Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

On 10/8/2022 at 12:04 PM, Kankkunen said:

FeiR7VyXkAAg8NQ?format=jpg&name=large

Uh ... :classic_smile:

Kvalitetan bek, ali running back za neki tim americkog fudbala 😄 

 

 

On 10/8/2022 at 4:18 PM, pavijan2 said:

jel trac ili istina da se Neda pojavljuje protiv Panatinaikosa?

Sanse su 50% da ce igrati, 100% da nece. 

  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

Quote

 

Nepunih mesec dana pošto je stigao u podgorički sastav, Eron Vajt se vraća u Beograd i dolazi na megdan Crvenoj zvezdi. Svestan da zvezdašku javnost verovatno najviše zanimaju razlozi prekida saradnje pre vremena, zamolio je da ipak ne otvaramo to poglavlje, iz poštovanja prema doskorašnjem klubu.

 

Naravno, bio je raspoložen da iznese svoja razmišljanja o vremenu provedenom u Zvezdi, Beogradu i Srbiji...

 

Ništa se nije promenilo, i dalje mogu da kažem samo najlepše stvari o Beogradu i ljudima. Svi su se prema nama ponašali sjajno. Boli me način kako se sezona odigrala za mene, odnosno što je sve počelo sa onom povredom...”, s uzdahom će Vajt za Mozzart Sport. ”Čini mi se da kasnije nijednog trenutka nisam dobio pravu šansu da pokažem kakav sam igrač”.

 

Šta će ti ipak ostati urezano u sećanje iz vremena provedenog u Crvenoj zvezdi?

 

Niko ne može da oduzme sećanje na tri trofeja koja smo osvojili. To je najbolja stvar koja je mogla da se dogodi za sve nas. Osim toga, pamtiću poznanstva i prijateljstva koja sam sklopio sa saigračima i ljudima u klubu. Ne lažem kada kažem da sam u Zvezdi stekao mnogo prijatelja, da smo i dalje u kontaktu, da će tako biti i u budućnosti”, priča momak iz Ohaja i dodaje:

 

Napravio sam i neke divne uspomene sa porodicom, deca su mi bila jako srećna u Beogradu, uživala su u školi, sportu, društvu... Za mene su to najvažnije stvari u životu. Sa porodicom sam proživeo lepu godinu u Srbiji, u klubu sam sa ekipom osvajao trofeje. Za 10, 15 ili 20 godina, kada se budem osvrtao na svoju godinu u Beogradu, neću se sećati povrede ili minutaže, nego lepih uspomena, prijatelja, trofeja, to što sam osetio nešto što malo ko može tokom života... To je ono najlepše što čovek nosi sa sobom”.

 

 

❤️ 

  • Like 15
Link to comment
Share on other sites

Evo da kažem jednu stvar koliko god nepopularna bila među navijačima koji traže sve sada i odmah: bolje sačekati da se igrač zaleči kako treba nego rovitog igrača slati na parket, posebno u ovoj fazi sezone kad još uvek ima gomilu šansi za popravni i kada smo daleko od utakmica za trofeje.

 

Što se utakmice sa Podgoričanima tiče, očekujem da demonstriramo onu tananu razliku između skromnog evroligaša ali ipak evroligaša i evrokup tima. Mislim da je to dovoljno za neku single digit pobedu ali ne bih pravio dramu ni ako izgubimo jer je Budućnost jedan od 3 rivala u ABA ligi koji svakako može da nas pobedi u jednoj utakmici.

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, Chaos Is Me said:

Evo da kažem jednu stvar koliko god nepopularna bila među navijačima koji traže sve sada i odmah: bolje sačekati da se igrač zaleči kako treba nego rovitog igrača slati na parket, posebno u ovoj fazi sezone kad još uvek ima gomilu šansi za popravni i kada smo daleko od utakmica za trofeje.

 

Što se utakmice sa Podgoričanima tiče, očekujem da demonstriramo onu tananu razliku između skromnog evroligaša ali ipak evroligaša i evrokup tima. Mislim da je to dovoljno za neku single digit pobedu ali ne bih pravio dramu ni ako izgubimo jer je Budućnost jedan od 3 rivala u ABA ligi koji svakako može da nas pobedi u jednoj utakmici.

U tom slucaju drama je zagarantovana, pasce forum. 

 

Nego sad procitah da Hollinsa Makabi nije registrovao za Izraelsku ligu?

Edited by Miki28
typo
Link to comment
Share on other sites

Mislim da niko ne traži da igrač igra sa povredom koja nije sanirana, nego smo frustrirani konstano promašenim prognozama o oporavku/povratku igrača.

Prošle sezone to je bila masovna stvar, sad imamo situaciju sa Nedovićem. Jasno da se oporavak nekad iskomplikuje, ali valjda to ne može da se desi svaki put.

Ili neka se nauče da bude konzervativni u prognozama, a ne kao Nedović koji je najavljivao da će biti top fit na početku sezone. 

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, quentin said:

Mislim da niko ne traži da igrač igra sa povredom koja nije sanirana, nego smo frustrirani konstano promašenim prognozama o oporavku/povratku igrača.

Prošle sezone to je bila masovna stvar, sad imamo situaciju sa Nedovićem. Jasno da se oporavak nekad iskomplikuje, ali valjda to ne može da se desi svaki put.

Ili neka se nauče da bude konzervativni u prognozama, a ne kao Nedović koji je najavljivao da će biti top fit na početku sezone. 

U pravu si za Nedovica, ali to je on izjavio, ne neko iz kluba. Mislim da se ovde mesaju neke stvari. Kao i za mnogo toga na forumu neko nesto izjavi i to se prihvati kao cinjenica. Ja se ne secam da je neko iz kluba davao prognoze oko oporavka igraca (moje misljenje je da bi trebalo, ali to El timovi uglavnom ne rade).

E sada, nas je problem sto uzmemo misljenje xy forumasa kao zdravo za gotovo.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Achtung! said:

Kako bi Holins sjajno legao na ovaj roster!

Nema sanse. Igrao je vec za Makabi i ne bi mogao za nas do polusezone. Inace bi mogao  samo umesto Holanda, a ako bi vec menjali Holanda ja sam pre za to da se dovede neki plej ili bek, posto na njegovoj poziciji imamo dosta igraca. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...