Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

9 minutes ago, berti said:

Jbt, vrapci na grani znajubda Jovanovic pre ili kasnije mora da odleti. Pa jebemu, menjaj ga odmah dok se nesto moze popraviti. Nije mi ni on jasan, pa budi covek i sam daj ostavku.

Koga ce da dovedu da ga zameni, kad niko pre njega nije hteo na Zvezdinu klupu?

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Redstar0356 said:

Je l ovo ozbiljno mislite ili se sprdate? Niko nije hteo da trenira evroligasa?

Možda niko nije hteo po uslovima koje je postavio/ponudio gazda Čova-

Edited by Siki
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, berti said:

Jbt, vrapci na grani znajubda Jovanovic pre ili kasnije mora da odleti. Pa jebemu, menjaj ga odmah dok se nesto moze popraviti. Nije mi ni on jasan, pa budi covek i sam daj ostavku.

Sacekao bih ja, da vidimo kako ce ekipa da mu izgleda kada je tu glavni projektovani igrac. Do Decembra,Januara pa da vidimo gde smo... 

Link to comment
Share on other sites

Covic kaže kontaktirali su Lasa,Laso kaže da nije bilo kontakata.Onda dovodi Jovanovića i njegove pomoćnike Simonovića i Jorovića.A šta je suština moje priče da Čović je od samog početka znao da će Jovanović biti trener i da su sve ostale priče toliko providne da to i čavke znaju.Braćo Cigani neka nam je bog u pomoći u ovoj sezoni....

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Micko81 said:

Covic kaže kontaktirali su Lasa,Laso kaže da nije bilo kontakata.Onda dovodi Jovanovića i njegove pomoćnike Simonovića i Jorovića.A šta je suština moje priče da Čović je od samog početka znao da će Jovanović biti trener i da su sve ostale priče toliko providne da to i čavke znaju.Braćo Cigani neka nam je bog u pomoći u ovoj sezoni....

Što, jel idemo u rat da se gine :classic_smile:

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Manoly said:

Mislim da niko od kandidata nije zeleo da dodje, jel to neki problem posto praksa nije drugacije pokazala.

S obzirom da je drugi kandidat bio Laso, nije tesko  za poverovati. 

Vodjenje kluba u fazonu 

 

,,Nece da dodje Stef Kari, daj onda Uskokovica'' npr

 

U El postoji samo 18 ekipa, nema sanse da je jedino Vlada Jovanovic zeleo da dodje a da nismo mogli da navatamo nekog boljeg trenera. Bukvalno, jedino ako je kanditad pored Jovanovica bio samo Laso. 

 

 

37 minutes ago, Siki said:

Možda niko nije hteo po uslovima koje je postavio/ponudio gazda Čova-

E vidis to je vec moguce ako je uopste i kontaktirao nekog osim Jovanovica. Svaki iole normalan covek bi se pokupio posle dolaska Raduljice.

Link to comment
Share on other sites

Od pocetka sam protiv toga da se ekipa da u ruke neiskusnom treneru koji ni u ABA nije napravio nesto.

Mozda je Vlada dobar i strucnjak i lik, ali to jos nije pokazao i trebace mu puno vremena. On ni FMP nije vinuo u neke visine. Dao je ostavku na 2-6 u ABA ligi.

 

Ima jedan koji je dao ostavku u Zvezdi a koji mislim da bi bio bolje resenje.

 

Spoiler

2016127_zvezdafener-34_ls.jpg

 

 

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, berti said:

Jbt, vrapci na grani znajubda Jovanovic pre ili kasnije mora da odleti. Pa jebemu, menjaj ga odmah dok se nesto moze popraviti. Nije mi ni on jasan, pa budi covek i sam daj ostavku.

Neće on nigde 

  • Like 2
  • Love 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

...trener kojeg Čoki iskopa da u sred sezone preuzme ovako prebukiran i konfuzan roster sa verovatnim skorom 2-10...taj zasigurno ima ozbiljan problem sa kockanjem...rospija ga skoro ošurila u brakorazvodnoj a fetiš mu je da ranom zorom tera disko rošule u hot-dog kostimu...i onda kad razmisli malo...šta mu teško.

Svaka EL sezona mora da ima jedan prošlogodišnji Himki. E sad jebiga...to mesto je silom prilika upražnjeno.

Uzged, nema smisla zvocati Nedoviću što je prihvatio dil koji se ne odbija. Domaći igrač i reprezentativac koji je dobio rekordnu ponudu da u matičnom klubu nakon trogodišnjeg ugovora završi respektabilnu karijeru. Ono baš topla sportska i domaćinska priča...a cifra je ionako iz foldera helikopterski novac...tako da teraj ne brigaj.





  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, Devil In My Pants said:

Ubedjen sam da ce Jovanovic ostati do kraja ove sezone i da ce sl sezone dovesti Alimpija ponovo..to je Covic. 50g kosarke i pojma nema i dalje.

 

Sad kad je vlast pogurala kkp kao njega pre..ta nesposobnost se lakse vidi.

 

Doduše, treba priznati da nikada nismo bili pogurani ni blizu u toj meri.

  • Like 5
  • Thanks 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...