Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

5 minutes ago, bodo said:

Misliš ono sa korijenom od minus 1 😁

Ne, misli na one sa korenom od plus dva😂

Ali sad ozbiljno, realne sanse da idemo dalje imamo samo u slučaju da Baskonija izgubi od Fenera, Asvela i Olija, a Zalgiris da izgubi od Makabija, Bajerna i Valensije (mi naravno moramo sve da dobijamo). 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Još jedna gorka pobeda i nemoguće je ne pitati se ponovo i ponovo šta smo mi to igrali kada je trebalo.

 

Evo dobili smo i odgovor da uz raspadnutog Dobrića Holand može da bude više no koristan i da bi on, da je dobio koji minut kada je trebalo u utakmicama gde je ovaj šutirao 7-1 i slično, u stvari najvše profitirao od Kampacovih veština asistiranja.

 

Jezivo je što to nije video onaj ko je trebao, kao ni što šta drugo, no sad je voz otišao i samo možemo da mu mašemo sa stanice.

  • Like 14
Link to comment
Share on other sites

Kad bi Holland igrao ono sto Dobric pokusava, isto bi bio kanta. Jednostavno mi nemamo startnu trojku, svi koji su niska krila u timu su nam u najbolju ruku Evrokup nivo.

 

Holland je danas takodje imao brainfartove, ali nije izmisljao toplu vodu, uzeo je dva suta za tri, pogodio. Dovoljno.

 

Luca Vildoza je potpuno jasno dvojka, ne plej. Daleko korisniji kao dvojka. Deluje mi presporo, ne moze da napravi prednost na ulazu, da li se plasi zbog povrede...moguce.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, John Terry said:

Kad bi Holland igrao ono sto Dobric pokusava, isto bi bio kanta. Jednostavno mi nemamo startnu trojku, svi koji su niska krila u timu su nam u najbolju ruku Evrokup nivo.

 

Holland je danas takodje imao brainfartove, ali nije izmisljao toplu vodu, uzeo je dva suta za tri, pogodio. Dovoljno.

 

Luca Vildoza je potpuno jasno dvojka, ne plej. Daleko korisniji kao dvojka. Deluje mi presporo, ne moze da napravi prednost na ulazu, da li se plasi zbog povrede...moguce.

nikako ne uspeva probiti prvu liniju obrane sta Facu skoro pa po defaultu čini. ja ga isto vidim kao dvojku više

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Raduje pobeda, uprkos tome što nema nikakav takmičarski značaj, ali brine ovo lelemudjenje u odbrani Vildoze, koji nije ni senka onog sa početka sezone. Ubo je par šuteva, podelio 7 asistencija, ali govor tela mu je potpuno čudan i nisam siguran da će se vratiti u onu formu. Kada Facu izadje, Nedovića nema danas (zna li neko šta je u pitanju?), oslanjamo se na vragolana matorog Pefija, ili smo osudjeni na Dobrićeve solo partiture. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, ǝɔɐɟ ǝdɐʇ said:

Raduje pobeda, uprkos tome što nema nikakav takmičarski značaj, ali brine ovo lelemudjenje u odbrani Vildoze, koji nije ni senka onog sa početka sezone. Ubo je par šuteva, podelio 7 asistencija, ali govor tela mu je potpuno čudan i nisam siguran da će se vratiti u onu formu. Kada Facu izadje, Nedovića nema danas (zna li neko šta je u pitanju?), oslanjamo se na vragolana matorog Pefija, ili smo osudjeni na Dobrićeve solo partiture. 

izgleda virus. tako je @Carl Johnson pisao.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, drakon1 said:

Facundo Campazzo mora zavrsiti karijeru u KKCZ (bez da ode negde u medjuvremenu i vrati se kad napuni 40. rodjendan).

Nista od toga,svakako je uzivanje gledati ovog majstora na terenu.

Bas se kajem sto sam Riveira prizeljkivao kod nas,mnogo vise sam ocekivao od njega,retko los igrac😮

Link to comment
Share on other sites

Fina partija sa naše strane. Dobar protok lopte, 20 timskih asistencija, dosta laganih poena i dobrog kretanja bez lopte. 

 

Kampaco je diktirao ritam. Kod njega mi se najviše dopada što nikad ne bira utakmice. Uvijek je spreman da pokida. Baš puca od snage i takmičarskog naboja. 

 

Vildoza je suprotan lik što se tiče mindseta. Večeras je bio dobar, ali i dalje redovno ispada u odbrani. Previše se kocka sa tim pokušajima da ukrade loptu. 

 

Petrušev je opet pokazao koliko može. I koliko god dobar bio, ja nekako imam utisak da on ima još u rezervi, a to će doći sa nekom godinom. Kao da je predodređen da bude jedan od najboljih visokih igrača u Evropi. Nije ni sada toliko daleko, nije baš da EL puca od visokih igrača sa raznovrsnim napadačkim repertoarom.

 

Dodao bih još da Bentil i Martin davaju dobar doprinos u poslednje vrijeme. Bentil nešto duže vremena, Martin polako hvata ritam. To je mnogo bitan faktor za nas. Iz prostog razloga što nam je unutrašnja linija dosta tanja od spoljne.  

 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Ne znam zašto toliki hejt na Vildozu. On nije igrač kao pre povrede ali danas je pokazao opet živost u napadu. On nije imao ovaj procenat šuta za 3 još od pre povrede. Polako se i on diže. Danas 9p(3/4 za 3), 3s, 7a, 1u i 3izg. Za razliku od prethodnih utakmica ovo je veliki iskorak. Lelemud je u odbrani ali znamo da i u tom segmentu može više. Polako, verujmo u momka. Biće i on onaj pravi.

Edited by Čočo
  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Kvaratskhelia said:

Fina partija sa naše strane. Dobar protok lopte, 20 timskih asistencija, dosta laganih poena i dobrog kretanja bez lopte. 

 

Kampaco je diktirao ritam. Kod njega mi se najviše dopada što nikad ne bira utakmice. Uvijek je spreman da pokida. Baš puca od snage i takmičarskog naboja. 

 

Vildoza je suprotan lik što se tiče mindseta. Večeras je bio dobar, ali i dalje redovno ispada u odbrani. Previše se kocka sa tim pokušajima da ukrade loptu. 

 

Petrušev je opet pokazao koliko može. I koliko god dobar bio, ja nekako imam utisak da on ima još u rezervi, a to će doći sa nekom godinom. Kao da je predodređen da bude jedan od najboljih visokih igrača u Evropi. Nije ni sada toliko daleko, nije baš da EL puca od visokih igrača sa raznovrsnim napadačkim repertoarom.

 

Dodao bih još da Bentil i Martin davaju dobar doprinos u poslednje vrijeme. Bentil nešto duže vremena, Martin polako hvata ritam. To je mnogo bitan faktor za nas. Iz prostog razloga što nam je unutrašnja linija dosta tanja od spoljne.  

 

Budu li Bentil i Martin iole ovako korisni, imamo cemu da se nadamo u potencijalnom finalu ABA.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Don Dusko said:

156551637064247169e2dd6735458227_640x452

 

Za one koji ne znaju španski ja ću prevesti - Kampaco daj mi svoj dres, molim te. Slušajući španske komentatore naučio sam španski, a ima uticaja i latinoameričkih serija. Posebno Kasandre. :smiley53:

  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...