Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

Da napišem i ja nešto vezano za našeg trenera što verovatno neće biti popularno sudeći po trendu na ovoj temi.

 

Pre neki dan sa kolegom razmenim par reči oko basketa, navija za Partizan ali ne stiže od porodičnih obaveza da isprati sve kako bi hteo. Između ostalog mi reče da je igrao sa Vladom Jovanovićem u juniorima Beobanke. Reče da su bili saigrači par godina. Vlada je igrao pleja pa se polako prebacio na dvojku. Opisao ga je u superlativu, sa izuzetnim ljudskim karakteristikama, izuzetno radnog i posvećenog košarci. Kaže da je pričao sa njihovim bivšim trenerom, da li reče Mirković, koji je bio oduševljen i ponosan i da od Vlade očekuje da će biti dobar i uspešan trener.

 

Meni je ovo bilo dosta da otvorim Vladi veliki kredit kod mene. Prvi mali kredit je dobio kada sam video na pripremnim utakmicama da ekipa odigra zadnji napad onako kako je on nacrtao i poentira.

  • Like 9
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Ефес

ПАНАТИНАИКОС

Басконија

Реал

БАЈЕРН

Монако

Фенер

 

Две кући и пет у гостима.

 

Пре почетка сезоне са све Недовићем и да се нико други није повредио очекивао би можда у гостима само против Басконије да имамо шансе али кад сам видео шта ради овај Хауард дефинитивно је спласнуо и тај оптимизам јер смо без Недовића и ровитим Добрићем и Марковићем.

 

Наравно очекивао сам победу против Панатинаикоса и једини кикс овде је пораз против њих јер изгледају лоше на почетку, Бајерн има 0 4 али опет добра су екипа и губили су у неизвесним завршницама, али играмо кући и увек код куће очекујем да одиграмо са већом енергијом и наравно да победимо. 

 

 

АСВЕЛ 

Алба

МАКАБИ

ВИРТУС

Партизан

ЖАЛГИРИС

АРМАНИ 

 

Пет кући две у гостима. 

 

Мислим да ће се тек у ових седам утакмица видети права слика екипе и колико може она заправо. Волео бих да Недовић буде ту и да видимо са њим на паркету где смо и коликл заправо можемо. 

 

Највећи проблем је Адамс јер је он требао баш у изостанку Недовића да буде главна и ударна игла у нападу са још већим простором, али је заказао и нисмо имали тог једног који ће да погађа када нам не иде добро. Недовић ће бити тај кад се врати Вилдоза ће повезати редове посебно јер је јако опасан и у шуту за 3 из дриблинга па ће остајати и више простора за друге играче и у рекету и за 3 ако га удвајају али такође и игре из пика. 

 

Марковић и Ивановић немају неки шут за 3 и са полу дистанце, заправо Ивановић има али не показује у Евролиги, и онда настане проблем не можемо по 3 4 5 минута да постигнемо кош. 

 

Подршка Влади, срећно момцима вечерас па нека се понови Перо Антић! 

 

Edited by СамоТи3
  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Sam B said:

 

Bukvalno baceno vreme da se ovo gleda. Cak je i Radonja nesto umeo da kaze, a on je opasno mutav u izjavama. Uzas.

 

Mislim, pita te covek KADA ce Nedovic da igra, a odgovor je "Pa sigurno da je Nemanja vazan deo ekipe." Aupickumaterinu.

 

eto, kod radonje je to simpatican detalj, deo njegovog zivopisnog karaktera, kod vlade je to ne sme da kaze jer chovo rukovodi.

 

zasto panatinaikos ne plodi surovo po evroligi, ako je radonjic toliki majstor? 

mozda je u zvezdi imao 2 puta bolju ekipu od ove. zasto scariolo i zeljko imaju negativan skor? meni je to sve misterija.

1 hour ago, Naša posla 2.1 said:

Očekujem od Vildose “Kvinsi Miler uticaj” na ekipu…

 

Srećno momci večeras!!!

