Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

Јбт ја се зезам али стварно је сајт тежак клозет. Најгоре је што и "суперлига" од ФСС који има озбиљну лову има исто смеће. Да не могу платити у 21.вијеку да се уреде нормални сајтови, фуј...

 

Али бићемо задовољни да вечерас Тхе Тројка уљепша колоне у статсима, па макар било ограничење стварно на једну сесију.:s_d:

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Константин said:

Јбт ја се зезам али стварно је сајт тежак клозет. Најгоре је што и "суперлига" од ФСС који има озбиљну лову има исто смеће. Да не могу платити у 21.вијеку да се уреде нормални сајтови, фуј...

 

Али бићемо задовољни да вечерас Тхе Тројка уљепша колоне у статсима, па макар било ограничење стварно на једну сесију.:s_d:

Mrzi me da gledam, ali mislim da ranije nismo imali bas neki % za 3 protiv KKP. U poslednjih nedelju-dve % je bio OK, a raduje da Neda krece lagano. Juce Vildoza, Dobric, Neda, jako dobri %. Laza 33, a Pefi je imao 100% uz 2 pokusaja. Ako budemo tu negde kao juce (ekipno 43%), mislim da nam se sigurnost u pobedu povecava. 

Link to comment
Share on other sites

Ja se nadam da ce nas % za 3 biti korektan,ali isto tako mislim da to iskljucivo zavisi od Nedovica i njegove selekcije suta. Dakle,ako bude uzimao suteve koje treba da uzima(spot up,iz povratnih pasova),mi problema necemo imati. E sad,ako krene da uzima suteve iz step back-a sa bacakanjem nogu,nece biti dobro.

Edited by Kiflice
Greska u pravopisu
Link to comment
Share on other sites

Mene jako zanima kako će Facu da izgleda večeras, posebno naspram Exuma. Martin je nažalost van forme potpuno, a kad se uzmu u obzir i ostali naši centri, mislim da će nas Lessort standardno razvaliti. Međutim, na bekovima sad imamo toliko opcija a oni su ipak kratki za 2 bitna stranca, gde je posebno teško nadomestiti ono što Papapetrou pruža u odbrani. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Chaos Is Me said:

Mene jako zanima kako će Facu da izgleda večeras, posebno naspram Exuma. Martin je nažalost van forme potpuno, a kad se uzmu u obzir i ostali naši centri, mislim da će nas Lessort standardno razvaliti. Međutim, na bekovima sad imamo toliko opcija a oni su ipak kratki za 2 bitna stranca, gde je posebno teško nadomestiti ono što Papapetrou pruža u odbrani. 

 

Madar im je bitan koliko i nama Dzoni, rekao bih non faktor.

 

Papapetru će im faliti u odbrani ali ne vjerujem da takvu ekipu može jedan igrač na poremeti.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Chaos Is Me said:

Mene jako zanima kako će Facu da izgleda večeras, posebno naspram Exuma. Martin je nažalost van forme potpuno, a kad se uzmu u obzir i ostali naši centri, mislim da će nas Lessort standardno razvaliti. Međutim, na bekovima sad imamo toliko opcija a oni su ipak kratki za 2 bitna stranca, gde je posebno teško nadomestiti ono što Papapetrou pruža u odbrani. 

Madar je prosli derbi igrao 4min.S obzirom koliko nam inace Exum pravi problema ,a sada ce jos vise biti koristen zbog Fakunda, Madar i da je u 12 mozda ne bi dobio ni minuta.Minut ili 4min on je susta suprotnom njihovom bitnom igracu protiv nas.

Umesto ovog potrebno je reci da smo mi bez Bentila svedeni na to da li ce Petrusev da se boji znojavih tela veceras ili ne,juce je bio sav mekan i bez samopouzdanja a takodje je ponovo klupiran zbog nacina na koji brani sut za 3.On veceras mora biti na nivou inace ce Lazarevic da cuva i Exuma i Ledeja i Mitrovic ce morati da nadomesti Filipove poene u reketu i...znaci vrlo problematicno.

