Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

1 minute ago, Гаучо said:

Оће некад нешто да се деси?

 

Шалим се знам да неће пре краја сезоне али ме уби ово чекање око Кампаца 

Poceo je da igra Kampaco, istekla nam je kazna, ne znam sta cekas ti batko moj?

  • Like 1
  • Ha-ha 5
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Ističe li ugovor nekom od domaćih igrača koje bi mooožda mogli dovesti na ljeto (Kalinić, Gudurić, Milutinov, Davidovac)? 

 

Topić je odličan, baš me zanima da li će ga Duško poslati u FMP sljedeće sezone ili će ga ostaviti da se bori za minute sa rezervnim plejom (Teodosićem vjerovatno).

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Milko Miller said:

“Čuo sam da Kampaco ostaje u Zvezdi i naredne sezone.” - Luka Pavićević 

Ako je tacno, znaci da se verovatno igra EL i da se pravi dobar tim. Steta sto je Gudura vec potpisao produzenje, a Kalina ima jos jednu god. ugovor. Mada, sve je moguce ako klubovi i igraci imaju interes. Za Guduru tesko, jer je bas jedan od boljih tamo. 

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, СтелаРоса said:

Mozemo se pozdraviti sa Kampacom 😂

Sta je napisao neda1624? Da porast popularnosti imena Adolfo u Buenos Airesu 1950ih jeste sumnjiv??

 

ahaaa nece Kampaco da mu zameri na storiju… ok ok…

 

 

Edited by bosMan_jr
Link to comment
Share on other sites

Pustite vi Cedevitu. Već godinama igra tesne završnice u Bg i dobija komsije bez obzira na roster. Lani su ih dva puta dobili a ove jednom i bili blizu u Bg. Ne leže im nikako. Naravno prvo moraju FMP dobiti. 

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Filbi said:

Ako je ovo tačno, meni je malo nelogično i neozbiljno da se igra polufinale dok četvrtfinale nije u potpunosti završeno. Nama odgovara da igramo jer nećemo imati dugu pauzu ali je baš neozbiljno sve ovo.

Link to comment
Share on other sites

https://kkcrvenazvezda.rs/2023/05/10/crvena-zvezda-meridianbet-buducnost-prva-runda-u-nedelju-od-19-30-casova/

 

 

Quote

Košarkaši Crvene zvezde Meridianbet igraće prvi polufinalni meč ABA lige protiv ekipe Budućnosti u nedelju 14.05.2023.godine od 19.30 časova u hali „Aleksandar Nikolić“.

Crveno-beli su do polufinala stigli nakon dve sigurne pobede protiv ekipe Zadra, dok je Budućnost u četvrtfinalu takođe u dva meča savladala ekipu Mege.

Karte za ovu utakmicu biće puštene u prodaju od srede u 12 časova na svim prodajnim mestima „Tickets.rs“ kao i online po standardnim cenama koje važe cele sezone za regionalno takmičenje.

Na dan utakmice, karte će se prodavati od 14 časova na blagajnama hale, pa do početka meča.

KK Crvena zvezda Meridanbet i u narednim danima oglasiće se sa svim važnim informacijama koje se tiču prve polufinalne utakmice.

 

Edited by Filbi
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Čočo said:

Ako je ovo tačno, meni je malo nelogično i neozbiljno da se igra polufinale dok četvrtfinale nije u potpunosti završeno. Nama odgovara da igramo jer nećemo imati dugu pauzu ali je baš neozbiljno sve ovo.

Zasto neozbiljno? 

I u NBA se igraju serije koje mogu da se igraju a onda druga serija gpeda da se sto prije izjednaci. 

Vcrs ce se znati sta ce komsije uraditi ( ako prodju zna se kad je f4 ) tako da vjerujem da postoji neki raspored koji jos nije zvanican. Svakako da ocekujem da komsije odigraju bar 1 mec za vikend ( vrvt ponedeljak ) nevezano dal prodju ili ne.

Edited by Miki28
Typo
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Drug Crni said:

@Dropkick Murphysjesi uplatio kinticu na komšije?

Naravno. Još u petak. Jedan ugledni forumaš može da potvrdi da sam dao najviše para za jednu uplatu u svojoj istoriji 😁

Na fantaziju ubačen Panter + Željko kao trener, izbačen Tavares. 

Mislim da nisam mogao ništa više od jinxa da uradim. 

  • Like 2
  • Love 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...