Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

7 hours ago, uini said:

 

finansiranje sporta, tj kosarke je kikiriki za lovu koja se preusmeri i mazne. meni za razliku od goldberga to bahacenje sa basketom nije ni 17a tema srbije. a ni treca sto se tice "sporta".

 

zvezda i partizan dobijaju goleme pare za kosarkaski kontekst ali u kontekstu srbije, toliko je bajatovic uzeo u drugom delu karijere otprilike ( :

Potpuno se slažem, samo što to tade baš sad, kao da ranije nije moglo,  ali i  ranije nije bilo tako vazno da skrenu paznju sa gorućeg

 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Poseidon said:

Potpuno se slažem, samo što to tade baš sad, kao da ranije nije moglo,  ali i  ranije nije bilo tako vazno da skrenu paznju sa gorućeg

 

 

zato što je došao željko, koji, kao što rekoh, može da bude ovakav i onakav za zvezdaše ali je istinska institucija, za razliku od wannabe dulete vujoševića.

jebiga, đeljko coach, savić sportski direktor.

 

berti će sad verovatno da mi jebe mater ali ja i to vidim kao pozitivno za zvezdu, u smislu podizanja lestvice u načinu bavljenja stvarima. 

okej, doveo si kampaca, sad porazmisli kako da zadržiš i duška i njega a to neće ići sa floskulama i dovitljivim a zajedljivim komentarima na konferencijama za štampu i hepiju.

 

radi svoj posao čovo i dokaži da ima neke razlike između mene, random fana zvezde sa interneta i tebe, inžinjera košarke, 50 godina starog staža.

  • Like 6
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, kendrick said:

 

Slazem se, za pocetak je bilo bitno pokriti deo oko zadrzavanja ekipe, prica koja se cesto pominje a jednostavno nema uporiste u istini. Razlozi mogu biti svakakvi, a najlakse je Covicu da izadje i kaze nismo imali love, iako potezi u svega par dana u tom trenutku govore sasvim suprotno.

Kampaco je sigurno bio reakcija u nekom trenutku, neki wildcard. Istina je negde izmedju, niko nije zavrnuo slavinu letos kako se dugo verovalo (pa i sada), ali nije se ni u startu planirao Kampacoliki potpis. Sreca u nesreci po vas je bilo to sto se Adams vrlo brzo podvukao na Schilb listi, a osim Kampaca mislim da nije bilo jednog jedinog resenja za koje bi u startu moglo objektivno da se kaze da je improvement. Mozda Henry koji je bio otpusten negde u trenucima kada se i pojavila prica sa Kampacom, a ako se vec otvara prilika za takav potpis, sasvim je logicno da se ispregne i preko nekih limita, iskoristi prilika i spasi sezona. Na kraju dana, Covic je i u proslosti peglao neke doselekcije tako sto su se plate prenosile u naredne sezone.

 

edit: I da, Covic je naravno letos podilazio javnosti pricom da se ispreglo na max da se zadrze Kalinic i Radonjic, to su svi zeleli da cuju. Sada je naravno lakse reci da je eksterni faktor uticao da se oni ne zadrze, takodje nesto sto vecina zeli da cuje. 

Poenta je da smo mi možda imali para da zadržimo igrače , ali nismo imali da nadogradimo ekipu, velika je razlika u ta dva termina. Tim koji je počeo sezonu košta kao prošlogodišnji+ se duguje igračima koji su igrali prethodnu godinu.

 

Znači , moglo je da ostane slično onom od prošle godine što nije odgovaralo ambicijama ni Radonjića ni Kalinića. Dodatno na to prvi sukob Radonjića i Čovića je bio zbog kašnjenja, ubeđen sam da je to kašnjenje uticalo na njegov ponovni odlazak.

Ne fura Čović priču o srpskoj osnovi zbog dobrobiti naše košarke već zbog kašnjenja plata , eskontovanja ugovora i sto čuda. Na kraju su Holins i Volters pokrenuli lavinu sa ELPA , kaznom EL što je pokazatelj da se zaista kasnilo. 

 

Mislim da vi tih problema nemate i vi ste nadogradili ekipu, imali ste 1/9/2022 skuplju ekipu nego 01/09/2021

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, uini said:

okej, doveo si kampaca, sad porazmisli kako da zadržiš i duška i njega a to neće ići sa floskulama i dovitljivim a zajedljivim komentarima na konferencijama za štampu i hepiju.

 

radi svoj posao čovo i dokaži da ima neke razlike između mene, random fana zvezde sa interneta i tebe, inžinjera košarke, 50 godina starog staža.

 

To je to.

Edited by Laki21
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Sector said:

Campazzo, Teo, Topić

Nedović, Kuric

Shields, Dobrić, Lazić

Petrušev, Wiltjer

Davies, Štimac, Kuzmić

 

Kad si se vec okomio na Armani moze i Baron umesto Kurica, a ova dvojica verovatno niko ne bi imao nista protiv.