 

#ZVEZDAIZNADSVIH

 

miller je bio euroleague kevin durant te sezone ali ti nastavi da ocekujes od beka takav uticaj.

Edited by uini
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

uz sve probleme koje imamo, jos nam je samo ovakav raspored treba.

efes, autsajderi teski. pao favorit solidan. baskonija ausajder solidan. real opet teski autsajder.

bajern, tu cemo biti favoriti i to je bukvalno must win tekma, kao juce komsijama. 

slede monaco i fener u gostima, u obe smo solidno do teski ausajderi.

znaci bajern je must win po svaku cenu inace mozemo i na 0-7. 

u naredna cetiri meca dve pobede da izvucemo i da pevamo.

 

posle toga ipak sledi mnogo laksi raspored. od 17. novembra i asvela do 27 januara i revansa sa komsijama kuci imamo 9 tekmi kuci a gostujemo albi, partizanu, olimpijakosu, valensiji i zalgirisu. tu nam je nekih 7-8 pobeda minimum ako kanimo biti u igri za 8. u gostima cetiri protivnika po meri, moze da se trazi brejk. kuci zna se u svakoj idemo na pobedu, a protiv svih osim barse i reala cemo biti bar blagi favorit. 

veliki je kiks pao.

 

svaki brejk zlata vredan. 

 

naravno pre svega toga projektovani prvi igrac tima bi mogao da se pojavi na parketu i vildoza da se bar malo usemi. 

utakmicu po utakmicu, druge nema. izvesno los start u el nam ne sme predstavljati opterecenje, mada jasno je da nam je svima tesko sad na 0-3 (izvesnih 0-4) i veoma los raspored. 

pa jos i prenatrpan roster i cinjenicu da je otisao najvoljeniji trener u istoriji kluba a dosao vesnin pocetnik. sve to stoji, ali jedino sto mozemo je da verujemo u tim i da damo podrsku.

sezona je tek pocela, sto bi vesna rekla ne moze da svane pre jutra.

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Sam B said:

 

Bukvalno baceno vreme da se ovo gleda. Cak je i Radonja nesto umeo da kaze, a on je opasno mutav u izjavama. Uzas.

 

Mislim, pita te covek KADA ce Nedovic da igra, a odgovor je "Pa sigurno da je Nemanja vazan deo ekipe." Aupickumaterinu.

 

Kako zna da je vazan dio ekipe?! 

Mogao je tako reci i da je Lebron vrlo vazan dio ekipe iako nije odigrao ni minut za Zvezdu ove sezone. 😁

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Knipex said:

Da napišem i ja nešto vezano za našeg trenera što verovatno neće biti popularno sudeći po trendu na ovoj temi.

 

Pre neki dan sa kolegom razmenim par reči oko basketa, navija za Partizan ali ne stiže od porodičnih obaveza da isprati sve kako bi hteo. Između ostalog mi reče da je igrao sa Vladom Jovanovićem u juniorima Beobanke. Reče da su bili saigrači par godina. Vlada je igrao pleja pa se polako prebacio na dvojku. Opisao ga je u superlativu, sa izuzetnim ljudskim karakteristikama, izuzetno radnog i posvećenog košarci. Kaže da je pričao sa njihovim bivšim trenerom, da li reče Mirković, koji je bio oduševljen i ponosan i da od Vlade očekuje da će biti dobar i uspešan trener.

 

Meni je ovo bilo dosta da otvorim Vladi veliki kredit kod mene. Prvi mali kredit je dobio kada sam video na pripremnim utakmicama da ekipa odigra zadnji napad onako kako je on nacrtao i poentira.

 

Lepa prica ali dalek je put od marljivog juniora do uspesnog trenera. Ne mislim nista lose o njemu kao coveku, prihvatio se posla jer veruje u sebe i to je ok, isto tako treba da bude covek i ako vidi da ne ide da to kaze i prepusti onda nekom drugom. 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...