanovica, tip sad moze tri godine da sedi i ne radi nista, a novac samo stize na racun.

 

Naravno, novi trener takodje kosta (i te kako!), pa mi je zanimljivo kako ce sad da se opravda onaj standardan narativ "Partizan se gura da bude sampion, imaju mnogo veci budzet".

Sumnjas u coveka koji gostuje na Pinku i Hepiju? 

Link to comment
Share on other sites

Sto se tice potvrde dal je potpisao zaista ne znam a i da znam sigurno ne bih prenosio.Dusko je rodjen u BP ali su svi njegovi rodom iz Doljana iz Kuča,a moja prababa od tih njegovih Ivanovića.Sa njim po odavno nisam u kontaktu ,doduše danas ljudi najrođeniji pa prekinu kontakt.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Da se podsetimo...

Duško Ivanović je i 1989 i 1990 kao kapiten Jugoplastike podigao pehar Evropskog Kupa Šampiona. Za ove mladje...bio je kapiten Kukoču, Radji, Saviću, Sretenoviću...

Pored "divljeg" Vildoze trenirao je i najvećeg ,,divljaka" na ovim prostorima koji sa njim na klupi Taukeramike osvaja ACB ligu, kup kralja i dostiže pik svoje karijere - tri puta najbolji strelac EL.

ACB ligu kao trener osvaja tri puta a treći put sa Baskonijom 2020 pobedivši u plej ofu Karijevu Barselonu. 45ed6f6c8faa77e142efa86335681b62.jpg

















  • Like 15
Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, Nek grmi jako said:

Ali ja ipak ne bih išao toliko daleko i ne bih merio rep ostarelom i zanemoćalom vuku. Ipak je to čovek koji se nalazi u predvorju doline staraca i ne treba likovati nad sudbinom starog čeljadeta..

 

Evo meni suza sama krenula a8af88d030c304b64122ebcde6b734fe.gif

  • Like 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Micko81 said:

Sto se tice potvrde dal je potpisao zaista ne znam a i da znam sigurno ne bih prenosio.Dusko je rodjen u BP ali su svi njegovi rodom iz Doljana iz Kuča,a moja prababa od tih njegovih Ivanovića.Sa njim po odavno nisam u kontaktu ,doduše danas ljudi najrođeniji pa prekinu kontakt.

Bijelopoljci su vecinom Zvezdasi, Anto Drobnjak, Vladimir Batez, Dusko Ivanovic, Dragan Bogavac... Malo li je za tako malen grad. 

 

Malo kvare prosek Nikola Pekovic i Predrag Drobnjak, al dobro, savrsen grad ne postoji😏

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

@Laki21,

 

nema potrebe spuštati na nepriličan nivo fenomen ostarelih osoba.

 

To je ionako stvar ličnog senzibiliteta, a meni je uvek nekako žao onih koje polako ali sigurno napuštaju životni sokovi. I onda sam po automatici blaži prema takvima, možda i zato što se i sam neumitno bližim tome dobu.

 

To, naravno, ne znači deklarativno aboliranje od svega i svačega, o čemu će odlučivati nadležni onoga trenutka kada ova država na sebe navuće plašt prava i zakona, ali je i pir nad njegovim ostarelim telom i duhom po mom skromnom mišljenju sasvim nepotreban. Jer, dovoljan mu je teret lošijeg zdravlja i otežalog sprovođenja životnih navika, pa najbolje da se i ja sad iživljavam nad tim usahlim organizmom, a pogotovo da učestvujem u sajber kamenovanju koje je, btw, ionako jalova onanija po samome difoltu.  

 

Nebojša dr robotike Čović silazi niz merdevine, i kao takav silazi i iz mog skromnog fokusa spuštajući se ka njegovom dnu. I to je sasvim dovoljno za reći.

 

 

 

 

Edited by Nek grmi jako
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, Nek grmi jako said:

Ali ja ipak ne bih išao toliko daleko i ne bih merio rep ostarelom i zanemoćalom vuku. Ipak je to čovek koji se nalazi u predvorju doline staraca i ne treba likovati nad sudbinom starog čeljadeta..

 

O kome pricas, o Ivanovicu?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...