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Chaos Is Me said:

Mene jako zanima kako će Facu da izgleda večeras, posebno naspram Exuma. Martin je nažalost van forme potpuno, a kad se uzmu u obzir i ostali naši centri, mislim da će nas Lessort standardno razvaliti. Međutim, na bekovima sad imamo toliko opcija a oni su ipak kratki za 2 bitna stranca, gde je posebno teško nadomestiti ono što Papapetrou pruža u odbrani. 

Sve dok ne izadje sav alkohol iz njega koji je unio u pauzi dok je bio povredjen 🙂

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, UDresuKvinsiMilera said:

Madar je prosli derbi igrao 4min.S obzirom koliko nam inace Exum pravi problema ,a sada ce jos vise biti koristen zbog Fakunda, Madar i da je u 12 mozda ne bi dobio ni minuta.Minut ili 4min on je susta suprotnom njihovom bitnom igracu protiv nas.

Umesto ovog potrebno je reci da smo mi bez Bentila svedeni na to da li ce Petrusev da se boji znojavih tela veceras ili ne,juce je bio sav mekan i bez samopouzdanja a takodje je ponovo klupiran zbog nacina na koji brani sut za 3.On veceras mora biti na nivou inace ce Lazarevic da cuva i Exuma i Ledeja i Mitrovic ce morati da nadomesti Filipove poene u reketu i...znaci vrlo problematicno.

A sto ne bi Bentil igrao? Ja mislim da ga je sinoc odmarao za vcrs, nisam vidio neki info da je povrijedjen, mozda grijesim?

32 minutes ago, Kvaratskhelia said:

Ključno je da Lazarević bude na Egzamu. Sada nema Papapetrua, to je jedna briga manja. Na našoj strani je sada i duža rotacija. Partizan u ovom sastavu ima svega 7-8 upotrebljivih igrača.

Treba napasti unutru, ili bekovi ili ici na visoke preko pika da im se Lesor ubaci u faulove. 

Kljucno je da Neda, Luca budu agresivni jer za Facua uopste i ne sumnjam. 

 

Samo da se udje u mec koncentrisano a ne u fazonu ima vremena. Vcrs ce i Pefi imati svoju ulogu na Exumu

Edited by Miki28
typo
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Miki28 said:

A sto ne bi Bentil igrao? Ja mislim da ga je sinoc odmarao za vcrs, nisam vidio neki info da je povrijedjen, mozda grijesim?

 

Ne znam.Igracima su preko potrebni zajednicki minuti na terenu,ne poznaju se dobro i ne znam da li je Dusko tek tako odmorio Bentila ili ima neku povredicu.Sa dodatkom Martina i Fakunda mi smo za ovu fazu sezone i ovako jak mec dosta neuigrana ekipa.Juce nam je par napada propalo jer igraci ne znaju kuda da idu,to je bas lose.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Kvaratskhelia said:

Nije Madar uopšte nebitan. U EL igra u prosjeku 13 minuta po utakmici. Momak je pristojan šuter, ima brzinu i dobro pritiska igrača koji prevodi loptu.

Nema ulogu protiv nas i tu je kraj price.Zna se da se nasi bekovi opterecuju velicinom i atletikom protivnika,Madar tu njima ne pomaze a s druge strane imaju fizicki najdominantnijeg pleja u Evropi i to maksimalno koriste protiv nas.

A inace,ne da je dobar suter nego odlican i vrlo dobro stiska ne prenosu ali je odlukom trenera nebitan protiv nas.To je poenta diskusije.

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Madar nije nebitan. On im je prva linija pritiska kad god igra. Daleko od toga da im je neki go to igrač ali svakako im znači posebno ako Exum ne krene kako treba. Exum je veoma moćan fizički ali je prilično predvidiv igrač i nije neki ballhandler, mislim da će se iznenaditi kad naša argentinska osica napadne taj dribling. Nadam se da nas neće iz drugog plana natrpati Avramović ili Anđušić (manje realno), to bi me dotuklo.

 

Bentil će igrati. Petrušev imho nije bio mekan juče, čak je išao i frontalno u Gagatara par puta bez pardona. 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...