 

Stvarno sta se dogadja sa FMP-om, ide pod led?

Edited by nunilo
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, nunilo said:

Stvarno sta se dogadja sa FMP-om, ide pod led?

Šta će im ...

Quote

Čovići ruše dve FMP hale i s bivšim direktorom BGD na vodi zidaju velelepni kompleks: Više od 210.000 kvadrata na mestu nekadašnje fabrike.

 

Link to comment
Share on other sites

 

"Za kraj usledilo je pitanje o tome koliko je trener Crvene zvezde zadovoljan ostvarenim rezultatima u najelitnijem evropskom takmičenju.

“Ja sam zadovoljan angažovanjem i predanošću s kojom ovi momci rade. Sa rezultatom nisam zadovoljan jer nismo ušli u top osam. Velika je šteta za ovaj tim, jer da smo ušli imali bi velike šanse da osvojimo. Lako je sad pričati, ali tako mislim” – zaključio je uz osmeh Ivanović."

 

:classic_biggrin: 

Dogodine napadamo El 

Edited by srlepajce
  • Like 5
  • Love 2
  • Ha-ha 6
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, Cooper said:

Pise lepo da im ne igraju ni Beli, ni Vilbekin, ni Buker.

Ja bih rekao da jesu osakaceni.

 

Realno je da to dobijete.

 

 

Znas kako matori, nije nam bas za cimanje da se nadigravamo sad sa Fenerom, zapinjemo iz petnih žila i rizikujemo povrede nosilaca, kad nas cekaju odlučujuce borbe po regionu. Mislim, nemamo nikakve sanse vise za top 8, kapiraš? Ali, ako spakujete neku bratsku ponudu tipa proklizavanje u aba i prepustanje prvog mesta na tabeli za Fenerov skalp, možda bismo mogli da razmislimo, dal da spremamo džebane ili jok.

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, uini said:

 

zato što je došao željko, koji, kao što rekoh, može da bude ovakav i onakav za zvezdaše ali je istinska institucija, za razliku od wannabe dulete vujoševića.

jebiga, đeljko coach, savić sportski direktor.

 

berti će sad verovatno da mi jebe mater ali ja i to vidim kao pozitivno za zvezdu, u smislu podizanja lestvice u načinu bavljenja stvarima. 

okej, doveo si kampaca, sad porazmisli kako da zadržiš i duška i njega a to neće ići sa floskulama i dovitljivim a zajedljivim komentarima na konferencijama za štampu i hepiju.

 

radi svoj posao čovo i dokaži da ima neke razlike između mene, random fana zvezde sa interneta i tebe, inžinjera košarke, 50 godina starog staža.

Ti si kanda predaleko otisao sa ovakvim pominjanjem. Kako god.

Te mantre da nema jake Zvezde bez jakog Partizana i  jake Boke bez jakog Rivera...

Ok, hajde da tu ima nečega u smislu da jacanje velikog rivala tera i tebe da napredujes. I toliko, to je neki maksimum pozitivnosti jacanja KKP. A sad da mi bude drago ili da navijam za njih... Samo jednom u zivotu sam navijao za njih.  A tek da volim da osvoje EL. Ok, svako oseca to sto oseca. Normalna stvar.

Eno, 91. smo mi bili prvaci Evrope u fudbalu. Stvorili smo mocan tim, naterali njih da bolje rade, da dovedu igrače. I bas je njima nesto dobro donela nasa titula. Veciti kompleks, vecito podjebavanje... Ništa pozitivno.

Za ovo ostalo oko Covica se slazem. Samo se bojim da sa njim nema veceg iskoraka. Em je sujetan, em je lud čovek. I da, Zvezda treba da se pribojava sta ce biti kada on napusti klub. Kamen na kamenu nece ostati kao posledica ko zna kakvih potpisanih papira kada je Nebojsa usao u klub.

Link to comment
Share on other sites

Ja ću samo jedan jedini upis povodom prelaznog roka imati jer to mi je jedna od većih želja za sledeću godinu. Ismael Kamagate! Kakav potencijal, kakva fizikalija, kakva zver! Oh, kako bi nam legao kao back up za početak. Uslišite moje želje, mene jednog smrtnika. Odjavljujem se sa prelaznog roka.

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Wingwalker said:

Od Vildoze toliko...ne sumnjam da je već dogovorio prelazak jer grci bi, kao i mi, pre progovorili na dupe nego sačuvali ovako vreli info.

Ostaćemo na nosiocima Neda, Bentil i Dobrić pa ti sad Duki nadogradjuj roster.

 

Koliko god nerealno ovo zvucalo, sasvim realno da ce tako i biti na kraju...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...